Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wymiana panelu climatronic O II na taki z O III

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Witam. Sprawdzał może ktoś czy w octavi O2 panel sterujący klima podejdzie od O2 fl? Chciałem zrobić swoją na poliftowa ale nie wiem czy się uda.

    Komentarz


    • #27
      Cześć powinien podejść zależy z którego roku masz O2. Ja do swojej O2 z 2008r zamontowałem bez problemu .
      ByŁ Leonsio 1.8T 200 km. Jest Szkodnik 140km

      Komentarz


      • #28
        Ja mam swoja z 2006. A przerabiales coś czy tylko Kostki przepiołes i ramkę wymienileś.

        Komentarz


        • #29
          Trzeba dwa kabelki przepinować tzn. jeden odciąć a drugi zamienić. A jakie masz radio??
          Modyfikacje ulepszenia ciekawostki - VW GOLF / CC oraz inne...: wymiana panelu klimatronik
          ByŁ Leonsio 1.8T 200 km. Jest Szkodnik 140km

          Komentarz


          • #30
            Radio mam Stream przed liftowe. Ja też źle napisałem bo ja mam klime manualna i chciałbym zmienić na też zwykła tylko panel poliftowy, nie chce kupić i potem z tym się bujac ;p kostki są te same. Tylko czy wszystko zadziała.?

            Komentarz


            • #31
              A radio też mam w planach.zmieniac na Bolero chyba że inne doradzicie. Ogulnie w środku chce mieć polift jak się uda.

              Komentarz


              • #32
                Niestety nie działa regulacja nawiewu tam jest elektryczna a ja mam Manualna...

                Komentarz


                • #33
                  No to słabo. Z climatic nie pomoge
                  ByŁ Leonsio 1.8T 200 km. Jest Szkodnik 140km

                  Komentarz


                  • #34
                    Odświeżę trmat, wymienił ktoś panel climatronika na taki np z vw z białym lub czerwonym podświetleniem?

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X