Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Radio BONROAD 2din android + kamera cofania + mikrofon

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez ducker Zobacz wpis
    Fakt faktem, że PX5 to już konkretnie zapier... jeśli chodzi o responsywność interfejsu.

    Widać na załączonym filmiku , że wszystko ładnie płynnie działa.
    No i 4 gb ram robi robotę. Tylko pytanie czy taki sprzęt potrzebny do auta jest?
    Bo to już parametry dobrego telefonu czy tabletu.

    Zamieszczone przez sebwiecz Zobacz wpis
    Pisałem do myfrendów z joying mogą wyprodukować za 409Eur
    Trochę wysoka cena, za kilka miesięcy będzie za 200-250 dolców zapewne no ale tak to jest z elektroniką.
    Była O2 RS 190 km / 436 Nm
    Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

    Komentarz


    • Ja właśnie kończę testy wersji 3.1 i obserwuję jeszcze większe przyspieszenie w stosunku do 2.1.
      Dodatkowo będzie niespodzianka dla wszystkich posiadaczy PX3 MTCD/MTCE ale jak mi starczy czasu to może wieczorem naskrobię coś więcej
      ... be creative ... be inspired ... be yourself ...

      JEST: O2 1.9TDI MY2008 jest 146,3KM / 322,3Nm
      JEST: ASTRA H 1.6 115KM MY2008

      OCP Poznań -> Mapa Spotów

      Komentarz


      • To do mnie też się nada?
        Była O2 RS 190 km / 436 Nm
        Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

        Komentarz


        • Pewnie też w końcu masz PX3
          ... be creative ... be inspired ... be yourself ...

          JEST: O2 1.9TDI MY2008 jest 146,3KM / 322,3Nm
          JEST: ASTRA H 1.6 115KM MY2008

          OCP Poznań -> Mapa Spotów

          Komentarz


          • 1 gb ram dźwignie?
            Była O2 RS 190 km / 436 Nm
            Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

            Komentarz


            • Zamieszczone przez ducker Zobacz wpis
              MCU pewnie standard tylko wsad nowszy i tyle.

              Oczywiście chińczyk tego nie pokazuje, ale z tego co wiem to CarPlay oni realizują przez zewnętrzny moduł podłączany do USB, a potem do niego podłączasz kabel od iPhona. No chyba, że upchnęli go do środka i zrobili dedykowane USB dla Apple. Masz jakieś info odnośnie sposobu realizacji ?

              Fakt faktem, że PX5 to już konkretnie zapier... jeśli chodzi o responsywność interfejsu.
              Ten moduł jest w środku, wszystko jedno do którego usb podłączasz, z-link jest zainstalowany już.
              Jak kupujesz osobno moduł
              wtedy z-box.


              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=70046

              Komentarz


              • Zamieszczone przez wolfar Zobacz wpis

                trochę późno na krytykę... bo już zamówione ale spokojnie wysłucham wszystkich uwag
                Będzie Pan zadowolony


                Ja kupiłem od tego sprzedawcy inne radio z tym androidem i niemal identycznym zestawem kabli. Generalnie ok.; spasowane do ramki,prosty montaż, troche inaczej z anteną radia ale to nic skomplikowanego. Choć przy wczorajszych mrozach, rano nie wyświetlał ekran (wyłączyłem, przejechałem kilka km, żeby się nagrzało i po włączeniu działało). Czasem na 1-2sek. gubi radio i przy odpaleniu zmieni ustawienia dźwięku w korektorze audio. GPS mi łapie różnie- raz po kilku sekundach a czasem po kilku minutach. Korzystam z map Google i Janosika w tle.
                Za te pieniądze warto
                Załączone pliki
                Ostatnio edytowany przez b.kamola; 39016.

                Komentarz


                • Zamieszczone przez b.kamola Zobacz wpis
                  Za te pieniądze warto
                  oczywiście, że warto. Zobacz o ile odmładza takie radio wnętrze
                  Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                  Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez oolsztyniak Zobacz wpis
                    Zobacz o ile odmładza takie radio wnętrze
                    o wiek....
                    Dawid
                    czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                    Komentarz


                    • Panowie, mogli byscie wrzucic screeny ustawien Waszych gateway w o2 przed FL? Zastanawia mnie ciagle fakt ze nie wykrywa radio wbicia wstecznego, zaczynam podejrzewac jakis blad w ustawieniach gateway

                      Komentarz


                      • Jeżeli masz dobrze zakodowany rodzaj skrzyni, to wina nie jest na pewno po stronie gatewaya.

                        Komentarz


                        • GS_Mati a kodowanie rodzaju skrzyni jest w gateway'u czy gdzieś dalej? Z takiego grubszego grzebania w VCDS to tylko gateway był, jakoś głębiej nie grzebałem w kompie.

                          Komentarz


                          • Moim zdaniem wina leżu po stronie radia/wiązki a nie po stronie gatewaya.
                            Na fabrycznym radiu działo się coś po wrzuceniu wstecznego? tzn wizualizacja czujników na radiu?
                            Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                            Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                            Komentarz


                            • DaannD kolejny raz przypomnę wszystkim, że sam fakt że kupujesz radio od Bonroad nie oznacza, że kupujesz radio według jakiegoś standardu. Bonroad jest tylko sprzedawcą / składaczem rozwiązań od chińskich producentów. Mają znaczenie modeli i nawet w ramach modeli możesz mieć różne komponenty w środku w zależności od tego co mają pod ręką.

                              W sprawie twojego problemu, to sprawdź po prostu czy czasem tryb wbicia wstecznego dla kamery nie jest wykrywany dopiero po podaniu zasilania na kabel w radiu oznaczonym jako Rev / Reverse / Reverse-IN. Być może Twoja jednostka nie bierze danych z CANa, a w taki sposób że interpretuje sygnał z PDC / czujników i dlatego jest właśnie widoczna wizualizacja po wykryciu przeszkody, a zasilanie kamery aktywuje dopiero podgląd. Sprawdź czy z adaptera CAN na wiązce nie masz czasem wyprowadzonego kabla oznaczonego jako REV 12V / REV+/Reverse Out/ Back itp.

                              Ja na chwilę obecną nie ma podłączonych czujników, ani kamery i radio nie reaguje również na samo wbicie wstecznego (mimo, że mam ustawioną obecność kamery).
                              Ostatnio edytowany przez ducker; 26064.
                              ... be creative ... be inspired ... be yourself ...

                              JEST: O2 1.9TDI MY2008 jest 146,3KM / 322,3Nm
                              JEST: ASTRA H 1.6 115KM MY2008

                              OCP Poznań -> Mapa Spotów

                              Komentarz


                              • Dla fanów marki Skoda zrobiłem specjalną wersję aplikacji do obsługi radia coś wam przypomina ?

                                Zmodyfikowana wersja od Malayska. Dziaalaj dodatkowe funkcje:
                                - możliwość edytowania etykiet na przyciskach stacji
                                - dodatkowy panel do ręcznego wprowadzania stacji.

                                Chętnie przyjmę słowa krytyki i ewentualne sugestie w sprawie zmian. Jak ktoś jest chętny na testy to pisać
                                Załączone pliki
                                ... be creative ... be inspired ... be yourself ...

                                JEST: O2 1.9TDI MY2008 jest 146,3KM / 322,3Nm
                                JEST: ASTRA H 1.6 115KM MY2008

                                OCP Poznań -> Mapa Spotów

                                Komentarz


                                • Ja chętny
                                  podoba mi się ten układ
                                  Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                                  Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                                  Komentarz


                                  • Zamieszczone przez ducker Zobacz wpis
                                    DaannD kolejny raz przypomnę wszystkim, że sam fakt że kupujesz radio od Bonroad nie oznacza, że kupujesz radio według jakiegoś standardu. Bonroad jest tylko sprzedawcą / składaczem rozwiązań od chińskich producentów. Mają znaczenie modeli i nawet w ramach modeli możesz mieć różne komponenty w środku w zależności od tego co mają pod ręką.
                                    Zgadzm się w 100%. Trochę zależy od szczęścia/przypadku.

                                    Nie mam kamery cofania podłacznonej, a mimo to przy wezwaniu wstecznego radio się wycisza i włącza się czarny ekran ze znakiem z wykrzyknikiem. W ustawieniach mam włączoną opcję wyświetlania z kamery ale mimo to radio reaguje na wsteczny. Niebawem założę kamerę,więc jakoś z tym żyje.
                                    Ostatnio edytowany przez GS_Mati; 42386.

                                    Komentarz


                                    • Miałem tak samo .
                                      Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                                      Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                                      Komentarz


                                      • jakby kogoś interesowało może będę miał do sprzedania swojego kombajna-jeśli ktoś zainteresowany pisać PW napewno się dogadamy
                                        Dawid
                                        czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                                        Komentarz


                                        • Witam,
                                          kilka spostrzeżeń/pytań po tygodniu użytkowania:

                                          1) Modem GSM (Huawei E3131) działa bez problemu - musimy tylko pamiętać że karta SIM nie może być zabezpieczona PIN-em
                                          2) Yanosik - działa spoko tylko nie wiem jak ustawić aby włączał się automatycznie przy wybudzeniu radia
                                          3) Radio FM - jeśli radio nie jest aktywne (w trybie pełnoekranowym) - po wyłączeniu i ponownym włączeniu radio nie zacznie automatycznie grać.
                                          4) Bluetooth - tu mam największy problem - telefon połączył mi się poprawnie ale po kilku wył/wł radia nie łączy się... co więcej wygląda to tak że BT w radiu nie działa (nie da się sparować nowego urządzenia a samo radio nie jest wykrywalne) - po restarcie ustawień sieciowych sytuacja naprawia się na chwilę a potem znów to samo... Czy ktoś ma podobny problem?

                                          Pozdrawiam,

                                          Komentarz


                                          • Zamieszczone przez elfhelm_1 Zobacz wpis
                                            musimy tylko pamiętać że karta SIM nie może być zabezpieczona PIN-em
                                            czyli w orange odpada bo na chwilę obecną nie mają kart bez pinowych i wyłączyć pinu się nie da
                                            Zamieszczone przez elfhelm_1 Zobacz wpis
                                            2) Yanosik - działa spoko tylko nie wiem jak ustawić aby włączał się automatycznie przy wybudzeniu radia
                                            Ustawienia -> aplikacja -> Automatyczne uruchamianie
                                            Zamieszczone przez elfhelm_1 Zobacz wpis
                                            Czy ktoś ma podobny problem?
                                            raz chyba łączyłem się przez BT więc nie pomogę.

                                            Jeśli chodzi o połączenie z internetem dziwna sprawa, mam starą Xperie Z z której robię hotspota (mam kartę tylko do internetu) i radio łączy się i śmiga bez problemu.
                                            Na co dzień używam galaxy s8+ i jak zrobię router wifi to radio łączy się (pokazuje ikonę połączenia wifi) ale internet nie działa.
                                            Coś z konfiguracją/zabezpieczeniem?
                                            Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                                            Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                                            Komentarz


                                            • Zamieszczone przez oolsztyniak Zobacz wpis
                                              mam starą Xperie Z
                                              ja też mam ''starą'' Z3 i innego nie chce jest super
                                              Zamieszczone przez elfhelm_1 Zobacz wpis
                                              Bluetooth - tu mam największy problem
                                              ja raz sparowałem swój tel.(xperia Z3) i żony(xperia m4) i działa bez problemu.Jednak tylko 1 tel.może być połączony przez bt jednocześnie
                                              Dawid
                                              czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                                              Komentarz


                                              • Moja xperia służy już tylko jako router do internetu, do niczego innego się chyba już nie nadaje

                                                grunt , że dogaduje się z radiem.
                                                Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                                                Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                                                Komentarz


                                                • Wybór z tych dwóch, ciężko się zdecydować, pomóżcie
                                                  Page Not Found - Aliexpress.com

                                                  1798.81zł |Isudar 2 Din Android 11 radia samochodowego dla Skoda/Seat/Volkswagen/VW/Passat b7/POLO/GOLF 5 6 Auto Multimedia odtwarzacz DVD nawigacji GPS|car dvd player|navigation radiodvd car player - AliExpress
                                                  Skoda Octavia II FL
                                                  Motul 8100 X-Cess 5W40, Filtry Knecht, Świece Beru

                                                  https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/2sDZh/

                                                  Komentarz


                                                  • oprócz androidem różnią się czymś?
                                                    ja bym nie przepłacał i brał ten tańszy
                                                    Dawid
                                                    czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X