Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Radio BONROAD 2din android + kamera cofania + mikrofon

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Tylko rozłącz
    Skoda Octavia II FL
    Motul 8100 X-Cess 5W40, Filtry Knecht, Świece Beru

    https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/2sDZh/

    Komentarz


    • Ja izolowałem ten co z kostki do radia idzie a nie z radia do kostki.
      Zamieszczone przez Maly745 Zobacz wpis
      A dziś listonosz z kamerką zawitał
      Farciarz

      U mnie tak to wyszło
      20180821_194314.jpg

      20180821_194309.jpg
      Była O2 RS 190 km / 436 Nm
      Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

      Komentarz


      • Przy okazji montażu kamerki ułamałem podłączenie przewodu spryskiwaczy, możę ktoś się orientuje czy można to dokupić czy całość szukać
        IMG_3237.jpg
        Skoda Octavia II FL
        Motul 8100 X-Cess 5W40, Filtry Knecht, Świece Beru

        https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/2sDZh/

        Komentarz


        • Zamieszczone przez oolsztyniak Zobacz wpis

          Zobacz czy po podłączeniu radia do auta masz spięte zasilanie ze sobą czy nie.
          Są dwa oddzielne przewody czerwone właśnie po to aby zasilanie było cały czas.
          Jak są spięte to je rozłącz i zaizoluj.
          Dzięki za poradę
          również dla MALY745

          Dziś przyszła ramka i dobrałem się do "pasożyta"
          Rzeczywiście między kostką w aucie a kostką w radiu są w splocie kabli dwa kabelki połączone złączką - dochodzą do radia do pinu "illuminate"
          Po rozłączeniu tej złączki po przekręceniu kluczyka radio uruchamia się (ok. 15sek.) a wyłącza się po wyjęciu kluczyka ze stacyjki, czyli jak być winno.

          I takie jeszcze pytanie:
          po włączeniu wstecznego na ekranie pojawia się ramka do cofani z "no signal" i ścisza radio.
          Troszkę mnie to wkur....Czy da się tę funkcję jakoś wyłączyć czy trzeba dołożyć kamerkę cofania?
          McKrak

          Komentarz


          • Zamieszczone przez SknerusMcKrak Zobacz wpis


            I takie jeszcze pytanie:
            po włączeniu wstecznego na ekranie pojawia się ramka do cofani z "no signal" i ścisza radio.
            Troszkę mnie to wkur....Czy da się tę funkcję jakoś wyłączyć czy trzeba dołożyć kamerkę cofania?
            W ustawieniach da się wyłączyć można regulować czy ma się ściszać i ile
            Skoda Octavia II FL
            Motul 8100 X-Cess 5W40, Filtry Knecht, Świece Beru

            https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/2sDZh/

            Komentarz


            • oolsztyniak a pokażesz jak wygląd obraz z kamery w radiu ?
              ... be creative ... be inspired ... be yourself ...

              JEST: O2 1.9TDI MY2008 jest 146,3KM / 322,3Nm
              JEST: ASTRA H 1.6 115KM MY2008

              OCP Poznań -> Mapa Spotów

              Komentarz


              • po wrzuceniu wstecznego
                Załączone pliki
                McKrak

                Komentarz


                • Zamieszczone przez SknerusMcKrak Zobacz wpis
                  po włączeniu wstecznego na ekranie pojawia się ramka do cofani z "no signal" i ścisza radio.
                  W ustawieniach facotory można to wyłączyć - tzn obraz z kamery i wyciszanie radia.
                  Zamieszczone przez Maly745 Zobacz wpis
                  Przy okazji montażu kamerki ułamałem podłączenie przewodu spryskiwaczy
                  Jak Ty tego dokonałeś ??????
                  Zamieszczone przez ducker Zobacz wpis
                  a pokażesz jak wygląd obraz z kamery w radiu ?
                  Wrzucę wieczorem.
                  Generalnie mało widać bo obraz jest mocno skierowany w dół - widać boki rejestracji, zderzak i hak
                  a w poprzedniej mimo, że kiepsko wyglądała wysokość widzenia był zdecydowanie lepsza.
                  Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                  Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                  Komentarz


                  • Panowie, może ktoś podpowiedzieć sprawdzone radio z Ali, najlepiej już Androidem 8, PX5 i 4GB RAM.
                    Czaiłem się na Isudar
                    562.59zł 28% OFF|Isudar T72 samochodowy odtwarzacz multimedialny 2 Din Android 10 dla VW/Volkswagen/POLO/PASSAT B6/B7/Golf/Tiguan/Skoda Radio samochodowe z GPS Audio Auto|car dvd player|radio gpsandroid din - AliExpress
                    Ale wczoraj jak o 9 ruszyły promocje to już o 9:40 wszystkie z Niemiec były wykupione, zostały tylko z ChRL, ale tu Vat murowany:/
                    Z ciekawszych ofert znalazłem jeszcze takie:
                    532.46zł 25% OFF|Eunavi PX6 2 Din Android 10 samochodowy odtwarzacz DVD dla VW GOLF 5 6 Passat B6 B7 CC Polo Touran T5 Skoda Octavia Tiguan Amarok Radio GPS odtwarzacz|car dvd for vw|car dvdgps radio - AliExpress
                    Może ktoś kojarzy?

                    PS Mój poprzedni chińczyk umiera od kilku miesięcy - Joying sprawował się ok 15 miesięcy, po czym zaczęły padać kolejne funkcje, obecnie jakimś cudem zostały tylko wsteczna kamera i bluetooth(ale tylko dzwonienie muzyki już sobie nie puszczę);p W skrócie, nie polecam.
                    Ostatnio edytowany przez jay-z; 43571.

                    Komentarz


                    • ducker proszę,

                      20180827_153532.jpg
                      Zamieszczone przez jay-z Zobacz wpis
                      Czaiłem się na Isudar
                      Ja od niego brałem i jest wszystko ok.
                      Brałem z opcją DSP i polecam.
                      Zamieszczone przez jay-z Zobacz wpis
                      Może ktoś kojarzy?
                      Eunavi też miałem.
                      Grało zdecydowanie gorzej niż Isudar.
                      Ale miało mniejszy "parapet" przy wyświetlaczu tzn, wyświetlacz jest bliżej osadzony i dowolność w podświetleniu klawiszy co mi się podobało.
                      Isudar ma oczojebny zielony i pseudo czerwonopomarańczowy.
                      Coś za coś.
                      Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                      Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                      Komentarz


                      • U mnie prezentuje się tak

                        IMG_3244.jpg
                        Skoda Octavia II FL
                        Motul 8100 X-Cess 5W40, Filtry Knecht, Świece Beru

                        https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/2sDZh/

                        Komentarz




                        • Zamieszczone przez jay-z
                          PS Mój poprzedni chińczyk umiera od kilku miesięcy - Joying sprawował się ok 15 miesięcy, po czym zaczęły padać kolejne funkcje, obecnie jakimś cudem zostały tylko wsteczna kamera i bluetooth(ale tylko dzwonienie muzyki już sobie nie puszczę);p W skrócie, nie polecam.
                          Może wystarczy wgrać od nowa Androida i będzie śmigać nadal.

                          Wysłane przy użyciu Tapatalka

                          Octavia 2 FL 1,4 CAXA, 12r

                          Komentarz


                          • jay-z - tu masz jeszcze ten
                            Link
                            Z matrycą IPS i DSP oczywiście.

                            http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=70046

                            Komentarz


                            • Dzięki za pomoc.

                              Zamieszczone przez opermon Zobacz wpis

                              Może wystarczy wgrać od nowa Androida i będzie śmigać nadal.

                              Wysłane przy użyciu Tapatalka
                              Niestety, raczej nie pomoże. Fakt, nie powiedziałem w czym problem. Najpierw padł moduł GPS (nie antena, sprawdzałem, chińczyk stwierdził, że trzeba wymienić płytę główną, ale już takich nie mają), przestało spełniać główną funkcję, bo Yanosik bez GPS nie działa, ale trzymałem dalej. Jednak ostatnio padł "dotyk" na ekranie, a przyciskami fizycznymi niewiele się zdziała. Uznałem, że czas odpowiedzieć sobie na pytanie jak będzie wyglądało to radio po spotkaniu z kijem baseballowym

                              sebwiecz spoko radio, ale wolałbym z EU, DHL przycina przy takich wysyłkach z Chin - niby płacą za Ciebie vat, ale żadnego potwierdzenia czy kopii z urzędu się nie dostaje.

                              oolsztyniak sebwiecz wybaczcie pytanie, ale opcja DSP naprawdę daje taką różnicę? Jeszcze trochę słyszę, ale nie jestem audiofilem, więc zastanawiam się czy mi to potrzebne - zaznaczę, że nagłośnienie mam seryjne, czyli bez szału.

                              Komentarz


                              • Nawet na naglosnieniu seryjnym robi robotę
                                Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                                Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                                Komentarz


                                • jay-z - przesyłka idzie do Ciebie z UK więc nie rozumiem o czym ty piszesz.
                                  Już tak zamawiałem, więc wiem co piszę.

                                  DSP faktycznie robi różnicę nawet na serii.

                                  http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=70046

                                  Komentarz


                                  • Chłopy kolega ma problem.

                                    Kupił radio od majfrenda, wszystko działało git aż do pewnego momentu.
                                    Wjechał w dziurę, radio się wyłączyło, po kilku chwilach włączyło ale przeszło w tryb "nocny" tzn wyświetlacz ściemniony na maxa
                                    Od tamtej pory boryka się z problemem jak to zmienić, majfrend odpisuje, żeby kabel ILL połączyć bezpośrednio z przewodem od świateł tylko jak u licha to zrobić?
                                    I co to zmieni skoro dotychczas działało a przestało.
                                    Wszystko raczej jest sprawne bo w ustawieniach factory zmiana podświetlenia działa ale tylko do momentu wyjścia z ustawień, później wszystko wraca do trybu nocnego.
                                    Spotkał się ktoś z czymś takim? Procek allwiner
                                    Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                                    Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez sebwiecz Zobacz wpis
                                      jay-z - przesyłka idzie do Ciebie z UK więc nie rozumiem o czym ty piszesz.
                                      Już tak zamawiałem, więc wiem co piszę.

                                      DSP faktycznie robi różnicę nawet na serii.
                                      Faktycznie masz rację, mój błąd Jak zobaczyłem, że jest do wyboru tylko wysyłka z Chin i Rosji nie czytałem dalej
                                      Niemniej to co napisałem o DHL to sama prawda Wysyłka kurierem bardziej wartościowych przedmiotów bezpośrednio z Chin do Polski, bez przystanków w UK, Holandii, Niemczech czy gdziekolwiek w EU, kończy się vatem:/ W tej ofercie tak by było przy zamówieniu za free DHLem.

                                      oolsztyniak Reset do fabrycznych pewnie próbowaliście?

                                      Komentarz


                                      • oolsztyniak - ja bym zobaczył czy coś w środku radia nie odpadło.

                                        http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=70046

                                        Komentarz


                                        • jay-z Tak próbowaliśmy.
                                          sebwiecz rozkręcić?
                                          Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                                          Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                                          Komentarz


                                          • Niekoniecznie - czasami widać przez te dziurki co nie co.
                                            Tam sobie dostosowują druty pod siebie.

                                            http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=70046

                                            Komentarz


                                            • Po zamontowaniu kamerki w klamce:
                                              Przy cofaniu obraz wyświetla wszystko ok linie skrętne działają ale zdarza się że czasami obraz znika i pojawia się po kilku sekundach
                                              Skoda Octavia II FL
                                              Motul 8100 X-Cess 5W40, Filtry Knecht, Świece Beru

                                              https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/2sDZh/

                                              Komentarz


                                              • Maly745 a skąd wziąłeś zasilanie do kamery ?
                                                ... be creative ... be inspired ... be yourself ...

                                                JEST: O2 1.9TDI MY2008 jest 146,3KM / 322,3Nm
                                                JEST: ASTRA H 1.6 115KM MY2008

                                                OCP Poznań -> Mapa Spotów

                                                Komentarz


                                                • Zamieszczone przez ducker Zobacz wpis
                                                  Maly745 a skąd wziąłeś zasilanie do kamery ?
                                                  Z wycieraczki, pierwszy pin od lewej
                                                  Skoda Octavia II FL
                                                  Motul 8100 X-Cess 5W40, Filtry Knecht, Świece Beru

                                                  https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/2sDZh/

                                                  Komentarz


                                                  • Witam wszystkich
                                                    Jestem nowicjuszem od wczoraj na forum.
                                                    Chciałbym podłączyć się do tego tematu, ponieważ na innym poście odnośnie wymiany radia Stream na android już nie ma żadnych ruchów.
                                                    Jeśli mój post jest w tym miejscu niewskazany proszę o info.

                                                    Posiadam OII Tour 2005. Zmieniłem radio Stream na Erisin 9401A (chińczyk). Teraz chciałem podłączyć kamerkę cofania w tablicy rejestracyjnej.
                                                    Zasilanie (+) do kamerki pociągnąłem od kostki z prędkością nadmuchu powietrza w kabinie (odłączane po wyjęciu kluczyka), masę (-) podłączyłem do przewodu masowego auta ale nie do klemy tylko po stronie połączenia z nadwoziem.
                                                    Kamera cofania łącznie z wyświetlaniem odległości do przeszkody i tylne czujniki cofania działają prawidłowo. Radio również włącza i wyłącza się z kluczyka jak poprzedni Stream.
                                                    Jest jednak jedno ale.
                                                    Mój objaw jest taki, że po zamknięciu samochodu po krótkim czasie około 1 minuty z okolicy schowka po stronie pasażera pojawia się odgłos jakby przełączania przekaźnika: tyk....tyk (5 sekund przerwy) tyk....tyk. Jakby coś się nie uśpiło. Jak odłączę pudełko can bus dekoder, to tykanie ustaje, ale wtedy nie mam zasilania (bo przewody zasilające czerwony i pomarańczowy są rozłączone).
                                                    Ten objaw "tykania" rozładowuje mi akumulator.
                                                    W ustawieniach radia dla can bus w "Factory settings" mam tylko jedną pozycję VW&Skoda simple, wiec nie mogę ustawić nic innego. Także jeśli ustawię w Factory settings" can bus jako "NO", tykanie po zamknięciu auta dalej występuje.
                                                    Mój gateway to 1K0907530F.
                                                    Czy muszę go zmienić na wyższy?

                                                    Przepraszam za obszerne informacje i proszę o pomoc.
                                                    Z góry dziękuję.

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X