Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Radio BONROAD 2din android + kamera cofania + mikrofon

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wejść w ustawienia aplikacji i patrzeć które jakie ma uprawnienia.
    Tak mi się wydaje. Ciężki temat cholera.
    Była O2 RS 190 km / 436 Nm
    Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

    Komentarz


    • Zamieszczone przez oolsztyniak Zobacz wpis
      Ciężki temat cholera.
      mega ciężki!Bo uprawnienia tylko dałem yanosikowi inne wył.No chyba że gdzieś jeszcze daje się uprawnienia,ale nie widzę
      Dawid
      czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

      Komentarz


      • To tylko sugestia ale czy trafiona nie wiem?
        Zaświtało mi z tym androidem 6 bo on sam w sobie blokował prawie wszystko
        Była O2 RS 190 km / 436 Nm
        Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

        Komentarz


        • dawcio mam radio Bonroad PX3 na bazie Androida 7.1.2 (Android zrootowany). Jak będę dzisiaj w aucie to zobaczę jakie mam uprawnienia na aplikacji. BTW. ja instalowałem normalnie ze sklepu i nie miałem żadnej informacji o braku wsparcia.

          Jak masz Androida 6 to sprawdź jeszcze w ustawieniach o zarządzania energią (ścieżka z głowy: Ustawienia główne >> Bateria i wydajność >> Zarządzaj aplikacjami (czy jakoś tak) >> z listy wybierz Yanosik i ustaw mu działanie "Bez ograniczeń")
          ... be creative ... be inspired ... be yourself ...

          JEST: O2 1.9TDI MY2008 jest 146,3KM / 322,3Nm
          JEST: ASTRA H 1.6 115KM MY2008

          OCP Poznań -> Mapa Spotów

          Komentarz


          • Zamieszczone przez ducker Zobacz wpis
            z listy wybierz Yanosik i ustaw mu działanie "Bez ograniczeń"
            tak mam ustawione
            Dawid
            czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

            Komentarz


            • Zamieszczone przez ducker Zobacz wpis
              ja instalowałem normalnie ze sklepu i nie miałem żadnej informacji o braku wsparcia.
              ja też
              Była O2 RS 190 km / 436 Nm
              Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

              Komentarz


              • Zamieszczone przez ducker Zobacz wpis
                Android zrootowany
                Wydaje mi się że to może być u was przyczyna, dlaczego nie działa u was Yanosik.
                Android ma to do siebie że firmowe softy są niedopracowane po względem niektórych funkcji.
                Nie wszystkie ale większość z którymi miałem styczność do tej pory.
                Po roocie działało lepiej.

                http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=70046

                Komentarz


                • ducker w instrukcji instalacji softu odpowiedniego dla mojego radia są 4 opcje instalacji.
                  Który wybrać?
                  (1) First time installation Malaysk ROM on stock ROM HUs
                  First method (preferable)
                  (2) First time installation of Malaysk ROM on stock ROM HUs
                  Second Method
                  (3) Updating previous versions of Malaysk ROM with FUSE
                  First method (preferable)
                  (4) Updating previous versions of Malaysk ROM with FUSE
                  Second method.

                  Kolejna sprawa czy można instalować podczas jazdy?
                  Ma to na coś wpływ? Jutro lecę w trasę i akurat będzie chwila, żeby temat ogarnąć

                  Co zrobić z folderami? :
                  Copy_To_external_sd (GPS Card)
                  Copy_To_internal_sd
                  Ostatnio edytowany przez oolsztyniak; 1498.
                  Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                  Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                  Komentarz


                  • Jakiej aplikacji używacie do mirrorlink?
                    Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                    Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                    Komentarz


                    • No dobra, zaktualizowałem radio softem podesłanym przez ducker

                      Na pierwszy rzut oka - inna szata graficzna, pokazało się kilkadziesiąt dodatkowych opcji w konfiguracji - większości jeszcze nie odkryłem.
                      Zmieniło mi "partycje" bo dotychczas było tak, że określona ilość miejsca była przeznaczona na aplikacje a zdecydowanie większa ilość na zdjęcia, muzykę etc. co powodowało powolne uruchamianie się bo partycja z aplikacjami i systemem wolnej pamięci miała poniżej 500 mega czyli dokładnie tyle co nic. Powodowało to powolną pracę i niekiedy zawiechy.
                      Teraz system i wolna przestrzeń jest na jednej przez co radio działa zdecydowanie szybciej
                      Kolejny plus, który zauważyłem to poprawił się zdecydowanie dźwięk. Wrócił bas w głośnikach a dodatkowo w opcji EQ mogę sterować subwooferem bez kręcenia filtrem we wzmacniaczu tudzież zmianą w EQ. Jest po prostu albo więcej albo mniej basu
                      Na razie "uczę" się radia po aktualizacji bo jest na prawdę sporo opcji ciekawych, których dotychczas nie było.
                      Także ducker przy okazji stawiam piwko

                      Jeśli chodzi o pytanie dotyczące folderów Copy_To_external_sd (GPS Card) wiem na chwilę obecną tyle, że są to ustawienia do wyświetlania prędkości w okienku obok zegara ale na chwilę obecną jeszcze ich nie uruchomiłem. Muszę sprawdzić gdzie to wgrać.

                      ​​​​​​​Powiem szczerze, że ryżowe radio coraz bardziej mnie zaskakuje - pozytywnie
                      Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                      Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                      Komentarz


                      • Cieszę się, że też jesteś zadowolony z softu.

                        Te pliki kopiujesz zgodnie z opisem Externat idzie bezpośrednio na kartę w slocie GPS. Internal idzie bezpośrednio na ścieżkę "/" pamięci wbudowanej - musisz to zrobić Root Explorerem lub FS Explorerem, bo potrzebujesz tam uprawnień roota. Oprócz tego w Exposed musisz aktywować moduły tam zainstalowane.

                        Ja osobiście wygaszacz ekranu wyłączyłem, bo mnie irytował jak trzeba było coś szybko zmienić z poziomu interfejsu.

                        W menu powinieneś mieć katalog o nazwie OEM, tam masz dostępne różne wersje głównych aplikacji oraz luncherów.

                        Co do partycjonowania to jest jedna z wielu korzyści, dlatego też pisałem abyś się nie stresował jak radio w trakcie instalacji kilka razy się zrestartuje samoczynnie.

                        ... be creative ... be inspired ... be yourself ...

                        JEST: O2 1.9TDI MY2008 jest 146,3KM / 322,3Nm
                        JEST: ASTRA H 1.6 115KM MY2008

                        OCP Poznań -> Mapa Spotów

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez ducker Zobacz wpis
                          Ja osobiście wygaszacz ekranu wyłączyłem, bo mnie irytował jak trzeba było coś szybko zmienić z poziomu interfejsu.
                          Też go wyłączyłem.
                          Ekran startowy dwa okienka po lewej od radia po prawej pogoda plus prędkościomierz, który jeszcze nie działa.
                          Zamieszczone przez ducker Zobacz wpis
                          musisz to zrobić Root Explorerem lub FS Explorerem, bo potrzebujesz tam uprawnień roota. Oprócz tego w Exposed musisz aktywować moduły tam zainstalowane.
                          możesz pisać po Polsku?
                          Jeśli
                          Zamieszczone przez ducker Zobacz wpis
                          Te pliki kopiujesz zgodnie z opisem Externat idzie bezpośrednio na kartę w slocie GPS
                          Nie będę musiał nic robić ? Wystarczy karta w slocie GPS?
                          Zamieszczone przez ducker Zobacz wpis
                          W menu powinieneś mieć katalog o nazwie OEM
                          A nawet nie spojrzałem mówiąc szczerze.
                          Zamieszczone przez ducker Zobacz wpis
                          Co do partycjonowania to jest jedna z wielu korzyści, dlatego też pisałem abyś się nie stresował jak radio w trakcie instalacji kilka razy się zrestartuje samoczynnie.
                          Dwukrotnie się zresetowało, po drugim razie uruchamiało się z 10 minut.
                          Ale jest zdecydowanie lepiej i zdecydowanie szybciej. Jakby inne radio.

                          Do tego dźwięk - wystarczyła aktualizacja i radio gra na prawdę świetnie. Czym to jest spowodowane?
                          Ustawienia EQ jak w poprzednim sofcie a dźwięk zupełnie inny.

                          Zainstalowałem mapy Google - działa, Yanosik - działa, YT - działa.
                          I dałem nowe konto stricte pod radio. Jest dobrze

                          Muszę zobaczyć jak zmienić tematy kolorystyczne i ikon bo wyglądają zbyt "bajkowo".
                          Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                          Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                          Komentarz


                          • Plik muszą być w odpowiednich miejscach, a resztę robią skrypty, które szukają tych plików. Dlatego tez pisałem, abyś ewentualnie włączył dodatkowe moduły w Xposed (taka aplikacja w menu).

                            Zmiana dźwięku wynika ze zmian w usłudze audio (w którymś wątku czytałem, że coś majstrował z próbkowaniem strumieni audio itp.). Dużą zmianę wprowadza zastosowanie sterowników audio Viper4Android (m.in. do tego potrzebny był root w radiu). Nie wiem czy w twojej wersji jest też zintegrowany AdAway (do blokowania reklam). U mnie dzięki temu nie ma reklam w Yanosiku

                            Zdecydowanie popieram używanie osobnego konta Google na potrzeby radia. Tym bardziej, że istnieje ryzyko niekontrolowanej zmiany właściciela
                            ... be creative ... be inspired ... be yourself ...

                            JEST: O2 1.9TDI MY2008 jest 146,3KM / 322,3Nm
                            JEST: ASTRA H 1.6 115KM MY2008

                            OCP Poznań -> Mapa Spotów

                            Komentarz


                            • Hej, radio do mnie dotarlo, zastanawia mnie kilka kabelkow i wtyczka w wiazce do niego. Na zdjeciach sa interesujace mnie kabelki i wtyczka. Czy musze je do czegos dolutowac? A ta wtyczka to musi byc spieta czy nie? Chce byc maksymalnie gotowy do montazu :d
                              You do not have permission to view this gallery.
                              This gallery has 2 photos.

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez ducker Zobacz wpis
                                U mnie dzięki temu nie ma reklam w Yanosiku
                                U mnie są ale jakoś za bardzo mi to nie przeszkadza.
                                Zamieszczone przez ducker Zobacz wpis
                                Plik muszą być w odpowiednich miejscach, a resztę robią skrypty, które szukają tych plików. Dlatego tez pisałem, abyś ewentualnie włączył dodatkowe moduły w Xposed (taka aplikacja w menu).
                                Chyba zbyt skomplikowane to dla mnie jest.
                                Zamieszczone przez ducker Zobacz wpis
                                Plik muszą być w odpowiednich miejscach
                                chyba, że wiadomo gdzie dokładnie je przenieść?
                                Zamieszczone przez ducker Zobacz wpis
                                Dużą zmianę wprowadza zastosowanie sterowników audio Viper4Android (m.in. do tego potrzebny był root w radiu).
                                Dużą? Moim zdaniem ogromną. Poprawa jak dla mnie względem poprzedniej wersji 300%
                                Gra tak jak z radiem fabrycznym albo i nawet lepiej.
                                Zamieszczone przez DaannD Zobacz wpis
                                A ta wtyczka to musi byc spieta czy nie?
                                Skąd dokąd ona idzie?
                                Zamieszczone przez DaannD Zobacz wpis
                                zastanawia mnie kilka kabelkow
                                Generalnie są one do czegoś tam ale nie są niezbędne do życia codziennego.
                                Jeden na pewno jest do wybudzania wzmacniacza, kolejny do automatycznej anteny - wysyła sygnał żeby antena się wysunęła i schowała po wyłączeniu prądu z radia.
                                Zasilanie kamery cofania, rejestratora, ekranów w zagłówkach.
                                Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                                Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                                Komentarz


                                • Ok dzięki. Ta wtyczka to zasilanie radia, doszedlem po opisie pinow. Pewnie jakies takie dodatkowe cos zeby zasilanie podpiac na samym koncu. Idzie to z wtyczki radia do wtyczki skody

                                  Komentarz


                                  • Separator anteny zrobiony, USB w miejsce pustej zaślepki zrobione , założona ramka modzenia w kwestii radia na chwilę obecną koniec
                                    Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                                    Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez oolsztyniak Zobacz wpis
                                      Separator anteny zrobiony,
                                      poprawiło odbiór?
                                      Dawid
                                      czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                                      Komentarz


                                      • Nie wiem. W garażu licho odbiera a tu gdzie mieszkam odbierało na pojedynczym. Muszę się wybrać gdzieś za miasto
                                        ma znaczenie który w który wtyk wpiąłem?
                                        Ostatnio edytowany przez oolsztyniak; 1498.
                                        Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                                        Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                                        Komentarz


                                        • Zamieszczone przez oolsztyniak Zobacz wpis
                                          ma znaczenie który w który wtyk wpiąłem?
                                          testuj
                                          Dawid
                                          czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                                          Komentarz


                                          • Na razie gra
                                            Chociaż teraz jak mam działające USB w dolnym panelu, kartę micro sd i ciągły dostęp do internetu w aucie... radio poszło w odstawkę
                                            Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                                            Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                                            Komentarz


                                            • Zamieszczone przez oolsztyniak Zobacz wpis
                                              Chociaż teraz jak mam działające USB w dolnym panelu
                                              czyli masz tak jak ja
                                              Dawid
                                              czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                                              Komentarz


                                              • Pokaż jak masz?
                                                U mnie trochę rzeźba była, mało estetycznie ale sprawdza się.
                                                Okleję i nie będzie widać
                                                Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                                                Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                                                Komentarz


                                                • Zamieszczone przez oolsztyniak Zobacz wpis
                                                  Pokaż jak masz?
                                                  zerknij do mojej czarnej
                                                  Octavia Club Polska
                                                  Dawid
                                                  czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                                                  Komentarz


                                                  • Słuchajcie, żeby radio startowało z zapłonem to coś trzeba ustawić? Póki co nie zauważyłem żeby się automatycznie uruchamiało czy gasło po wyjęciu kluczyka. Jak to u Was jest?

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X