Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Radio BONROAD 2din android + kamera cofania + mikrofon

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Dzięki tak się zastanawiam czy wifi czy kabel ciągnąć
    Skoda Octavia II FL
    Motul 8100 X-Cess 5W40, Filtry Knecht, Świece Beru

    https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/2sDZh/

    Komentarz


    • Kabel to sporo roboty żeby zrobić jak należy.
      najgorzej przebić się ze słupka C przez uszczelkę gumową do klapy. Plus taki że raczej robi się to tylko raz i nawet jakby kamera była nie tak wystarczy podmienić a kable sygnałowe zostawić tak jak są. Plus też jest taki że sygnał i zasilanie dajesz z radia więc nie ma zakłóceń na łączu.

      dawcio żeby wszystko działało trzeba mieć w radiu włączone wifi ?
      Była O2 RS 190 km / 436 Nm
      Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

      Komentarz


      • Zamieszczone przez oolsztyniak Zobacz wpis
        żeby wszystko działało trzeba mieć w radiu włączone wifi ?
        a tego to ja nie wiem bo umnie cały czas jest wł.i szuka sieci
        Po co go wyłączać?
        Dawid
        czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

        Komentarz


        • Panowie, mam problem z odpaleniem dongla 3g w radiu. Modem to Hawei E3131, generalnie działa, radio je wykrywa, pokazuje zasięg, ale za groma nie może się połączyć z internetem. Sprawdziłem na kompie, wszystko śmiga, a w radiu bida

          I jeszcze, póki co jak wbijam wsteczny, to nic się nie dzieje, ale jak czujki cofania coś wykryją to na ekranie pojawia się ikonka czujek. Czy to może być spowodowane tym że w VCDS mam odznaczoną opcję, że jest kamera?

          I kolejne, w wersjach przedliftowych udało się Wam jakoś zmusić to radio żeby cokolwiek wyświetlało na LCD w liczniku? Póki co u mnie zniknęła pozycja RADIO i nic nie pokazuje...
          Ostatnio edytowany przez DaannD; 45026.

          Komentarz


          • VCDS-em nie wejdziesz w chinskie radio
            Dawid
            czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

            Komentarz


            • Zamieszczone przez dawcio Zobacz wpis
              VCDS-em nie wejdziesz w chinskie radio
              Wieem, ale radio jakoś po CANie się komunikuje z samochodem, mam taką teorię, że skoro w Gateway'u jest info że kamery cofania brak, to do radia nie wysyła informacji o wbiciu wstecznego

              Komentarz


              • DaannD tego nie wiem u mnie działa ładnie
                Dawid
                czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                Komentarz


                • Zamieszczone przez DaannD Zobacz wpis
                  Panowie, mam problem z odpaleniem dongla 3g w radiu. Modem to Hawei E3131, generalnie działa, radio je wykrywa, pokazuje zasięg, ale za groma nie może się połączyć z internetem. Sprawdziłem na kompie, wszystko śmiga, a w radiu bida

                  I jeszcze, póki co jak wbijam wsteczny, to nic się nie dzieje, ale jak czujki cofania coś wykryją to na ekranie pojawia się ikonka czujek. Czy to może być spowodowane tym że w VCDS mam odznaczoną opcję, że jest kamera?

                  I kolejne, w wersjach przedliftowych udało się Wam jakoś zmusić to radio żeby cokolwiek wyświetlało na LCD w liczniku? Póki co u mnie zniknęła pozycja RADIO i nic nie pokazuje...
                  Aby dostęp do internetu działa musisz w radiu mieć skonfigurowany APN (punkt dostępu) zgodny z wymaganiami twojego operatora komórkowego. Dopiero po jego utworzeniu będziesz miał dostęp do internetu.

                  Tak z ciekawości na kompie działa Ci przy pomocy aplikacji ? czy po podłączeniu modemu uruchamia się strona internetowa, na której włączasz połączenie ?
                  ... be creative ... be inspired ... be yourself ...

                  JEST: O2 1.9TDI MY2008 jest 146,3KM / 322,3Nm
                  JEST: ASTRA H 1.6 115KM MY2008

                  OCP Poznań -> Mapa Spotów

                  Komentarz


                  • Tak jest, na kompie wszystko ładnie działa. Apn jest skonfigurowany wg tego co znalazłem. Może ktoś z Was ma kartę z Play i mógłby podesłać swoje ustawienia?

                    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

                    Komentarz


                    • nazwa: internet
                      typ: internet
                      punkt dostępu (apn): internet
                      numer dostępowy: *99#
                      nazwa użytkownika: brak
                      hasło: brak
                      dns: dynamiczny


                      A odblokowanie transmisji danych i ewentualne zgodny na roaming itp. sprawdziłeś ?
                      ... be creative ... be inspired ... be yourself ...

                      JEST: O2 1.9TDI MY2008 jest 146,3KM / 322,3Nm
                      JEST: ASTRA H 1.6 115KM MY2008

                      OCP Poznań -> Mapa Spotów

                      Komentarz


                      • Tak, roaming i odblokowanie jest.

                        Ducker, to są dane z Twojego modemu czy w necie znalazłeś? Bo też to widziałem, ustawialem, ale np numeru nie mogę nigdzie wpisać

                        Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

                        Komentarz


                        • Ustawienia wziąłem z modemu SierraWireless (tam może to być bardziej rozbudowane). Na routerze Huawei E5186 ma w sekcji od konfiguracji połączenia wpisany w nazwie APN: internet i tylko tyle.

                          A pojawia Ci się ikona 3G ? przy znaczku zasięgu ?

                          Nie masz czasem w ustawieniach do ustawienia, aby dany punkt dostępowy był traktowany jako domyślny ? Jak to testujesz to mam nadzieje, że masz rozłączone połączenie WIFI ?

                          Może jeszcze to Ci pomoże:

                          Załączone pliki
                          ... be creative ... be inspired ... be yourself ...

                          JEST: O2 1.9TDI MY2008 jest 146,3KM / 322,3Nm
                          JEST: ASTRA H 1.6 115KM MY2008

                          OCP Poznań -> Mapa Spotów

                          Komentarz


                          • No właśnie nie pojawia się znaczek, tylko ikonka zasięgu. W rozsuwanym z góry menu też pokazuje że jest sieć play. Dzięki za ustawienia, sprawdzę u siebie.

                            WiFi oczywiście jest nie połączone

                            Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

                            Komentarz


                            • U mnie tak było ale jak włączyłem po wifi - błąd połączenia. I na 100% winne są ustawienia routera. Hot-spot z telefonu śmiga, ta sama karta co w routerze włożona do starego tel uruchamiam hot-spot i działa. DaannD spróbuj połączyć się po wifi i daj znać czy ruszy.
                              dawcio pytam o wifi bo ciekawi mnie czy jednocześnie połączona kamera przez wifi i Internet przez wifi działa ?
                              DaannD ja nic nie konfiguorwalem z kamerą , mam przed FL i to ustawienia w radiu przywołują kamerę a nie funkcja w vcds włączona czy też nie.
                              Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                              Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                              Komentarz


                              • Jeśli chodzi o połączenie radia z maxidot to nie wiem ale sprawdzę. Nigdy z tego nie korzystałem nawet z fabrycznym radiem - dla mnie funkcja bez sensu, ale tu zobaczę czy działa.
                                Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                                Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez oolsztyniak Zobacz wpis
                                  U mnie tak było ale jak włączyłem po wifi - błąd połączenia. I na 100% winne są ustawienia routera. Hot-spot z telefonu śmiga, ta sama karta co w routerze włożona do starego tel uruchamiam hot-spot i działa. DaannD spróbuj połączyć się po wifi i daj znać czy ruszy.
                                  dawcio pytam o wifi bo ciekawi mnie czy jednocześnie połączona kamera przez wifi i Internet przez wifi działa ?
                                  DaannD ja nic nie konfiguorwalem z kamerą , mam przed FL i to ustawienia w radiu przywołują kamerę a nie funkcja w vcds włączona czy też nie.
                                  U mnie z WIFI nie ma najmniejszego problemu niezależnie czy łączę się do routera, czy hot-spota, czy ostatnio urządzenia typu MiFi pod zapalniczkę. Zasada działania sieci zawsze jest taka sama i ogromne znaczenia ma konfiguracja sieciowa tych urządzeń.

                                  oolsztyniak skoro u Ciebie nie działał router, to masz skopane ustawienia na nim. Przy połączeniu po WIFI do routera jakie adres dostaje karta w radiu ? a jakie są domyślnie ustawione na routerze ?

                                  Jeśli radio ma być podłączone do routera/hot-spota, to kamera musi być też podłączona po WIFI do routera/hot-spota (dodatkowo musi zgadzać się adresacja IP urządzeń w sieci). Jeśli połączenie z routerem/hot-spotem nie będzie działać, to nie będziesz miał komunikacji z urządzeniami. W radiu masz tylko jedną kartę sieciową, a co za tym idzie możesz być podłączony tylko do jednej sieci WIFI jednocześnie. Alternatywą jest możliwość ręcznej zmiany ustawień sieciowych z przypisanymi na sztywno adresami IP do poszczególnych urządzeń, a wtedy radio lub kamera musi mięć możliwość wystawienia sieci WIFI - nie masz dostępu do internetu, bo nie ma routera. Nie chcę brnąć w ten temat dalej, bo to nie tego typu forum
                                  ... be creative ... be inspired ... be yourself ...

                                  JEST: O2 1.9TDI MY2008 jest 146,3KM / 322,3Nm
                                  JEST: ASTRA H 1.6 115KM MY2008

                                  OCP Poznań -> Mapa Spotów

                                  Komentarz


                                  • Prawdopodobnie ustawienia do bani. Resetowalem do ustawień fabrycznych i było ok przez dwa trzy połączenia później znowu klops.
                                    Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                                    Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                                    Komentarz


                                    • ducker mam ustawienia identyczne jak u Ciebie, niestety nie bangla

                                      oolsztyniak hotspot z telefonu i polaczenie po wifi smiga bardzo dobrze, a co do kamery cofania, przekopalem wszystkie ustawienia zaawansowane i nie znalazlem nic co by aktywowalo/deaktywowalo kamere cofania. Co ciekawe, podczas cofania jak zaczna pikac mi czujki cofania to na ekranie tez pojawia sie wizualizacja ktora czujka i w jakiej odleglosci.

                                      jeszcze ten modem nieszczesny, juz nie wiem co robic, radio je widzi, zasieg jest, internet uruchomiony, w modemie miga niebieska dioda co wg instrukcji sygnalizuje laczenie sie z siecia 3g

                                      Komentarz


                                      • A pin zdjęty?
                                        ustawienia od kamery są w Factory settings
                                        Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                                        Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                                        Komentarz


                                        • Pin? W sumie to nie wiem, modem w komputerze o niego nie prosił, nigdzie w papierach też nie było info o pinie. Zresztą jakby był PIN to raczej by sie wcale w sieci nie rejestrowal. Ale sprawdze to jutro dla pewnosci :d

                                          co do factory settings, nie przypominam sobie zeby tam byla taka opcja, na pewno jest car settings gdzie ustawiam kolor podswietlenia, przyciski itd. Wejscie do tego menu wymaga podania kodu

                                          Komentarz


                                          • Kod 121212 lub 123456

                                            mój modem loguje się do sieci pomimo blokady pin.
                                            trzeba wejść w ustawienia i odblokować.
                                            tak tylko dumam.
                                            Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                                            Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                                            Komentarz


                                            • Zamieszczone przez oolsztyniak Zobacz wpis
                                              dawcio pytam o wifi bo ciekawi mnie czy jednocześnie połączona kamera przez wifi i Internet przez wifi działa ?
                                              działa
                                              Dawid
                                              czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                                              Komentarz


                                              • Zamieszczone przez oolsztyniak Zobacz wpis
                                                Kod 121212 lub 123456

                                                mój modem loguje się do sieci pomimo blokady pin.
                                                trzeba wejść w ustawienia i odblokować.
                                                tak tylko dumam.
                                                Wiem jaki jest kod, u mnie 123456. Ale w tym menu jesli chodzi o kamere to znalazlem tylko opcje „disable rear camera” i tam mam do wyboru OPEN lub CLOSE. Na ta chwile nie pamietam jak jest ustawione, ale chyba na close.

                                                Co do PINu, pewnie masz na mysli ustawienia w aplikacji na kompie? Czy grzebac gdzies w menu w radiu? Jutro jeszcze zrobie test tej karty na tablecie i starym telefonie

                                                Komentarz


                                                • Zmień, daj apply i exit i zobacz efekt.
                                                  wsadź kartę do tel i wyłącz pin jeśli się da
                                                  Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                                                  Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                                                  Komentarz


                                                  • No i doopa. Pinu brak, w telefonie zwykłym karta śmiga, modem w kompie śmiga, w radiu zero reakcji. Wgrałem najnowszy dostępny firmware do modemu, ciągle nic

                                                    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X