Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Radio BONROAD 2din android + kamera cofania + mikrofon

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Chińczyka
    Android 8, 4 gb Ram
    Była O2 RS 190 km / 436 Nm
    Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

    Komentarz


    • Zamieszczone przez oolsztyniak Zobacz wpis
      Ciekawe czy była taka opcja bo radio już płynie.
      Coś tam o dźwięku było wspomniane ale co ?
      DSP Sound System jest niby

      U mnie też nie było póki w Factory nie przestawiłem modułu na VW/Skoda

      Nie widzi, wywala błąd. Podobno idzie wykodować radio i nie będzie błędu.
      Ja nie sugerowałbym wykodowywania radia - nie wiesz jakie ramki czyta chiński moduł i zaraz może się okazać, że usypia się radio, nie chce się wł/wył itp. Lepiej zostawić.

      Co DSP to przy fabrycznych głośnikach vs. sofcie od Malayska nie słyszałem jakiejś oszałamiającej różnicy. Jak masz wygłuszone drzwi i wymienione głośniki to pewnie dołożyć to trochę na plus. Przy zakupie radia bardziej wolałbym się dopytać chińczyka jaka końcówka mocy siedzi w danej jednostce.
      ... be creative ... be inspired ... be yourself ...

      JEST: O2 1.9TDI MY2008 jest 146,3KM / 322,3Nm
      JEST: ASTRA H 1.6 115KM MY2008

      OCP Poznań -> Mapa Spotów

      Komentarz


      • Zamieszczone przez ducker Zobacz wpis
        Przy zakupie radia bardziej wolałbym się dopytać chińczyka jaka końcówka mocy siedzi w danej jednostce.
        W 90% sprzętu ta sama.



        http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=70046

        Komentarz


        • Zamieszczone przez ducker Zobacz wpis
          Ja nie sugerowałbym wykodowywania radia
          Dlatego tego nie zrobiłem.
          Czytałem, że wykodowanie "poprawi" błąd , który w rzeczywistości przeszkadza nie wiem w czym
          Zamieszczone przez ducker Zobacz wpis
          Jak masz wygłuszone drzwi i wymienione głośniki
          Ani jedno ani drugie, wszystko seria.
          Zamieszczone przez ducker Zobacz wpis
          dopytać chińczyka jaka końcówka mocy siedzi w danej jednostce.
          Na razie to chińczyk wysyła mi jakieś głupie wiadomości, żeby zdjęcie kostki mu wysłać, później ramki a na koniec pyta o wzmacniacz. Po co?
          Jest to piąte radio jakie zamawiam i dotychczas nie było "sto pytań do".
          Była O2 RS 190 km / 436 Nm
          Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

          Komentarz


          • Chłopaki możecie podrzucić fotkę jaki macie u siebie ten canbus decoder?

            http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=70046

            Komentarz


            • Zamieszczone przez oolsztyniak Zobacz wpis

              Na razie to chińczyk wysyła mi jakieś głupie wiadomości, żeby zdjęcie kostki mu wysłać, później ramki a na koniec pyta o wzmacniacz. Po co?
              Jest to piąte radio jakie zamawiam i dotychczas nie było "sto pytań do".
              U jakiego sprzedawcy zamawiałeś?
              Ja miałem to samo ba nawet do mnie dzwonili o 4 rano, i się bujam teraz z dekoderem bo mi nie wszystko działa.

              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=70046

              Komentarz


              • Zamieszczone przez sebwiecz Zobacz wpis
                U jakiego sprzedawcy zamawiałeś?
                ISUDAR
                Zamieszczone przez sebwiecz Zobacz wpis
                Chłopaki możecie podrzucić fotkę jaki macie u siebie ten canbus decoder?
                Najpierw miałem czerwony, kolejny niebieskie, poprzednio czarny.
                Rozmiar zawsze ten sam.

                Zobacz czy w factory nie ma do wyboru VW/SKODA kilku opcji, u mnie były chyba ze 3 i dopiero na którymś tam zaczął działać poprawnie.
                Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                Komentarz


                • oolsztyniak - a co Ci nie pasowało w poprzednich?

                  A i ciekawostka co mi napisał majfrend wczoraj.
                  hi,friend please disconnect red cable(acc cable),connect green cable(canbus cable).all will be fine,if still not work,your canbus damaged,you need replace new canbus.thanks for your understand.
                  Na moje pytanie o który zielony mu chodzi odpisał to
                  it is a universal model, so it does not have an ISO power cord. But my friend, you can install it by wire, and many of our guests do that, so be assured. If you want to link to the original ISO power cable, you can refer to the wiring instructions on the back of the product. Please confirm your original ISO line with all the lines, thank you! WE suggest you don't install it by yourself, please send item to Car modification shop, let them help you install device . because many buyer ever installed item by himself, they find that the device have many problems can't be solved , and even destroy dvd in process. trust us please,
                  Rozumiecie coś z tego?
                  Dla mnie to dziwne co ten skos pisze.

                  http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=70046

                  Komentarz


                  • sebwiecz w sumie to nic, głupi pomysł wymiany na coś nowego, mocniejszego.
                    Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                    Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                    Komentarz


                    • Hehe, pewnie za dużej różnicy nie będziesz widział.
                      U mnie szopka z myfrendem trwa dalej.

                      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=70046

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez sebwiecz Zobacz wpis

                        W 90% sprzętu ta sama.

                        No właśnie ostatnio nie do końca tak jest Moim zdaniem warto dopytać, aby nie okazało się, że masz wrzucone jakieś najtańsze TDA za 1,5zł Albo chociaż poczytać opinie na forach jak dana końcówka gra i czy np: regulacja barwy wnosi cokolwiek.
                        ... be creative ... be inspired ... be yourself ...

                        JEST: O2 1.9TDI MY2008 jest 146,3KM / 322,3Nm
                        JEST: ASTRA H 1.6 115KM MY2008

                        OCP Poznań -> Mapa Spotów

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez sebwiecz Zobacz wpis
                          Hehe, pewnie za dużej różnicy nie będziesz widział.
                          U mnie szopka z myfrendem trwa dalej.
                          Widać różnice. Mniej zacięć, lepszy dźwięk
                          Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                          Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                          Komentarz


                          • dostałęm soft od myfrernda.
                            jak ktoś zainteresowany mogę podesłać -> MTCE_XRC2_V2.84

                            http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=70046

                            Komentarz


                            • Niezbędny do działania Can?
                              Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                              Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                              Komentarz


                              • Wczoraj przyszła w końcu paczka od majfrenda.
                                powiem Wam że 4gb ram , px5 A do tego dsp robi robotę.
                                po włączeniu zapłonu radio uruchamia się w sekundę.
                                W końcu wrócił subwoofer i bas z głośników.
                                Can działa, pokazuje otwarte drzwi, odległość z czujników, obroty, pasy itd.
                                antena już bez separatora, jest wtyczka na fakra.
                                Ale żeby nie było tylko super, czajnis dał podświetlenie w dwóch kolorach
                                Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                                Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                                Komentarz


                                • Ja również zakupiłem od isudar 4gb i px5 jeszcze miałem farta i całkowity koszt z dostawą z Niemiec wyniósł mnie 800zł sprzęt super internet z modemu USB na stałe wpięty w gniazdo USB teraz czekam na kamerkę w klamce
                                  Ostatnio edytowany przez Maly745; 34973.
                                  Skoda Octavia II FL
                                  Motul 8100 X-Cess 5W40, Filtry Knecht, Świece Beru

                                  https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/2sDZh/

                                  Komentarz


                                  • Zamieszczone przez oolsztyniak Zobacz wpis
                                    Wczoraj przyszła w końcu paczka od majfrenda.
                                    powiem Wam że 4gb ram , px5 A do tego dsp robi robotę.
                                    po włączeniu zapłonu radio uruchamia się w sekundę.
                                    W końcu wrócił subwoofer i bas z głośników.
                                    Can działa, pokazuje otwarte drzwi, odległość z czujników, obroty, pasy itd.
                                    antena już bez separatora, jest wtyczka na fakra.
                                    Ale żeby nie było tylko super, czajnis dał podświetlenie w dwóch kolorach
                                    Wrzuć dla potomnych link do tego konkretnego modelu jeśli jest w miarę sprawdzony
                                    Ale uruchamia Ci się sekundę z uśpienia ? czy z pełnego shutdown'a ? mi sekundę uruchamia się też, ale z uśpienia.
                                    A z podświetleniem masz to samo co u mnie w RGB niestety dało się lepiej dopasować kolor podświetlenia.
                                    ... be creative ... be inspired ... be yourself ...

                                    JEST: O2 1.9TDI MY2008 jest 146,3KM / 322,3Nm
                                    JEST: ASTRA H 1.6 115KM MY2008

                                    OCP Poznań -> Mapa Spotów

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez sebwiecz Zobacz wpis
                                      dostałęm soft od myfrernda.
                                      jak ktoś zainteresowany mogę podesłać -> MTCE_XRC2_V2.84
                                      Ten soft już od jakiegoś czasu jest dostępny. Koledzy z RU mają całkiem pokaźne repozytorium

                                      Oops, Captcha!

                                      ... be creative ... be inspired ... be yourself ...

                                      JEST: O2 1.9TDI MY2008 jest 146,3KM / 322,3Nm
                                      JEST: ASTRA H 1.6 115KM MY2008

                                      OCP Poznań -> Mapa Spotów

                                      Komentarz


                                      • Maly745 klamka ma wąską czy szeroką wtyczkę?
                                        Bo jak na szeroką to mam taką w schowku, niestety u mnie nie pasuje I zamiast być w klapie leży w schowku i pójdzie na sell.
                                        Powiedz lepiej jakim cudem taka cena? Mój 300 zł drożej.
                                        ducker w sekundę od całkowitego shutdown'a , wkładam kluczyk , przekręcam stacyjkę i po sekundzie radio gra.
                                        do tego bez separatora z samą wtyczką fakra - zero zakłóceń. Radio w końcu przestało gubić fale. Link później wrzucę. Jest to jak na chwilę obecną najlepsza jednostka z trzech poprzednich które miałem jeśli chodzi o szybkość działania i jakość dźwięku.
                                        i dzięki temu wyleczyłem się z columbusa
                                        Ostatnio edytowany przez oolsztyniak; 1498.
                                        Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                                        Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                                        Komentarz


                                        • ducker w sekundę od całkowitego shutdown'a , wkładam kluczyk , przekręcam stacyjkę i po sekundzie radio gra.
                                          do tego bez separatora z samą wtyczką fakra - zero zakłóceń. Radio w końcu przestało gubić fale. Link później wrzucę. Jest to jak na chwilę obecną najlepsza jednostka z trzech poprzednich które miałem jeśli chodzi o szybkość działania i jakość dźwięku.
                                          i dzięki temu wyleczyłem się z columbusa
                                          To z uśpienia masz nie z całkowitego włączenia.
                                          Działa Ci aplikacja Vehicle?
                                          Masz kierownice z multifunkcją?
                                          Zamieszczone przez ducker Zobacz wpis
                                          Ten soft już od jakiegoś czasu jest dostępny. Koledzy z RU mają całkiem pokaźne repozytorium

                                          Your browseris out of date
                                          O właśnie gdzieś to mi się zagubiło wcześniej.
                                          Dzięki za link.



                                          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=70046

                                          Komentarz


                                          • oolsztyniak podeślij na pw zdjęcia tej kamery, bo może ją wezmę do Ciebie, bo potrzebuję na duża wtyczkę i w klamkę właśnie do OII.

                                            sebwiecz a u Ciebie po aktualizacji MCU jakie problemy jeszcze zostały ?
                                            ... be creative ... be inspired ... be yourself ...

                                            JEST: O2 1.9TDI MY2008 jest 146,3KM / 322,3Nm
                                            JEST: ASTRA H 1.6 115KM MY2008

                                            OCP Poznań -> Mapa Spotów

                                            Komentarz


                                            • Zamieszczone przez oolsztyniak Zobacz wpis
                                              Maly745 klamka ma wąską czy szeroką wtyczkę?
                                              Bo jak na szeroką to mam taką w schowku, niestety u mnie nie pasuje I zamiast być w klapie leży w schowku i pójdzie na sell.
                                              Powiedz lepiej jakim cudem taka cena? Mój 300 zł drożej.
                                              Kupowałem 28.03.2018 były jakieś wyprzedaże zapłaciłem 1004,38zł z przesyłką, otworzyłem spór z powodu obsługi modemu 4G i zwrócili mi 200,86zł czyli wyszło 803,52zł potem okazało się że do modemu trzeba wgrać soft modowy i działa również modem 4G
                                              Kamerę zamówiłem z wąskim gniazdem bo tak było w opisie że do OIIFL wąskie

                                              Ja zakupiłem te:
                                              550.97zł 28% OFF|Isudar T72 samochodowy odtwarzacz multimedialny 2 Din Android 10 dla VW/Volkswagen/POLO/PASSAT B6/B7/Golf/Tiguan/Skoda Radio samochodowe z GPS Audio Auto|car dvd player|radio gpsandroid din - AliExpress
                                              Ostatnio edytowany przez Maly745; 34973.
                                              Skoda Octavia II FL
                                              Motul 8100 X-Cess 5W40, Filtry Knecht, Świece Beru

                                              https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/2sDZh/

                                              Komentarz


                                              • Może ktoś orientuje się o co chodzi, wczoraj założyłem kamerkę cofania, po przekręceniu kluczyka i wrzuceniu wstecznego na wyświetlaczu pojawił się ładny obraz tego co jest za autkiem. Natomiast, kiedy odpaliłem auto i wrzuciłem wsteczny wyskoczył komunikat "No video signal"

                                                Komentarz


                                                • sebwiecz w rs'ach 2 przed fl nie dawali multifunkcji ale aplikacja do przyuczenia jest. Vehicle działa i wskazuje parametry auta.

                                                  ducker jutro podeślę chyba, że wrócę dziś za dnia do domu
                                                  mam zdjęcia w telefonie jak podeślesz mi swój nr wyśle Ci mmsa

                                                  pager1 skąd wziąłeś zasilanie kamery ? Ze światła wstecznego ?

                                                  Maly745 chyba mamy takie samo
                                                  Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                                                  Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                                                  Komentarz


                                                  • Tak zasilanie kamerki dałem ze światła wstecznego

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X