Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Radio BONROAD 2din android + kamera cofania + mikrofon

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez oolsztyniak Zobacz wpis
    no dobra tylko gdzie go wpisać?
    Nie widzę u siebie zakładki factory settings
    Wchodzisz w ustawienia i tam powinno być u mnie jest na samym dole.

    Komentarz


    • A ktoś podpowie jak odtwarzać teledyski z usb czy sd ?

      Komentarz


      • U mnie jest video i tam odtwarza
        Była O2 RS 190 km / 436 Nm
        Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

        Komentarz


        • Zamieszczone przez asusek Zobacz wpis

          Wchodzisz w ustawienia i tam powinno być u mnie jest na samym dole.
          W poprzednich też tak miałem A tu nie widzę
          Była O2 RS 190 km / 436 Nm
          Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

          Komentarz


          • Zamieszczone przez oolsztyniak Zobacz wpis
            U mnie jest video i tam odtwarza
            Własnie wróciłem z auta i jest ikonka video i własnie tam jest odtwarzanie dzięki.
            A dlaczego u ciebie nie ma factory to nie wiem już sam normalnie powinno być.

            Komentarz


            • Jutro pogrzebie jeszcze
              Była O2 RS 190 km / 436 Nm
              Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

              Komentarz


              • Pany przyszła już komuś kamera w klamke na wąską wtyczkę?
                Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                Komentarz


                • Zamieszczone przez asusek Zobacz wpis
                  Wchodzisz w ustawienia i tam powinno być u mnie jest na samym dole.
                  I jest, u mnie nazywa się to "Ustawienia fabryczne"
                  W każdym poprzednim było factory settings
                  Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                  Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                  Komentarz


                  • Do mnie przyszła kamerka z tej aukcji:
                    Page Not Found - Aliexpress.com

                    wersja 2 - czyli z wąską wtyczką (OIIFL combi)
                    w sobotę będę zakładał, ale na ten moment sprawdzę jedynie działanie samej klamki, bo radio będe zamawiał dopiero na święta (teraz przy okazji dokładania pdc ciągnę kabel od kamerki pod radio)

                    BTW ktoś ma pomysł jak sprawdzić kamerkę czy działa bez posiadania radia? niestety mój tv ma wyjście composit (3xvideo + 2xaudio)
                    Octavia II, 2011, Ambiente

                    Komentarz


                    • Update.
                      podłączyłem kamerkę na "krótko" pod zasilacz 12v i stary telewizor w pracy (32") wszystko śmiga, działa ten patent z przecinaniem kabelka (wyświetlanie lub nie linii pomocniczych)
                      mam małe zastrzeżenia co do samej jakości obrazu - jest mała kasza, ale na to może mieć wpływ duża przekątna ekranu na jakim oglądałem obraz. Po zgaszeniu światła włącza się obraz z podczerwieni, jest wyszarzony ale wyraźny.
                      Octavia II, 2011, Ambiente

                      Komentarz


                      • karum1 To może jak już masz kamerę i jeszcze jej nie zamontowałeś a radio dopiero w grudniu planujesz montować to chcesz ją odsprzedać?
                        Chętnie przygarnę + jakiś bonus za fatygę?

                        BTW czy ktoś w PX5 odnalazł gdzie zmienia lub wyłącza się czas przejścia radia w tryb uśpienia?
                        Moje niestety po kilku minutach wyłącza się razem z can czego we wcześniejszych modelach nie było
                        Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                        Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                        Komentarz


                        • U mnie w ustawieniach jest opcajach auto sleep lub po 15-90 minutach
                          Skoda Octavia II FL
                          Motul 8100 X-Cess 5W40, Filtry Knecht, Świece Beru

                          https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/2sDZh/

                          Komentarz


                          • Wymiary się zgadzają więc zamówiłem tą, zobaczymy co to przyjdzie.
                            Page Not Found - Aliexpress.com
                            Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                            Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                            Komentarz


                            • Dziś dopiero znalazłem czas na montaż kamerki i modułu bezprzewodowego.
                              Zamówiłem z wąska wtyczką do OII 2006r.
                              Montaż bezproblemowy. Z tyłu podpiełem + pod wycieraczkę a - pod śrubkę. Brak jakichkolwiek zakłócen itp
                              Załączone pliki
                              Tanie: Dla Audi A4 S4 S5 Q5 A6L A8L A5 CCD VW Tiguan Toureg Porsche Cayenne 958 Samochodów Tyłu Parking widok z tyłu Aparatu Octavia Trunk uchwyt, kup wysokiej jakości Vehicle Camera bezpośrednio od dostawców z Chin: Dla Audi A4 S4 S5 Q5 A6L A8L A5 CCD VW Tiguan Toureg Porsche Cayenne 958 Samochodów Tyłu Parking widok z tyłu Aparatu Octavia Trunk uchwyt
                              Ostatnio edytowany przez fanatyk1982; 46230.

                              Komentarz


                              • moduł bezprzewodowy tutaj :
                                Tanie: Nowy 2.4G Moduł BEZPRZEWODOWY adapter 2.4G wireless receiver dla Monitora Samochodów back up Odwróć Tylna Kamera bezprzewodowa nadajnik, kup wysokiej jakości Vehicle Camera bezpośrednio od dostawców z Chin: Nowy 2.4G Moduł BEZPRZEWODOWY adapter 2.4G wireless receiver dla Monitora Samochodów back up Odwróć Tylna Kamera bezprzewodowa nadajnik

                                Komentarz


                                • Blaszki pod włącznik nie musiałeś zmieniać?
                                  Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                                  Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                                  Komentarz


                                  • Zamieszczone przez oolsztyniak Zobacz wpis
                                    Blaszki pod włącznik nie musiałeś zmieniać?
                                    No właśnie nie. Wszystko pasowało ode mnie

                                    Komentarz


                                    • Dziś dostałem zwrot za komerkę z ali utknęła gdzieś w Europie minęło 60dni i zgodnie z gwarancją dostawy pełny zwrot
                                      Skoda Octavia II FL
                                      Motul 8100 X-Cess 5W40, Filtry Knecht, Świece Beru

                                      https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/2sDZh/

                                      Komentarz


                                      • Witam
                                        Octavia II tour
                                        Do teraz miałem radio 1din zamontowane przez dealera Sony,
                                        Zamontowałem teraz radio 2dni isudar od majfrenda bez fajerwerków ala wystarczające:
                                        Page Not Found - Aliexpress.com
                                        Jak na razie co miało działać działa ale mam problem. Z zasilaniem. Podłączone do zasilania po wyłączeniu dalej zżera energię.
                                        Gdzie podłączyć zasilanie radia aby wyłączało go definitywnie dopiero po wyjęciu kluczyka ze stacyjki.
                                        McKrak

                                        Komentarz


                                        • W końcu przyszedł mi moduł od myfrenda do trzech razy sztuka ale tym razem taki jak trzeba w końcu radyjko jest jak trzeba.
                                          Po przejechaniu polowy europy stwierdzam że jest ok, chociaż mogło być lepiej.
                                          Raz mi się zwiesił i musiałem wrócić do czystego androida.

                                          Pod VCDS wykrywa go jako RCD510.
                                          Ma ktoś kodowanie do tego radia, nie mam opisów a ciekawi mnie jakie są tam opcje.

                                          Apropo internetu, odgrzebałem w śmieciach stary modem Huawei E3131 i powiem wam że działa lepiej fajnie, wykrywa go jak sieć nie zrywa, czasem wydaje mi się że działa lepiej niż ten ich modem.
                                          Załączone pliki

                                          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=70046

                                          Komentarz


                                          • Zamieszczone przez SknerusMcKrak Zobacz wpis
                                            Jak na razie co miało działać działa ale mam problem. Z zasilaniem. Podłączone do zasilania po wyłączeniu dalej zżera energię.
                                            Gdzie podłączyć zasilanie radia aby wyłączało go definitywnie dopiero po wyjęciu kluczyka ze stacyjki.
                                            Zobacz czy po podłączeniu radia do auta masz spięte zasilanie ze sobą czy nie.
                                            Są dwa oddzielne przewody czerwone właśnie po to aby zasilanie było cały czas.
                                            Jak są spięte to je rozłącz i zaizoluj.
                                            Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                                            Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                                            Komentarz


                                            • Zamieszczone przez Maly745 Zobacz wpis
                                              Dziś dostałem zwrot za komerkę z ali utknęła gdzieś w Europie minęło 60dni i zgodnie z gwarancją dostawy pełny zwrot
                                              Moja zamówiona 31.07 doszła wczoraj.
                                              Zamieszczone przez fanatyk1982 Zobacz wpis
                                              No właśnie nie. Wszystko pasowało ode mnie
                                              u mnie też. całe szczęście
                                              Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                                              Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                                              Komentarz


                                              • Zamieszczone przez Maly745 Zobacz wpis
                                                Dziś dostałem zwrot za komerkę z ali utknęła gdzieś w Europie minęło 60dni i zgodnie z gwarancją dostawy pełny zwrot
                                                A dziś listonosz z kamerką zawitał
                                                Skoda Octavia II FL
                                                Motul 8100 X-Cess 5W40, Filtry Knecht, Świece Beru

                                                https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/2sDZh/

                                                Komentarz


                                                • Pod którym przewodem jest plus przy wycieraczce? Przymierzam się do montażu
                                                  Skoda Octavia II FL
                                                  Motul 8100 X-Cess 5W40, Filtry Knecht, Świece Beru

                                                  https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/2sDZh/

                                                  Komentarz


                                                  • Zamieszczone przez oolsztyniak Zobacz wpis

                                                    Zobacz czy po podłączeniu radia do auta masz spięte zasilanie ze sobą czy nie.
                                                    Są dwa oddzielne przewody czerwone właśnie po to aby zasilanie było cały czas.
                                                    Jak są spięte to je rozłącz i zaizoluj.
                                                    Dzięki
                                                    Będę rozkręcał jak jeszcze majfrend dośle ramkę.
                                                    Ale czy oba zaizolować? Czy odłączyć i zaizolować tylko jeden? który?
                                                    McKrak

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X