Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Radio BONROAD 2din android + kamera cofania + mikrofon

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez pawelci Zobacz wpis
    Jezeli masz radio chińczyka i kamerę to na pewno masz z radia wyjście kabla 'revers' gdzie prąd się pojawia po wyrzuceniu wstecznego. Ciagniesz kabelek chincha który w sobie ma dodatkowy przewód i ten przewód podpinasz do revers na radiu a w klapie podpinasz jako plus do kamery.

    Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

    Tam (revers) nie ma napięcia to jest tylko sygnał aby radio przełączyło się na wyświetlanie obrazu, zasilanie musisz podać w klapie
    Skoda Octavia II FL
    Motul 8100 X-Cess 5W40, Filtry Knecht, Świece Beru

    https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/2sDZh/

    Komentarz



    • Nie czytałem całego tematu i mogę coś palnąć, ale z własnego doświadczenia wiem, że plus najlepiej wziąć po stacyjce, a masę z klapy. Przerabiałem to samo, kamera działała na zapłonie, a na włączonym silniku szmery. Tym bardziej, że w kablu sygnałowym idzie żyła na zasilanie. Masę z kamery podpinasz pod karoserię, u mnie działa pod śrubą od wycieraczki. Radio dostaje sygnał z fakry o włączeniu biegu wstecznego, przynajmniej u mnie tak to działa.
      Ostatnio edytowany przez Tycu; 44468.

      Komentarz


      • Może ktoś wgrywał do radia nowe logo skody? proszę o poradę jak
        Skoda Octavia II FL
        Motul 8100 X-Cess 5W40, Filtry Knecht, Świece Beru

        https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/2sDZh/

        Komentarz



        • Ściągasz obraz w rozdzielczości swojego radia, wrzucasz na pendriva. Podpinasz do radia, w ustawieniach szukasz opcji ustaw tło startowe, importujesz i cieszysz się nowym logiem.

          Komentarz


          • Witam.
            Kopie po tym temacie i nie tylko i szukam podpowiedzi....

            miałem u siebie zamontowane radio stream w ramce takiej jak tu Link

            zamontowałem radio 2din takie jak tu Link o wymiarach szer.(góra) 22cm, szer. (dół) 21cm, wysokość 13cm

            Podpowiedzcie proszę, jaką teraz ramkę potrzebuję??

            Komentarz



            • Jeżeli nie pasuje ramka od streama, to raczej zostaje tylko jedna opcja. ,
              Ostatnio edytowany przez Tycu; 44468.

              Komentarz


              • Zamieszczone przez Angrekoo Zobacz wpis
                Została ona podłączona ( plus i sterowanie do tylnej lampy ) co skutkuje tym że kamerka działa tylko jak wyłaczony jest silnik.
                bo jak odpalisz auto to dostaje zakłóceń i dlatego.

                Jak koledzy wyżej piszą daj jej prąd z tylnej wycieraczki a masę pod śrubę zamka klapy.
                Zamieszczone przez Maly745 Zobacz wpis
                Może ktoś wgrywał do radia nowe logo skody? proszę o poradę jak
                ja wyłączyłem odpalanie loga przy włączaniu radia, uruchamia się zdecydowanie szybciej.
                Zamieszczone przez TomekvRS Zobacz wpis
                Podpowiedzcie proszę, jaką teraz ramkę potrzebuję??
                Proszę ,
                Link , nowa oryginalna, też kupiłem u tego sprzedawcy i polecam.

                EDIT
                Tu masz dyszkę taniej
                Link
                Ostatnio edytowany przez oolsztyniak; 1498.
                Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                Komentarz


                • Kupiłem już, niestety czarna bo w srebrnym niedostępne. Jak dojedzie zamontuje i zobaczymy czy spasuje. Potem czy czarny kolor zostanie, bo jest jeszcze w głowie folia

                  Komentarz


                  • Na ali są srebrne Link
                    Skoda Octavia II FL
                    Motul 8100 X-Cess 5W40, Filtry Knecht, Świece Beru

                    https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/2sDZh/

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez TomekvRS Zobacz wpis
                      Kupiłem już, niestety czarna bo w srebrnym niedostępne.
                      ja założyłem czarną, i też myślałem o oklejaniu ale przeszło mi, czarny wygląda dobrze.
                      Zamieszczone przez Maly745 Zobacz wpis
                      Na ali są srebrne
                      Ale ten srebrny jest inny niż srebrny w RSie. Ten z linku jest szczotkowany a tu jest srebrny gładki.
                      No i czas oczekiwania.... Do tych po FL faktycznie mało jest dostępnych więc zostaje głównie Ali.
                      Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                      Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                      Komentarz


                      • Kupiona, dojechała, założona, pasuje elegancko. W końcu to ori.
                        do chińskich plastików nie mam przekonania czy spasuja, a do tego kolor odbiega. Zresztą pokazaliscie do polifta. Ja mam przed.
                        oklejanie narazie odpuszczam.
                        pozwolą sobie wkleić fote:

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez TomekvRS Zobacz wpis
                          Zresztą pokazaliscie do polifta. Ja mam przed.
                          jest w zestawie dodatkowy plastik na pokrętła od panelu z nawiewem więc tu nie problem bo plastik tylko przekładasz.

                          widzę, że radio masz w pełnym dotyku?
                          Zamieszczone przez TomekvRS Zobacz wpis
                          Kupiona, dojechała, założona, pasuje elegancko. W końcu to ori.
                          dokładnie, ori to ori , nawet ten kolor tak nie gryzie
                          Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                          Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                          Komentarz


                          • Porównywał ktoś może Isudara z Silverstrongiem? Widziałem, że tego też ludzie często montują. Niby i z tego i z tego zadowoleni.
                            Druga sprawa: czy ktos kupował tez w zestawie czujniki ciśnienia na wentylki? Działa to?

                            Silverstrong o który pytam:

                            Page Not Found - Aliexpress.com

                            Komentarz


                            • Wątpię, żeby ktoś porównywał bo raczej nikt dwóch takich nie montował.
                              Isudar jest dobry, mam od roku +/- i żadnych problemów, znajomi też kupili Isudara bo skoro jest dobry a i ceny wszyscy mają podobne lub identyczne to po co być tym królikiem doświadczalnym?
                              Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                              Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                              Komentarz


                              • Patrzył ktoś teraz na aliexpress ?? Są promocje i czy coś warto wychaczyć teraz ??.

                                Komentarz


                                • dołączam się do pytania

                                  Komentarz


                                  • 211.50 dol wysyłka z polski PX5 ?? dobre toto ??

                                    1130.07zł |Eunavi 2 Din Android 10 radia samochodowego multimedialny odtwarzacz wideo uniwersalny 7 cal jednostka główna Audio Stereo DVD 2Din nawigacji GPS 4G 64G|Samochodowe odtwarzacze multimedialne| - AliExpress

                                    Komentarz


                                    • Tu masz opinie:
                                      Link

                                      Komentarz


                                      • Zamieszczone przez Maly745 Zobacz wpis

                                        Tam (revers) nie ma napięcia to jest tylko sygnał aby radio przełączyło się na wyświetlanie obrazu, zasilanie musisz podać w klapie
                                        A to dziwne, ja tak w 2 radiach montowalem bo zawsze na revers po wł. wstecznego było/jest 12V.

                                        Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

                                        Pozdro
                                        pawelci
                                        Skoda Octavia 2 FL
                                        BSE 1.6 (Pb+LPG)
                                        Warszawa

                                        Komentarz


                                        • Reverse służy do wzbudzania kamery tam nie ma napięcia
                                          Skoda Octavia II FL
                                          Motul 8100 X-Cess 5W40, Filtry Knecht, Świece Beru

                                          https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/2sDZh/

                                          Komentarz


                                          • Potwierdzam , prąd brałem z wycieraczki.
                                            Zamieszczone przez modoc007 Zobacz wpis
                                            211.50 dol wysyłka z polski PX5 ?? dobre toto ??
                                            Parametry dobre tylko po co brać radio te konkretnie jak można kupić takie co wchodzi w fabryczne miejsce i w fabryczną ramkę?
                                            Tu będzie kombinatoryka z ramkami i dopasowaniem. Z kostkami też.
                                            Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                                            Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                                            Komentarz


                                            • Bo takie radio zawsze można przełożyć do innego auta. Problemu z ramkami nie ma, są dostępne bez problemu jak i kostki iso fakra. Przerabiałem temat u siebie upierając się na stacje Pioneera w dodatku z sound systemem na pokładzie.

                                              Komentarz


                                              • Zamieszczone przez Maly745 Zobacz wpis
                                                Reverse służy do wzbudzania kamery tam nie ma napięcia
                                                U mnie w 2 radiach na revers mam napięcie 12V. A gdy w obecnym radiu podłączam tak jak na filmie to obraz z kamery jest na ekranie non stop niezależnie od biegu oczywiście jak dołączę 12V np. z zasilania wycieraczki.

                                                Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka


                                                Ostatnio edytowany przez pawelci; 42817.
                                                Pozdro
                                                pawelci
                                                Skoda Octavia 2 FL
                                                BSE 1.6 (Pb+LPG)
                                                Warszawa

                                                Komentarz


                                                • Podaj linki do tych radi
                                                  Skoda Octavia II FL
                                                  Motul 8100 X-Cess 5W40, Filtry Knecht, Świece Beru

                                                  https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/2sDZh/

                                                  Komentarz


                                                  • Zamieszczone przez Maly745 Zobacz wpis
                                                    Podaj linki do tych radi
                                                    Obecnie posiadam Page not found - Erisinworldwide
                                                    a wcześniej miałem Bonroad z andkiem 5.1 i 1GB ramu - już nie ma w sprzedaży i oba tak samo podłączyłem.
                                                    Moim zdaniem w trybie ciągłym nie może być podłączone napięcie w klapie do kabla revers gdyż byśmy non stop podawali napięcie tym kablem do radia, chyba że zamontowana została by dioda na tym kablu revers, aby napięcie tylko szło z radia do kamery. Oba radia widzę, że nie miały/ nie mają takiej diody.

                                                    Czy ktoś montował i na jakim przewodzie filtr napięciowy (jeżeli ktoś dostał) razem z radiem?
                                                    Pozdro
                                                    pawelci
                                                    Skoda Octavia 2 FL
                                                    BSE 1.6 (Pb+LPG)
                                                    Warszawa

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X