Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Radio BONROAD 2din android + kamera cofania + mikrofon

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Pytam bo w gateway są błędy brak komunikacji z radiem i nawigacją, czyli maxi-dot nie rejestruje tych błędów odnośnie radia i navi.

    Komentarz


    • Zamieszczone przez jasiek2905 Zobacz wpis
      Pytam bo w gateway są błędy brak komunikacji z radiem i nawigacją, czyli maxi-dot nie rejestruje tych błędów odnośnie radia i navi.
      Bo chińczyki tak mają. Będą wyświetlać błąd w gateway-u i brak radia. W Maxi-docie nie ma błędów.
      SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
      ​​​
      Grzegorz

      Moja Ambitna Czarnula

      Komentarz


      • Wielkie dzięki oto chodziło.

        Komentarz


        • Można radio wykodować - podobno - i błędami nie sypie.
          Tylko w czym to niby przeszkadza jak wychodzi dopiero na kompie.
          Była O2 RS 190 km / 436 Nm
          Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

          Komentarz


          • oolsztyniak jak wylogujesz radio w gateway to błędy też są tylko inne, czyli źle zakodowany sterownik. Jak masz jakiś sterownik podłączony pod can i jest zasilany a nie jest zalogowany w gateway to błędy występują zawsze, musiałbyś odłączyć zasilanie lub od can. Mi chodziło o maxi dot , kolega w poście wyżej wszystko jasno wyjaśnił.Dzięki za pomoc.

            Komentarz


            • U mnie coś chińczyk zaczyna wariować, zwiesił się i samoistnie się zrestartował po czym włączył się tryb recovery i musiał sobie sam system postawić od nowa.
              mam nadzieję, że to nie jest jego początek końca.
              Była O2 RS 190 km / 436 Nm
              Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

              Komentarz


              • Mam pytanie odnośnie kamery cofania montowanej w klamce otwierania klapy. Posiadam OII FL Kombi Elegance 2009 i radio Erisin na Androidzie 8.0. Takie jak Kolega georgg

                Pierwsze pytanie brzmi, bo po przejrzeniu połowy tego wątku nie udało mi się natrafić na taką informację: Jaka w moim aucie będzie wtyczka do podłączenia, wąska czy szeroka? Jest na to jakiś wzór czy montowali w cały świat i bez zaglądania się nie obejdzie?

                Drugie pytanie: z jakim kątem widzenia montować kamerę, aby było optymalnie i czy efekt rybiego oka daje faktyczną poprawę?

                Jeśli to możliwe i ktoś z Was mógłby polecić mi konkretny model lub dwa do porównania na Allegro/Aliexpress, który mogę podłączyć bez cięcia kostek, będę bardzo wdzięczny. Przejrzałem portale i mam jakiś ogląd sytuacji, ale nie chcę się sugerować tym, lecz poradzić kogoś, kto temat ma już zgłębiony. Z góry dzięki!

                Komentarz


                • Ja mam taką:
                  404 page
                  Z małą wtyczką i sensorem Sony i jak do tej pory nie narzekam. Dodam, że auto mam z 2012 roku

                  Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka


                  Octavia 2 FL 1,4 CAXA, 12r

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez kamill_n Zobacz wpis
                    Pierwsze pytanie brzmi, bo po przejrzeniu połowy tego wątku nie udało mi się natrafić na taką informację: Jaka w moim aucie będzie wtyczka do podłączenia, wąska czy szeroka? Jest na to jakiś wzór czy montowali w cały świat i bez zaglądania się nie obejdzie?
                    Nie obejdzie się bo nie ma na to reguły.
                    Musisz rozebrać osłonę klapy i sprawdzić jaką masz. U mnie była wąska wtyczka a u kolegi z autem z tego samego rocznika szeroka, nie ma reguły.
                    Do tego przy rozbiórce zmierz otwór na kamerę żebyś później nie musiał ciąć blachy.

                    Zamieszczone przez kamill_n Zobacz wpis
                    Drugie pytanie: z jakim kątem widzenia montować kamerę, aby było optymalnie i czy efekt rybiego oka daje faktyczną poprawę?
                    jak największym, ja mam 170° i nie polecam, kamera bardzo nisko zbiera obraz.
                    Jest wystarczający i na tamte czasy jak ją montowałem innych nie było.
                    Zamieszczone przez kamill_n Zobacz wpis
                    Jeśli to możliwe i ktoś z Was mógłby polecić mi konkretny model lub dwa do porównania na Allegro/Aliexpress, który mogę podłączyć bez cięcia kostek, będę bardzo wdzięczny.
                    Póki nie sprawdzisz jaką masz kostkę nie ma co polecać.
                    Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                    Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez oolsztyniak Zobacz wpis
                      jak największym, ja mam 170° i nie polecam, kamera bardzo nisko zbiera obraz.
                      Jest wystarczający i na tamte czasy jak ją montowałem innych nie było.
                      Dziękuję Ci za rozjaśnienie tematu, który jest teraz przejrzysty jak błoto, hehe Dobra to zaczynam od zdjęcia osłony klapy i zmierzenia. Mówiąc o największym kącie, nie udało mi się spotkać kamery w klamkę, która oferuje większy kąt niż 170, przynajmniej w oficjalnych parametrach...

                      Komentarz


                      • Nie wiem czy teraz gdzieś nie pojawiły się 190 , ciężko mi się ustosunkować bo nie śledzę tematu
                        Wiem też, że były jakieś akcje podkładania czegoś gumowego pod przycisk z kamerą bo coś nie pasowało czy nie sięgało ale u mnie nie było z tym problemu.
                        Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                        Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                        Komentarz


                        • Testował ktoś może najnowszy soft od Malaysk - PX5 Android 9?
                          Jeszcze nie zmieniałem softu w moim radiu i się zastanawiam czy warto? Zwłaszcza że wersja pełna softu kosztuje 20 USD :P
                          Octavia II, 2011, Ambiente

                          Komentarz


                          • Jak ktoś poszukuje porządnego sprzętu to polecam z DSP swojego
                            Forum - Octavia Club Polska
                            Skoda Octavia II FL
                            Motul 8100 X-Cess 5W40, Filtry Knecht, Świece Beru

                            https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/2sDZh/

                            Komentarz


                            • jakie było hasło do ustawień factory?
                              Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                              Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                              Komentarz


                              • Hasło to 126?
                                Octavia 2 FL 1,4 CAXA, 12r

                                Komentarz


                                • Tak 126
                                  Skoda Octavia II FL
                                  Motul 8100 X-Cess 5W40, Filtry Knecht, Świece Beru

                                  https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/2sDZh/

                                  Komentarz


                                  • podziękował
                                    Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                                    Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                                    Komentarz


                                    • Witam jestem tu nowy mam takie pytanie czy ktoś może montował jakieś radio multimedialne do Octavi II 2011 rok? Może ktoś coś zaproponować?

                                      Komentarz


                                      • Polecam takie coś

                                        Forum - Octavia Club Polska
                                        Skoda Octavia II FL
                                        Motul 8100 X-Cess 5W40, Filtry Knecht, Świece Beru

                                        https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/2sDZh/

                                        Komentarz


                                        • Nabyłem ostatnio eunavi na px6 , posiadając modem lte od plus e3372s hilink radio nie widzi modemu , przeszedłem na non-hilink i usunięciu cd-rom i portu sd dioda zaczęła migać , ale połaczenia nie było , wgrałem z powrotem hilink , ale już oryginał ze strony bez-kabli E3372s-153_UPDATE_22.286.03.00.00 i switcherem do przestawienia w tryb modem , wszystko pięknie działa na radiu ( ale może bez tego switchera też by od razu poszło ) , widocznie radyjka nie rozpoznają polskigo firmwaru

                                          Komentarz


                                          • czy takie radio Isudar v72 się nada do O2 przedlift 2008 manual AC?
                                            693.35zł 20% OFF|Isudar 1 Din 4G Android Radio samochodowe dla Skoda Octavia 2009 2010 2011 2012 2013 samochodowe Multimedia GPS Octa Core RAM 8GB ROM 128GB|Samochodowe odtwarzacze multimedialne| - AliExpress

                                            Według tej strony pasuje do 2009-2013, czy ten plastikowy panel się zmienił po lifcie? bo nie ma szans na znalezienie teraz niczego sensownego dla octavii ii sprzed liftu

                                            Komentarz


                                            • To radio może być dla modeli od 2009 ponieważ ma ramkę dla aut po liftingu i do Ciebie może nie pasować. Musiałbyś poszukać chyba jakiegoś innego.

                                              Dodatkowo musiałbyś sprawdzić jakiegi masz gatewaya, bo może się okazać że trzeba będzie go wymienić z powodu poboru prądu przez radio na wyłączonym silniku.
                                              Ostatnio edytowany przez opermon; 3946.
                                              Octavia 2 FL 1,4 CAXA, 12r

                                              Komentarz


                                              • Mam pytanie czy ktoś aktualizował Isudara PX5 z andka 8 na 10?
                                                Octavia 2 FL 1,4 CAXA, 12r

                                                Komentarz


                                                • Witam. Planuję zakup radia do Golfa 5. Trafiło się RCD 510. O takie:
                                                  Ogłoszenia - Sprzedam, kupię na OLX.pl
                                                  Jestem na jutro z gościem umówiony tylko pojawia się problem bo twierdzi że nie ma do niego kodu. Moje pytanie brzmi czy jest ktoś na forum kto ogarnia takie rzeczy ewentualnie gdzie w okolicach Warszawy mogę je rozkodowac. Aso Vw ma Połczyńskiej za taką usługę zaśpiewalo 300 zł.
                                                  Z góry dziękuję wszystkim za pomoc.

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X