Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zmiana manetki kierunkowskazów na wielofunkcyjną dla komputera

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zmiana manetki kierunkowskazów na wielofunkcyjną dla komputera

    Witajcie, mam takie pytanko:
    Jest Octavia 2 FL 2012 rok (2013 wg salonu) w wersji family (chyba wersja active z klimatyzacją i radiem) i czy jak zmienie manetkę kierunkowskazów na 1K0953519J

    Skoda Octavia 2 II Manetka wycieraczek VW Seat 1K0953519J Pawłowice - Sprzedajemy.pl (link kolegi z forum) to będę mógł zmieniać funkcję na wyświetlaczu? (zwyczajnie jest tam chyba temperatura czy coś innego ale nie ma możliwości zmiany na prędkość, spalanie itp). Jeżeli tak to czy muszę coś jeszcze dokupić?

  • #2
    Manetka którą się zmienia ustawienia to manetka prawa - wycieraczek, na lewej jest tempomat.

    ...Moje Cappuccino MPi...

    jest jeszcze Fabia 2 FL 1.2 MPi + LPG
    sprzedana O1 1.6 MPI AKL + LPG
    wcześniej Corsa 1.0 12V "WŚCIEKŁY LITR"

    Komentarz


    • #3
      Tak zgadza się, aktualnie jest goła tylko funkcja wycieraczek. W poscie umieściłem ogłoszenie manetki jaki kod części. Czy zadziała to plug&play czy coś jeszcze potrzebne?

      Komentarz


      • #4
        W 2012 roku to manetki zespolone ale zależne od którego miesiąca chyba po lipcu już dawali te od VW , no i chyba pójdzie jeszcze do wymiany moduł pod kierownicą bo nie wiadomo co teraz tam siedzi , jak do activ dawali midline to wtedy nie . Zdejmij obudowę górną od kierownicy i odczytaj co tam masz napisane , może być foto to będzie wiadomo na czym stoisz . Ale na pewno nie sama manetka pojedyncza .Info o module też by się przydało jest pod dolną osłoną kierownicy .Albo autoscan auta z VCDS-a i wszystko będzie wiadomo bez rozkręcania .

        Komentarz


        • #5
          Pamiętaj , najpierw zbieranie informacji o tym co masz w aucie a dopiero potem kupno podzespołów do modyfikacji .

          Komentarz


          • #6
            Ta manetka nie pasuje ty masz zespolone i teraz zależy jaki masz moduł pod kierownica, jeżeli masz mid to możesz doposażyć w tempomat i komputer
            Skoda Octavia II FL
            Motul 8100 X-Cess 5W40, Filtry Knecht, Świece Beru

            https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/2sDZh/

            Komentarz


            • #7
              To Kolego poczekaj chwileczkę i będę miał na sprzedaż moje bo właśnie wymieniam na takie pod Multi Funkcię i Maxi DOT.
              Moja O2 FL z 2013 Ambiente więc wszytko Ci zagra :-)

              ...Moje Cappuccino MPi...

              jest jeszcze Fabia 2 FL 1.2 MPi + LPG
              sprzedana O1 1.6 MPI AKL + LPG
              wcześniej Corsa 1.0 12V "WŚCIEKŁY LITR"

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X