Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Radio Audience - aux

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Radio Audience - aux

    Cześć,
    posiadam w swojej Octavii radio Audience (bez mp3). W menu mogę ustawić czy aux ma być włączony lub nie, oraz jego domyślną głośność. Nie mam niestety w podłokietniku wejścia aux. Pytanie moje jest takie czy do takiego radia można dołożyć taką złączkę aby ten aux był? Link

  • #2
    Tak będzie pasować ale przed kupnem sprawdź czy nie ma takiej wtyczki już gdzieś w aucie , najlepiej bezpośrednio na wtyczce radia bo może już ktoś to zrobił wcześniej .
    No i uzupełnij profil , bo my na forum kryształowej kuli nie posiadamy .

    Komentarz


    • #3
      To w takim razie muszę sprawdzić czy gdzieś nie ma. Dzięki za pomoc

      Komentarz


      • #4
        Nie wiem czy z tyłu jest miejsce na taką kostkę?
        Mam wyjęte radio, później zerknę.
        Była O2 RS 190 km / 436 Nm
        Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez oolsztyniak Zobacz wpis
          Nie wiem czy z tyłu jest miejsce na taką kostkę?
          W audience jest quadlock więc na 100 % jest .

          Komentarz


          • #6
            Udało się w końcu znaleźć trochę czasu i wyciągnąłem wczoraj radio, niestety nie znalazłem złączki aux co więcej zobaczyłem, że moje radio ma taki schemat:
            Link
            Pytanie w związku z tym mam takie czy ta złączka będzie na pewno działać, pytam ponieważ na schemacie nie ma opcji aux a widziałem, że inne radia(chyba stream mp3) na schemacie w prawym górnym rogu tam gdzie u mnie są dwie puste kratki, mają tam napis aux.
            Kolejne moje pytanie jeśli okazałoby się, że złączki podłączyć nie można: po co w radiu można włączyć/wyłączyć/ustawić głośność auxa skoro nie byłoby fizycznego miejsca na niego?

            Komentarz


            • #7
              Instrukcja radia mówi co innego , że AUX jest jak najbardziej dostępne a tym bardziej że masz takie opcje fizycznie w radiu i sygnał na pinach AUX powinien wchodzić . Możesz się o tym przekonać budując prowizoryczne złącze i podać sygnał na piny .

              Link

              Komentarz


              • #8
                W takim razie muszę zakupić złączkę. Myślisz, że podłączenie warto by zacząć od montażu jej w miejscu niebieskiej kostki?

                Komentarz


                • #9
                  Tak niebieska kostka jest od AUX i nie tylko . Ale to te miejsce .

                  Komentarz


                  • #10
                    Okej dzięki. Będę próbować, będę dawał znać o postępach.

                    Komentarz


                    • #11
                      Niestety okazało się że nie mam niebieskiej kostki i nie ma jak wpiąć złączki. Zakładam, że nie da się już nic zrobić tylko po co opcje od AUXa w radiu.
                      Pojawił się niestety drugi problem, możliwe że podczas wymontowania radia coś zepsułem ponieważ przestały mi działać czujniki cofania, podczas przełączania na bieg wsteczny na radiu nie wyświetla się podgląd auta ani nie ma dźwięków. Co ciekawe podczas przełączania z R na N lub P na chwilkę pojawia się podgląd auta i zaraz znika. Jakieś pomysły czy można to łatwo naprawić? Czy mógł się jakiś kabel przerwać i już ciężko coś poradzić?

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X