Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Włącznik światła z chromem + AUTO

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Włącznik światła z chromem + AUTO

    Hej, w mojej skodzie (wersja ambiente z dziennymi/przeciwmgielnymi w zderzaku) mam taki włącznik
    s-l300.jpg
    i pytanie to czy bez problemu podejdzie taki w wersji z AUTO z stawką chromowaną? Czy wszystko będzie działać tak samo, czy trzeba coś przerabiać? No i pytanie jak działa takie auto? Aktualnie mam tak że po odpaleniu auta świecą się w zderzaku do jazdy dziennej, jak przekręce na światła mijania to świecą się reflektory.

    VE-GA_pl

  • #2
    Hej
    Czytałeś TO?
    Pozdrawiam,


    Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

    Komentarz


    • #3
      na 99,9999% brakuje ci przewodu pomiędzy centralną elektryką a pinem 2 wyłącznika, po prostu trzeba dołożyć. Jeżeli jesteś z Śląska to możesz podjechać do Rudy Śląskiej, ja posiadam te piny i mogę ci założyć. Bez tego przewodu opcja Auto nie będzie działać.
      pozdrawiam
      roberta

      Skoda SuperB 1,4 TSI iV Hybryda

      http://chomikuj.pl/Roberta9

      Komentarz


      • #4
        Hej, poczytałem i widzę, że jakieś ustawianie jest z opcją AUTO. Generalnie mi nie zależy na opcji auto, tylko na chromowanym włączniku. Zastanawiam się czy taki włącznik z Taurana bez opcji AUto (jak np tutaj Link) podszedłby bez żadnego problemu i wszystko będzie spasowane idealnie. Przeczytałem jedynie w wątku, który podałeś, że ktoś o to pytał ale dowiedział się tylko, że to chiński zamiennik i będzie się zacinał.

        Komentarz


        • #5
          jak zależy ci na samym pokrętle to mam takie i możemy założyć do twojego przełącznika
          pozdrawiam
          roberta

          Skoda SuperB 1,4 TSI iV Hybryda

          http://chomikuj.pl/Roberta9

          Komentarz


          • #6
            Tak, zależy tylko na wstawce chromowanej, reszta jest całkiem ok. Problem tylko w tym, że jestem w Rzeszowa więc mam kawałek. Prowadzisz jakiś sklep? Dużo roboty aby samo pokrętło rozmontować?

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez roberta
              na 99,9999% brakuje ci przewodu pomiędzy centralną elektryką a pinem 2 wyłącznika, po prostu trzeba dołożyć. Jeżeli jesteś z Śląska to możesz podjechać do Rudy Śląskiej, ja posiadam te piny i mogę ci założyć. Bez tego przewodu opcja Auto nie będzie działać.
              Nie potrzeba żadnego czujnika, wystarczy tylko ten kabelek? Ja u siebie też mam tak jak u kolegi dzienne i zwykle lampy. Zastanawiałem się nad dołożeniem automatu i myślałem nad takim zestawem od Chińczyków co montuje się za włącznikiem świateł.

              Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

              Octavia 2 FL 1,4 CAXA, 12r

              Komentarz


              • #8
                Jeśli chodzi ci o to co na załączonym zdjęciu. To powiem tak pełna funkcjonalność tego ustrojstwa można uzyskać dopiero po usunięciu jednego tranzystora i zrobieniu mostka.
                Bo te urządzenie przełącza na trzy razy (wyłączone światła - włączone same postojówki - włączone postojówki i światła mijania) po przeróbce jest (wyłączone światła - włączone światła)
                Załączone pliki
                pozdrawiam
                roberta

                Skoda SuperB 1,4 TSI iV Hybryda

                http://chomikuj.pl/Roberta9

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez smajler Zobacz wpis
                  Tak, zależy tylko na wstawce chromowanej, reszta jest całkiem ok. Problem tylko w tym, że jestem w Rzeszowa więc mam kawałek. Prowadzisz jakiś sklep? Dużo roboty aby samo pokrętło rozmontować?
                  Nie prowadzę sklepu tylko ja przerobiłem w odwrotną stronę koledze przełącznik (z srebrnego na czarny) i mam pokrętło.
                  Robota jest prosta tylko rozkręcić wyłącznik (trzy małe torx pod spodem), wyciągnąć płytkę (ostrożnie żeby suwak przełącznika nie rozleciał się), odbezpieczyć zabezpieczenia i wyjąć pokrętło .
                  pozdrawiam
                  roberta

                  Skoda SuperB 1,4 TSI iV Hybryda

                  http://chomikuj.pl/Roberta9

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X