Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wymiana radia z Blues-a na Swing

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wymiana radia z Blues-a na Swing

    Panowie ponieważ jest to mój pierwszy post, chciałbym się ze wszystkimi przywitać. Przechodząc natomiast do meritum, w grudniu zeszłego roku stałem się szczęśliwym posiadaczem Skody Octavii Tour 1.6, autko bardzo fajne z symbolicznym przebiegiem 43000 km, z tym że dosyć uboga wersja-tylko przednie szyby elektryczne, oraz w mojej ocenie dosyć archaicznie wyglądające radio Blues z pustą kieszenią poniżej (przywodzą na myśl auta z lat 90-tych). Mając na uwadze powyższe chciałbym wymienić przedmiotowy odtwarzacz na model Swing z zaadaptowaniem wyświetlania informacji z tylnich czujników parkowania.
    Pragnę nadmieni, iż Radio Blues jest radiem jedno DIN-owym a swing dwu.

    Biorąc pod uwagę fakt, iż moje pojęcie w zakresie elektroniki samochodowej jest dosyć niskie - jestem laikiem, prosiłbym o informację czy przedmiotowa modyfikacja jest wykonalna, jeśli tak to jakie podzespoł oprócz radia należałoby wymienić, jakie czynności wykonać? Nie ukrywam ponadto, iż jeżeli wspomniana modyfikcja okazała by się mozliwa to najchętniej spotkał bym się, z którymś z forumowiczów z Warszawy lub okolich celem wykonania ww. prac - oczywiście nie harytatywnie.

    za wszelkie informacje i sugestie z góry dziękuję i pozdrawiam.
    Paweł

POWRÓT NA GÓRĘ
Pracuję...
X