Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wgranie polskiego menu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wgranie polskiego menu

    Witam Was, czy ktoś z Was wgrywał polskie menu do Octavii II ?? sprowadziłem auto z Niemiec i wszystkie napisy które pojawiają się na zegarach są po niemiecku. będę wdzięczny za wszelkie sugestie

  • #2
    wklej autoscan z licznika (adres 17) i z advancec ID, albo wyjmij licznik i zrób zdjecie naklejki

    Komentarz


    • #3
      dzięki Space za podpowiedz, ale jak mam to zrobić?? jestem świeży w skodzie i nie wiem jak zrobić wklej autoscan z licznika (adres 17) i z advancec ID

      Komentarz


      • #4
        Podjedź na spota w okolicy, a pewnie ktoś życzliwy podłączy auto pod kompa.

        Jest SUPERB III 2.0 TDi CRLB STYLE 181,2 KM 413,9 Nm
        Były Szara Elegantka 2,0 CFHF 2.0 TDi BMM ELEGANCE
        Spoty Śląskie (Katowice i okolice)

        Komentarz


        • #5
          chyba tak będę musiał zrobić bo jeszcze wszystkiego nie ogarniam

          Komentarz


          • #6
            Jeśli to przedliftowy Maxi-Dot, to jest możliwość zmiany języka za pomocą manetki na bardziej ludzki język angielski. Samo spolszczenie moim zdaniem większego sensu nie ma, bo poza tekstem od ustawień i od kilku komunikatów nie ma co tam spolszczać, a teksty i tak są proste do zrozumienia.

            Komentarz


            • #7
              Jogi a jak mam to sprawdzić ? czy przed lift czy po bo sam model skody jest poliftowy , a w manetkach nic nie mogę ustawić albo nie wiem jak

              Komentarz


              • #8
                chyba musze na jakieś skzolenie się udac ... pS nie no jasne ze wystarczy angielski , bo niemiecki gryzie po oczach

                Komentarz


                • #9
                  spróbuj tak jak na filmie , zmiana za pomocą prawej manetki ( przycisk na końcu ) lub ze sterowania na kierownicy o ile je masz . zassij polska instrukcje od auta to wiele się dowiesz . Tu masz link do niej
                  Link


                  https://www.youtube.com/watch?v=wbI18SoEZV

                  Ostatnio edytowany przez Wojtenio; 23729.

                  Komentarz


                  • #10
                    wielkie dzięki to ułatwi na pewno.

                    Komentarz


                    • #11
                      no i wszystko się udało dzięki panowie za pomoc.. okazała się bezcenna

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X