Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Montaż ASR- czy się opłaca, jaki koszt zabawy itp

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Montaż ASR- czy się opłaca, jaki koszt zabawy itp

    Hej, w mojej O2 FL Ambiente mam tylko ESP i tak się zastanawiałem czy dużo zachodu jest jakbym chciał doposażyć w ASR, czy to opłacalne, dużo modyfikacji trzeba przeprowadzić itp. ?

  • #2
    Zacznij od informacji o swojej pompie , odczytaj jej oznaczenia ( moduł i agregat ) a następnie sprawdź ( nawet w ASO ) lub katalog części ETKA co twoja pompa posiada . Jeżeli nie ma ASR to doposażenie polega na wymianie pompy na taką co ma .Pamiętaj że O2 FL już miało pompy na długim kodowaniu a to już nie takie kwiatki jak byś sobie myślał bo trzeba je znać by wymienić na nowa ( inną ) , bo kodowanie zawiera VIN nadwozia i mimo że wstawisz nową taką sama to nie będzie działać bez twojego kodowania .

    Komentarz


    • #3
      Najprościej sprawdzić czy masz ASR to rusz autem tak by zerwać styczność kół z nawierzchnią (zamiel kołami ) , jak zacznie mrugać lampka na desce taka z samochodzikiem żółta to ASR jest .
      Ta informacja powinna być też w VIN-e nadwozia , podjedź do ASO nie powinni robić problemu z informacją , może nawet na telefon powiedzą ale to zależy od człowieka co udziela informacji .

      Komentarz


      • #4
        Ale coś mi się wydaje że O2 FL już miały wszystkie ASR .

        Komentarz


        • #5
          esp jest rozwinięciem abs i asr jak masz esp to na bank masz asr. wszystkie fl miały esp mk60ec1 - czyli abs + esp + asr. powinien być klawisz na konsoli do wyłączania asr.

          Komentarz


          • #6
            No właśnie problem z tym, że moge palić gume bez opamiętania, wtedy mruga lampka samochodu z piorunami (załącznik ikonki z internetu), ale nie zniża obrotów itp. przykładem jest ruszanie pod górkę gdzie jak dodam za dużo gazu to ślizga się do momentu aż sam zdejme noge z gazu. Inaczej ma ojciec tylko że on kupił octavie pod koniec 2012 roku jak wyprzedawali modele i dawali z 7 systemow 3-literkowych. U niego nie da sie zrywać styczności - zabiera jakby mocy i pozwala łagodnie ruszyć.
            Załączone pliki

            Komentarz


            • #7
              Sprawdź w aso jak pisałem wyżej po vinie .

              Komentarz


              • #8
                z czego te zegary?

                Komentarz


                • #9
                  jak masz czym to zrób autoscan auta

                  Komentarz


                  • #10
                    prawdopodobnie jutro będę w Rzeszowie to mogę zbadać twoje autko

                    Komentarz


                    • #11
                      ESP to jest rozwinięty układ ASR poczytaj
                      Auto Świat - Portal motoryzacyjny
                      pozdrawiam
                      roberta

                      Skoda SuperB 1,4 TSI iV Hybryda

                      http://chomikuj.pl/Roberta9

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez rrobert Zobacz wpis
                        prawdopodobnie jutro będę w Rzeszowie to mogę zbadać twoje autko
                        A o której będziesz w Rzeszowie, to bym podjechał jak jest taka możliwość. A zegary to pierwsze lepsze znalezione w google - chciałem tylko kontrolke pokazać.

                        Komentarz


                        • #13
                          Zamieszczone przez roberta Zobacz wpis
                          ESP to jest rozwinięty układ ASR poczytaj
                          Auto Świat - Portal motoryzacyjny
                          No wiem co to ASR, tylko że bez żadnego problemu pale oponki przy ruszaniu i żaden system mi tego nie przerywa, świaci się tylko kontrolka ukazana wyżej : ASR (ASC, TCS, TC) – System zapobiegający poślizgowi kół podczas ruszania:

                          Komentarz


                          • #14
                            Dzisiaj potestowałem samochód i wygląda, że ASR jest i działa. Poprostu myślałem, że działa on inaczej. Dzięki za pomoc

                            Komentarz


                            • #15
                              Zamieszczone przez rrobert Zobacz wpis
                              z czego te zegary?
                              z bardzo rzadkiej odmiany Fabii II przed liftem - 1.6 16V 105KM + automat (klasyczny)

                              Komentarz

                              POWRÓT NA GÓRĘ
                              Pracuję...
                              X