Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Radio Swing

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Radio Swing

    Witam.
    mam pytanie odnośnie radyjka Swing, niby mam mozliwosc odtwarzania plyt cd mp3, ale jaka kolwiek bym nie nagral za kazdym razem jest error - nie chce odtwarzac w/w plyt. gdzie sie doczytalem ze podobno czasem w schowku sa zamontowane wejsce usb/aux ? nie wiem czy to prawda.. no i zrobilem zdjecie mojego schowka, jest tam jakas klapka, probowalem ja jakos otworzyc ale stawiala opory, nie chcialem jej wylamac, moze podpowiecie mi co tam jest?? (zaznaczone na czerwono )

    kolejna kwestia mnie zastanawia czym jest zaslepka przy recznym ( zaznaczone na zolto ) czy to jest ukryta opcja pod usb ? rowniez ciezko to wyciagnac a nie chce czegos wytargac i sobie cos nie potrzebnie zlamac..

    Załączone pliki
    Octavia II Tour

  • #2
    pisze specjalnie w 2 poscie zeby byly tak jak by 2 osobne tematy..

    czy mozecie mi podpowiedziec czy jest mozliwosc w moim swingu podpiac aux / usb ?? wchodzac w menu mialem tylko takie opcje jak na zdj. ponizej.
    auto mam od 3-4 miesiecy stad moja nie wiedza, sporo czytalem na tym forum jak i na innych ale szczerze to nic z tego nie wiem ?
    Załączone pliki
    Octavia II Tour

    Komentarz


    • #3
      Ok powoli. To na czerwono to jest rączka do otwierania schowka. Wiesz, że dzwoni ale nie wiesz gdzie W schowku o ile była wykupiona opcja jest wejście do MDI. Znajduje się ono obok lampki podświetlenia. Nie widzę dokładnie ale nawet chyba podświetlenia nie ma schowka? Wejście aux znajduje się fabrycznie w podłokietniku. Swing obsługuje usb tylko z dodatkowym modułem MDI. Do aux wystarczy tylko kabelek z chin za 11 zł i ewentualne kodowanie.

      Komentarz


      • #4
        Do obsługi USB potrzebne Ci jest MDI, którego na pewno w Twoim aucie nie ma
        Takie coś jak poniżej
        Forum - Octavia Club Polska
        Skoda Octavia II FL
        Motul 8100 X-Cess 5W40, Filtry Knecht, Świece Beru

        https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/2sDZh/

        Komentarz


        • #5

          Zamieszczone przez Kedzior122 Zobacz wpis
          Ok powoli. To na czerwono to jest rączka do otwierania schowka. Wiesz, że dzwoni ale nie wiesz gdzie W schowku o ile była wykupiona opcja jest wejście do MDI. Znajduje się ono obok lampki podświetlenia. Nie widzę dokładnie ale nawet chyba podświetlenia nie ma schowka?.
          hehe glupi ja.. nie pomylalem ze to moze byc raczka od otwierania jutro na spokojnie zobacze czy jest podswietlenie bo nie zwrocilem nigdy uwagi na to.



          Zamieszczone przez Kedzior122 Zobacz wpis
          Wejście aux znajduje się fabrycznie w podłokietniku. Swing obsługuje usb tylko z dodatkowym modułem MDI. Do aux wystarczy tylko kabelek z chin za 11 zł i ewentualne kodowanie.
          podlokietnika nie mam, ale zastanawia mnie co to jest to zaznaczone na zółto przy recznym ? bo troche wyglada to tak jak by to byla zaslepka od wejscia usb ale moge sie mylic..



          Zamieszczone przez Maly745 Zobacz wpis
          Do obsługi USB potrzebne Ci jest MDI, którego na pewno w Twoim aucie nie ma
          Takie coś jak poniżej
          Forum - Octavia Club Polska
          to jesli mowisz ze usb jest potrzebne mdi ktorego nie mam to czy jest mozliwe podpiecie kabla jack pod telefon zeby to bez problemu dzialalo ? bez kodowania itp ??
          problem jest taki ze nie pytalbym o to wszystko gdyby moje radio potrafilo odtwowrzyc nagrane mp3 na plyty..
          Octavia II Tour

          Komentarz


          • #6
            jeszce sobie teraz pomyslalem jesli faktycznie nie mam MDI ktorego nie mam to czy jest mozliwosc podlacczenia BT do mojego radia ? zeby jednoczesnie miec zestaw glosno mowiacy w radiu i ew puszczac przez BT muzyke ?
            co jest z tych wszystkich opcji najtansza ??
            i jesli zdecydowalbym sie na kupno tego okablowania MDI o ktorym mowil Maly745 to czy wiaze sie to z rozbiorka polowa deski rozdzielczej ?
            Octavia II Tour

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez Sszary Zobacz wpis
              zastanawia mnie co to jest to zaznaczone na zółto przy recznym ? bo troche wyglada to tak jak by to byla zaslepka od wejscia usb ale moge sie mylic.
              No mylisz się. W tym miejscu możesz trzymać długopis a ten plastik to klips co go przytrzymuje.

              Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
              Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez Sszary Zobacz wpis
                faktycznie nie mam MDI ktorego nie mam to czy jest mozliwosc podlacczenia BT do mojego radia ? zeby jednoczesnie miec zestaw glosno mowiacy w radiu i ew puszczac przez BT muzyke ?
                co jest z tych wszystkich opcji najtansza ??
                Żeby mieć BT to potrzebujesz wiązkę i moduł BT.

                Taniej będzie chyba to MDI dołożyć.

                Do montażu będziesz musiał wyjąć radio i schowek. Trzeba też będzie radio zakodować.

                Mogę pomóc z montażem.
                Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                Komentarz


                • #9
                  czyli zas koszta odezwe sie tak jak pisalem na priv okolice kwietnia jak bedzie troche wiecej pieniazkow
                  Octavia II Tour

                  Komentarz


                  • #10
                    OK. Tak na już i najtaniej to możemy Ci zrobić AUX. Koszt około 50 zł.
                    Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                    Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                    Komentarz


                    • #11
                      Jeśli chodzi zaś o MP3 to po wrzuceniu nagranej płytki powinien zacząć odtwarzać utwory. Jak masz fodery to nawigacja po folderach też działa.

                      Komentarz


                      • #12
                        Ale muszę nagrać płytę cd zgodnie z instrukcja ISO ?? Bo nagrywajac na płytę mp3 za pomocą nagrywarki systemowej to nic nie działało.. nie próbowałem za pomocą Nero.
                        Octavia II Tour

                        Komentarz


                        • #13
                          Zamieszczone przez Sszary Zobacz wpis
                          nie próbowałem za pomocą Nero.
                          No to spróbuj.
                          Moje oryginalne odtwarza Mp3 nagrane w Nero.
                          Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                          Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                          Komentarz


                          • #14
                            Nagrywajac przez system nie odtwarzało, jutro spróbuje z Nero, mam nadzieję że pójdzie
                            Załączone pliki
                            Octavia II Tour

                            Komentarz


                            • #15
                              Nie ma znaczenia jakim programem nagrywasz. Może być i systemowym aby sesja była zamknięta. Spróbuj czy działa ci ta płytka w jakimś stacjonarnym domowym odtwarzaczu. Jak działa to racze i w aucie powinna.
                              Pozdr.

                              Komentarz


                              • #16
                                Nagrałem dziś 2 płyty różnymi metodami i o dziwo zaczęło działać w swingu
                                robilem tak jak zawsze no i działa, dzięki za pomoc
                                Octavia II Tour

                                Komentarz

                                POWRÓT NA GÓRĘ
                                Pracuję...
                                X