Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zamiana radia na RCD 330

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamiana radia na RCD 330

    Witam,
    Przymierzam się do wymiana nieoryginalnego radia 1 DIN marki "szitszit". Upatrzyłem sobie RCD 330 z mirrorlinkiem, ma ktoś jakieś doświadczenia?
    Octavia II FL 2012
    np. takie coś:
    Ogłoszenia - Sprzedam, kupię na OLX.pl
    Ostatnio edytowany przez MarNowy; 45506.

  • #2
    Mam w fabii ii po fl. Ale mam wersję z android auto i car play...
    Ja za te pieniądze sprzęt rewelacja. Jeszcze nie miałem okazji podłączyć go w octavii w ramach testów ale gra w fabii przyzwoicie. Bt też daje radę.
    Ta wersja ma mniejszy wyświetlacz niż moja. Moja nie ma za to napędu cd który uważam za zbędny. Poszukaj też ofert chabi87 z Wrocławia.
    Ogłoszenia - Sprzedam, kupię na OLX.pl ja mam te tylko w wersji z zielonym podświetleniem.
    Skoda Octavia Combi 2012 elegance 2.0 TDi 140 KM 320Nm

    Komentarz


    • #3
      Kupiłem to 6,5 cala i zamontowałem. Chodzi super, jedynie mam problem z ramką. Ono jest na tyle duże, że nie przechodzi przez konsolę swobodnie (trzeba je trochę na siłę wcisnąć - zwłaszcza góra). Jestem ciekaw czy uda mi się jakąś ramkę dobrać bo ciasnawo u góry i na dole, za to po bokach widać piękne śruby....
      PS. Bawiłeś się może w zmiany logo albo kafelkami do stacji radiowych - żeby się logo stacji wyświetlało?

      Komentarz


      • #4
        Niestety radio dośc ubogie w te funkcje. Mam loga z mib ale radio ich nie widzi.
        Logo też na chwilę obecną nie da się przynajmniej w moim zmienić. W wersji desay tak. Jest to możliwe.
        Skoda Octavia Combi 2012 elegance 2.0 TDi 140 KM 320Nm

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X