Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Bluetooth + radio Amundsen z Yeti

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Bluetooth + radio Amundsen z Yeti

    Cześć, zakładam temat jako know&how dotyczące nowszych rozwiązań w naszych o2.

    Jestem użytkownikiem służbowej O3 z radiem Bolero, która wyposażona jest w bluetooth. Jednym niepodważalnym plusem względem naszej generacji Octavii jest to, że można podłączyć dwa urządzenia jednocześnie. Jako, że mam telefon służbowy i prywatny jest to dla mnie już można powiedzieć niezbędne.
    Pytanie zasadnicze: Czy jest możliwość "przeniesienia" tej funkcjonalności do O2, czy będzie to niekompatybilne z naszymi autami?
    Być może idę złą drogą i to w Amundsenie jest wszystko zawarte, wtedy nie ma problemu, bo jak wiemy takie urządzenia można montować w O2.

    Byłbym wdzięczny za opinie i dyskusje w tym temacie

  • #2
    michalkazanice jest to możliwe, jeśli zastosujesz Amundsena lub Bolero z Yeti np. 5L0035680C
    Zgłoś się do pab567 Pawła.

    Jest SUPERB III 2.0 TDi CRLB STYLE 181,2 KM 413,9 Nm
    Były Szara Elegantka 2,0 CFHF 2.0 TDi BMM ELEGANCE
    Spoty Śląskie (Katowice i okolice)

    Komentarz


    • #3
      Sam takowy posiadam i bardzo sobie chwalę. Oczywiście instalowane przez pab567

      Komentarz


      • #4
        Potwierdzam - urządzenia z serii MIB STD2 PQ, zarówno Bolero i Amundsen z Yeti FL, posiadają taka mozliwość. Też ja sobie chwalę
        Żeby mi się chciało tak jak mi się nie chce...

        Komentarz


        • #5
          Lepiej dual sim kupić telefon a nie wymyślasz tu z radiem
          Była O2 RS 190 km / 436 Nm
          Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

          Komentarz


          • #6
            Łukasz jak zwykle dobra rada

            reasumując, żeby móc podłączyć dwa urządzenia pod BT potrzebne jest radio amundsen bądź bolero z Yeti czy do tego jeszcze musi być fabryczne BT również z yeti czy może być z O2?

            Komentarz


            • #7
              michalkazanice wywalasz oryginalnego BT i po sprzedaży odzyskujesz kasę.
              W moim przypadku Wymiana Columbusa + BT na Amundsena wyniosła jakieś 500-600PLN, a to tylko dlatego, że ostatecznie zmieniłem
              5L0035680A na 5L0035680C z kartą na mapy.
              Inaczej miałbym wymianę za free.

              Jest SUPERB III 2.0 TDi CRLB STYLE 181,2 KM 413,9 Nm
              Były Szara Elegantka 2,0 CFHF 2.0 TDi BMM ELEGANCE
              Spoty Śląskie (Katowice i okolice)

              Komentarz


              • #8
                Czyli w radiu z Yeti BT jest w nim wbudowane i nie trzeba nic więcej podłączać tylko włożyć i podłączyć samo radio?

                Komentarz


                • #9
                  Dokładnie i to jest BT dla sparowania dwóch telefonów.

                  Jest SUPERB III 2.0 TDi CRLB STYLE 181,2 KM 413,9 Nm
                  Były Szara Elegantka 2,0 CFHF 2.0 TDi BMM ELEGANCE
                  Spoty Śląskie (Katowice i okolice)

                  Komentarz


                  • #10
                    gradek bardzo dziękuję za wyczerpującą odpowiedź, wiem już dokładnie jakie zakupy poczynić

                    Komentarz


                    • #11
                      Na duży + jest jeszcze łatwość podłączenia kamery cofania z Ali za 60-80 zł i najfajniejsza rzecz czyli AndroidAuto jeśli kupisz odpowiedni model.

                      Nie wiem tylko czy na radiu wyswietają się ustawienia klimatyzacji automatycznej (mam manualną)

                      Komentarz


                      • #12
                        Nie wyświetlają się.
                        Żeby mi się chciało tak jak mi się nie chce...

                        Komentarz


                        • #13
                          Panowie pozwolę się zapytać z innej beczki, jak takie modyfikacje traktują ubezpieczyciele AC??

                          Komentarz


                          • #14
                            polar33 po prostu informujesz o fakcie, jeśli agent chce to zrobi zdjęcie nowego sprzętu. Moja agentka nie chciała zdjęcia, tylko zapytała o cenę.
                            Wpisuje do polisy nazwę radia i tyle.

                            Jest SUPERB III 2.0 TDi CRLB STYLE 181,2 KM 413,9 Nm
                            Były Szara Elegantka 2,0 CFHF 2.0 TDi BMM ELEGANCE
                            Spoty Śląskie (Katowice i okolice)

                            Komentarz


                            • #15
                              no dobrze sprawa o powiadomieniu ubezpieczyciela o nowej navi jest jasna, ale jak rzeczoznawcy ubezpieczyciela wyceniają kradzież takiej dokładanej navigacji?

                              Skradzionego fabrycznego Columbusa możesz wymienić w ASO na nową jednostkę RNS510 lub dostaniesz kwotę pomniejszoną o amortyzację części (w zależnosci od polisy zawartej z TU), a jak w tym przypadku rzeczoznawcy i TU odnoszą się do niefabrycznych jednostek???

                              Zna ktoś taki przypadek??

                              Komentarz

                              POWRÓT NA GÓRĘ
                              Pracuję...
                              X