Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kierownica skórzana i zwykła, różnice w budowie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Kierownica skórzana i zwykła, różnice w budowie

    Witam, czy kierownica fabrycznie obszyta do O2 FL to dokładnie te same plastikowe koło pokryte skórą co w wersji bez skóry? Czy wersje obszywane fabrycznie po "obdarciu" ze skóry wyglądają inaczej?

  • #2
    Widzę, że jak zwykle moje pytanie przerosło użytkowników forum

    Komentarz


    • #3
      Człowieku a nie przyszło Ci do głowy że najzwyczajniej w świecie może nikt nie obdzierał ze skóry swojej kierownicy? Jeśli tak gardzisz użytkownikami tego forum to nic na siłę, nie stawiaj nas w tak arcy trudnej sytuacji i nie karz odpowiadać na Twoje pytania...
      120,1KM/269,7Nm --> 146,8KM/332,7Nm

      Smarowanie zapewnia

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez _Artur_ Zobacz wpis
        Widzę, że jak zwykle moje pytanie przerosło użytkowników forum
        Kup skórzaną i ją obejrzyj. Będziesz miał odpowiedź.
        SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
        ​​​
        Grzegorz

        Moja Ambitna Czarnula

        Komentarz


        • #5
          Widze ze nie ktorzy nie maja gdzie odreagowac i nerwy oddaja na formu kolega normalnie zapytal potem dodal usmieszek na koncu liczac ze ktos odpowie a tu takie wyrzuty moze komus sienprzetarla kierownica i zna odpowiedz szczerze mowiac tez jestem ciekaw ja to jest z zrobione pozdrawiam

          Komentarz


          • #6
            Pytanie zadałem dlatego bo widzę pewne różnice w budowie (detalach) kierownic fabrycznie obszytych oraz tych obszywanych przez specjalizujące się w tym firmy. Przykład: kierownica fabrycznie obszywana ma wyżłobienia pod kciuki mniej więcej na 10 i na 2 godzinie. W tych na alledrogo żłobień już nie ma. Kierownica plastikowa praktycznie też nie ma żłobień dlatego podejrzewam, że większość tych regenerowanych kierownic to właśnie te, które oryginalnie były plastikowe.

            Komentarz


            • #7
              Tak wygląda moja oryginalna skórzana kierownica i jest podobna w budowie do plastikowej, którą miałem wcześniej.

              FOTO_20180613_183446.jpg
              SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
              ​​​
              Grzegorz

              Moja Ambitna Czarnula

              Komentarz


              • #8
                Chodzi mi o te zagięcia. Jak popatrzyłem na allegro to większość obszywanych kierownic ich nie ma. Nie wiem czy to wynika z tego, że skóra jest grubsza niż ta oryginalna czy jest jakiś inny powód. Niechciałbym nabyć jakiegoś wynalazku więc wolę się upewnić.
                Załączone pliki

                Komentarz


                • #9
                  Jak nie chcesz kupić "wynalazku" to sprawdź numery katalogowe kierownic. Po nich będziesz wiedział czy to "prawdziwa" skóra czy obszyty plastik.

                  Komentarz


                  • #10
                    A tu jeszcze zwykła plastikowa.

                    FOTO_20180615_184642.jpg
                    SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
                    ​​​
                    Grzegorz

                    Moja Ambitna Czarnula

                    Komentarz


                    • #11
                      Ok, udało mi się ustalić. Kierownica skórzana ma inny "szkielet" niż plastikowa.

                      Komentarz


                      • #12
                        No to na pewno ale ...
                        Czy org skora czy dobrze obszyta nie jest problemem ... Wyglada ok i działa... Sam mam juz kawal czasu obszyta kiere. I jest git ... Nie bal bym sie obszywanych nawet plastikow ... Byle byly zrobione dobrze.

                        Wysłane z mojego LG-K100 przy użyciu Tapatalka

                        Komentarz

                        POWRÓT NA GÓRĘ
                        Pracuję...
                        X