Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Doposażenie O2FL radio Swing wejście USB (nie MDI)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Doposażenie O2FL radio Swing wejście USB (nie MDI)

    Witam.
    Poniżej daję link do "instrukcji"/"manuala" jak zwał tak zwał, jak za ~80 zł można doposażyć nasze radio (Swing) w wejście USB oraz słuchać z niego muzyki.
    W poniższym linku nie wspomniałem o tym iż pendrive musi być formatowania FAT32 jeśli dobrze kojarzę NTFS nie chce czytać (albo miałem uszkodzoną pamięć i dlatego nie czytało)

    Instalacja USB w radio Swing O2FL.doc - Dysk Google

    Na wszelkie pytania postaram się odpowiedzieć w miarę swoich umiejętności które są dość ubogie :P
    http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...a-by-aryziomex

  • #2
    Myślisz że BOLERO tez tak można przerobić?

    Kompletnie nie zależy mi na AUX w podłokietniku, nawet je poturbowałem zakładając footwell lights.

    ...Moje Cappuccino MPi...

    jest jeszcze Fabia 2 FL 1.2 MPi + LPG
    sprzedana O1 1.6 MPI AKL + LPG
    wcześniej Corsa 1.0 12V "WŚCIEKŁY LITR"

    Komentarz


    • #3
      Myślę że tak, muszę tylko zobaczyć jak wygląda "wlepka" na radio oraz wtyczka z tyłu radia
      http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...a-by-aryziomex

      Komentarz


      • #4
        jeśli masz takie wtyki w radio (nie sugeruj się tym czerwonym zaznaczeniem), to nie ma najmniejszego problemu:
        Chodzi o te 12 portowe gniazdo z oznaczeniami CDX....AUX

        http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...a-by-aryziomex

        Komentarz


        • #5
          Wcześniej miałem Swinga i zamieniłem na Bolero.
          Może mam. Musze sprawdzić.

          ...Moje Cappuccino MPi...

          jest jeszcze Fabia 2 FL 1.2 MPi + LPG
          sprzedana O1 1.6 MPI AKL + LPG
          wcześniej Corsa 1.0 12V "WŚCIEKŁY LITR"

          Komentarz


          • #6
            też jestem ciekawy ale chyba to samo



            Ostatnio edytowany przez DJ MŁODY; 2005.
            pozdrawiam Adam
            Octavia 2 - Tour II - Kosiarka


            Spontany Katowickie

            Komentarz


            • #7
              tylko jak to będzie działało jak będzie włożona karta SD?
              Nie będzie konfliktu sprzętowego?

              ...Moje Cappuccino MPi...

              jest jeszcze Fabia 2 FL 1.2 MPi + LPG
              sprzedana O1 1.6 MPI AKL + LPG
              wcześniej Corsa 1.0 12V "WŚCIEKŁY LITR"

              Komentarz


              • #8
                No to powinno działać, można kupić (to nie majatek) a później jak coś puścić w ludzi na FB na pewno kupią
                http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...a-by-aryziomex

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez aryziomex Zobacz wpis
                  No to powinno działać, można kupić (to nie majatek) a później jak coś puścić w ludzi na FB na pewno kupią
                  zaczynam wolne więc sprawdzę wtyczkę
                  jak spasuje to zamówię
                  FB nie mam

                  ...Moje Cappuccino MPi...

                  jest jeszcze Fabia 2 FL 1.2 MPi + LPG
                  sprzedana O1 1.6 MPI AKL + LPG
                  wcześniej Corsa 1.0 12V "WŚCIEKŁY LITR"

                  Komentarz


                  • #10
                    kartę SD odczytuje radio i je dekoduje (najprawdopodobniej), wtyczka która była modyfikowana była od AUX i od zmieniarki czyli teoretycznie wszystko powinno działać tak jak u mnie, jak chcesz mogę wrzucić filmik jak to działa u mnie.
                    http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...a-by-aryziomex

                    Komentarz


                    • #11
                      Zaraz dokonam zakupu tego modułu, tego mi brakowało. Mam tylko kilka pytań:
                      Jak widzi katalogi na PenDrive?
                      Każdy katalog to kolejny CD?
                      Ile może ich być?



                      Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

                      Komentarz


                      • #12
                        bikol "Radio" nie widzi katalogów (nie pokazuje ich nazw), każdy katalog to jest jako CDx (maxymalnie 6) nazwy plików nie widać (nawet jak naciśniemy INFO).
                        Ogólnie to mi osobiście nie przeszkadza
                        http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...a-by-aryziomex

                        Komentarz


                        • #13
                          Ja kupowałem tutaj, przesyłka doszła w niecałe 2 tygodnie:
                          Page Not Found - Aliexpress.com
                          http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...a-by-aryziomex

                          Komentarz


                          • #14
                            08.06.2018 produkt wysłany a 27.06.2018 produkt odebrany, tak więc uważam iż paczka szybko doszła. Co do pytania o włożona kartę SD i konfliktu, nie wydaje mi się aby byl konflikt bo przecież aby uruchomić SD musimy wybrać źródło, to coś jak w przypadku płytki CD która siedzi w moim radio a mogę normalnie uruchomić albo CD albo USB, konflikt jest w momencie używania na jednym module (wychodzi z niego AUX i USB) dwóch urządzeń, z tego co kojarzę to AUX ma pierwszeństwo i tylko jedno działa, ale wezmę dziś sprawdzę i dam znać co i jak.
                            http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...a-by-aryziomex

                            Komentarz


                            • #15
                              Aryziomex mam pytanie, zrobilem tak jak w instrukcji krok po kroku i lipa, nie dziala wogole . nawet taki sam emulator kupiłem. Mam pytanie czy przypadkiem nie trzeba po instalacji przy uzyciu VAGA odblokowac opcje zmieniarki CD lub cos podobnego w opcjach komputera pokładowego bo auto nie mialo fabrycznie zamontowanej nigdy zmieniarki itp.

                              Komentarz


                              • #16
                                Zamieszczone przez DesperoPl Zobacz wpis
                                Aryziomex mam pytanie, zrobilem tak jak w instrukcji krok po kroku i lipa, nie dziala wogole . nawet taki sam emulator kupiłem. Mam pytanie czy przypadkiem nie trzeba po instalacji przy uzyciu VAGA odblokowac opcje zmieniarki CD lub cos podobnego w opcjach komputera pokładowego bo auto nie mialo fabrycznie zamontowanej nigdy zmieniarki itp.
                                Trzeba podpiąć vcda-a i w radiu uruchomić AUX
                                pozdrawiam Adam
                                Octavia 2 - Tour II - Kosiarka


                                Spontany Katowickie

                                Komentarz


                                • #17
                                  Zamieszczone przez DesperoPl Zobacz wpis
                                  nawet taki sam emulator kupiłem
                                  Jaki kupiłeś bo nie widzę.
                                  Emulator zmieniarki jeśli ma działać to trzeba zmieniarkę zakodować w radiu.
                                  Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                                  Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    No właśnie taki emulator jak aryziomex w pliku z instrukcją m9ntazu i zdjęciami podał i nie hula. Gość ze sklepu na allegro firma EDO costam mi dzwonil i mówi że nie nie trzeba kodować vcdsem emulatora. A ja mu na to że kurde wydaję mi się że tak bo autko nigdy nie miało zmieniarki cd więc ta opcja jest pewnie wyłączona w sterowniku i dlatego nie śmiga. Pytanie mam do Was , polecicie mi jakiś zestaw vcdsa plus gniazdo OBDII do skoda octavia 2 lift 2009r? Bo chce kupić i kilka rzeczy zmodyfikować w opcjach auta a u mnie na Rzeszowie nie znalazłem żadnego machera co takie rzeczy robi.

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Zamieszczone przez DesperoPl Zobacz wpis
                                      polecicie mi jakiś zestaw vcdsa plus gniazdo OBDII
                                      Gniazdo już masz w aucie. VCDS szukaj na aliexpress. Przyjdzie kabelek i płytka z programem. Znajdziesz też na FB i OLX.
                                      Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                                      Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        A jakąś konkretną marką kabla OBDII i oprogramowania VCDS bo to miałem na myśli mi polecisz w budżetowych pieniądzach??

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Ty na poważnie? Nie potrafisz na aliexpress znaleźć kabelka? Jest tego dużo. Wejdź na ofertę i zobacz opinie od polskich klientów. Jak są pozytywne to kupujesz.
                                          I jeszcze raz napiszę: przyjdzie kabelek z płytką, na której będzie program.
                                          I może jeszcze raz to: znajdziesz ogłoszenia na FB i OLX.
                                          Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                                          Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            Mi nie chodzi o znalezienie kabelka i płyty tylko jakiej firmy szukać, jakiej wersji programu bo jest tego multum i każdy swoje polecą dlatego pytam bo może ktoś z klubowiczów skody ma taki sprzęt lub używał i mi może go polecić.

                                            Komentarz

                                            POWRÓT NA GÓRĘ
                                            Pracuję...
                                            X