Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kompleksowe doposażenie pytania

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Kompleksowe doposażenie pytania

    Panowie, z racji tego że właśnie kupiłem OII tour 2012 chcialbym ja doposażyć do akceptowalnego stanu więc kilka pytań:
    1. Wymiana kierownicy na skorzana

    -przymierzam się do kupna wersji bez multi lub przyciski po lewej stronie. Czy będą one działały z radiem swing jesli mam moduł midi? Jeśli tak to co z podpięciem, trzeba prowadzić jakaś wiązkę do radia czy wpina się w moduł i działa?
    -teraz problem airbagu, czytałem że są różne zapięcia i nie każda kiera może pasować do mojego airbagu. Czy ktoś może mi na zdjęciu pokazać o które chodzi? Bo przeglądam te kierownice i jak na moje oko wszystkie są identyczne , a nie chce utopić kilku stówek
    -mam airbag bez tej srebrnej obwódki na dole - da się to jakoś dokupić, dokleić? Jak tak to jak tego szukać?

    -radio swing i pokazywanie na nim temperatury zewnętrznej. Trzeba coś modzic czy po podpięciu będzie się wyświetlać?
    -w planach jest dołożenie tempomatu ale właśnie w wątku o tym padło moje pytanie czy wystarczy dołożyć samą lewą manetkę z tempomatem
    -mam pęknięta jedna obudowę lusterka, do toura są jakieś osobne czy szukać takich samych jak do przedlifta?
    -wymiana wewnętrznych klamek drzwi na chromowane. Jakich szukać?
    -do przedlifta czy fl?

    ​​​​​​​Z góry dzięki za wszystkie podpowiedzi

  • #2
    Do multifunkcji zazwyczaj musi być moduł high
    air bagi są takie same
    ramka airbaga sama nie występuje trzeba przekładać poduszke
    swing wyświetla temperaturę bez modzenia
    jezeli masz osobne manetki to wystarczy wymienić lewa aby mieć tempomat (mfa w prawej masz?)
    do swinga polecam MDI jak coś to mam kilka zestawów
    Forum - Octavia Club Polska
    Ostatnio edytowany przez Maly745; 34973.
    Skoda Octavia II FL
    Motul 8100 X-Cess 5W40, Filtry Knecht, Świece Beru

    https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/2sDZh/

    Komentarz


    • #3
      Dzięki za MIDI ale bardziej mnie interesuje głośnomówiący bluetooth (co dr faktów jest za drogie) i zdecydowałem się że założę używanego parrota za 150zl.

      Na allegro są nowe manetki od twmpomatu za 124zl myślicie że warto czy szukać używki?

      Komentarz


      • #4
        W 2012 r w O2Tour masz na 100% manetki zespolone ( nie mylic z pojedyncza manetka ) , co do parrota to bardzo dobra decyzja , mam uzywam i jest extra , obsluga glosowe dziala w nim bardzo dobrze , chodzi o model ck3100 .

        Komentarz


        • #5
          Będzie właśnie albo ck3100 albo coś od Nokii.
          co do manetek to już się pogubiłem. Czyli jeśli są zespolone=nie rozbieralne, muszę mieć całość, tak?
          Czy ja to mogę bez rozbierania gdzieś sprawdzić jakie mam te manetki czy na 100% będą zespolone. Auto mam z listopada 2012

          Komentarz


          • #6
            Co do manetek zdejmij gorna osłone za kierownica ( jest wciskana ) i odczytaj numery na manetkach ale na 100 % sa zespolone . A jak nie chcesz nic rozbierac to podlacz kabel diagnostyczny i odczytasz komponenty jakie masz w swoim aucie , ale chyba szybciej bedzie zdjac dekielek .

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X