Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kilka pytań na temat radia i kierownicy.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Kilka pytań na temat radia i kierownicy.

    Witam wszystkich serdecznie.

    Pytanie mam na temat radia i kierownicy.

    Chciałbym się dowiedzieć w jaki sposób można sprawdzić, czy wielofunkcyjna kierownica będzie działała, tzn przyciski, jeżeli zamienię swoją seryjną, która nie posiada takiej opcji. Drugie pytanie dotyczy radia, a w zasadzie głośników z tyłu. Jak sprawdzić, czy moje radio da radę podłączyć dwa dodatkowe głośniki na tył do drzwi, bez demontażu radia. Czy w opcjach radia powinno być w opcjach do ustawienia balans między tyłem a przodem? Czy trzeba demontować radio i sprawdzać od "środka"?

    Dzięki za odpowiedzi.

    Pozdrawiam, Piotrek

  • #2
    CO do kierownicy to zrób autoskan przez VCDS i wklej tu a się dowiesz jaki masz moduł pod kierownica i czy ja obsłuży.

    ...Moje Cappuccino MPi...

    jest jeszcze Fabia 2 FL 1.2 MPi + LPG
    sprzedana O1 1.6 MPI AKL + LPG
    wcześniej Corsa 1.0 12V "WŚCIEKŁY LITR"

    Komentarz


    • #3
      Jakie radio masz teraz?
      SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
      ​​​
      Grzegorz

      Moja Ambitna Czarnula

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez Batonik90Wnc Zobacz wpis
        Drugie pytanie dotyczy radia, a w zasadzie głośników z tyłu. Jak sprawdzić, czy moje radio da radę podłączyć dwa dodatkowe głośniki na tył do drzwi,
        Nie trzeba sprawdzać. W każdej Octavii da się podłączyć głośniki z tyłu. Będą to cztery głośniki a nie dwa. Funkcja "fader" pojawi się jak będą tylne głośniki podłączone.

        Jeśli nie masz z tym problemu to napisz gdzie mieszkasz. Na Śląsku mogę pomóc dołożyć głośniki.

        Dobrze by było, żebyś uzupełnił profil o dane samochodu. Napisz też rocznik i odpowiedz na pytania zadane wyżej.
        Ostatnio edytowany przez koleś; 6390.
        Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
        Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez koleś Zobacz wpis
          Nie trzeba sprawdzać. W każdej Octavii da się podłączyć głośniki z tyłu. Będą to cztery głośniki a nie dwa. Funkcja "fader" pojawi się jak będą tylne głośniki podłączone.

          Jeśli nie masz z tym problemu to napisz gdzie mieszkasz. Na Śląsku mogę pomóc dołożyć głośniki.

          Dobrze by było, żebyś uzupełnił profil o dane samochodu. Napisz też rocznik i odpowiedz na pytania zadane wyżej.
          Octavia II FL 2011 1.6 TDI 105 km, hatchback.

          Jestem z Łodzkiego, więc do Śląska trochę daleko, ale dzięki, dam radę

          Zdjęcia wysyłam radia, mam nadzieję, że coś pomoże, chociaż to jest raczej standardowe radio
          Załączone pliki

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez Batonik90Wnc Zobacz wpis
            Chciałbym się dowiedzieć w jaki sposób można sprawdzić, czy wielofunkcyjna kierownica będzie działała, tzn przyciski, jeżeli zamienię swoją seryjną, która nie posiada takiej opcji
            Kierownica multi będzie działać po wymianie sterownika kierownicy i przerobieniu lub wymianie kabelka od airbagu. Tylne głośniki jak pisałem wcześniej.
            Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
            Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez koleś Zobacz wpis
              Kierownica multi będzie działać po wymianie sterownika kierownicy i przerobieniu lub wymianie kabelka od airbagu. Tylne głośniki jak pisałem wcześniej.
              Czyli ogólnie trochę zachodu z tym jest, co?

              Komentarz


              • #8
                Batonik90Wnc, zadzwoń proszę do mnie. Będzie szybciej. 510 150 407
                Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X