Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wymiana radia blues na wyższy model

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wymiana radia blues na wyższy model

    Mam problem.Od tygodnia jestem posiadaczem Octavii II FL hatchback active z 2011 roku.Autko to jest bardzo ubogo wyposażone.Zamontowane jest fabryczne radio blues,głośniki tylko z przodu brak komputera pokładowego,brak podłokietnika,tempomatu i kończąc na braku halogenóLink mam pretensji o to do poprzedniego właściciela , absolutnie.Chciałbym jednak przy odrobinie szczęścia i oczywiście pomocy z Waszej strony spróbować przynajmniej na ile to będzie możliwe doposażyć ją na tyle na ile będzie mnie stać.Dodam ,że jestem kompletnym laikiem w tych sprawach mam 50 lat i prosiłbym o jakąś pomoc.Pozdrawiam.

  • #2
    Napisz skąd jesteś, bez większych problemów zainstalujesz komputer pokładowy i tempomat wystarczy zmiana manetek i kodowanie, podłokietnik też znajdziesz w dobrych pieniądzach, halogeny trochę roboty trzeba ciągnąć instalację i na 99% wymiana bcm.
    Skoda Octavia II FL
    Motul 8100 X-Cess 5W40, Filtry Knecht, Świece Beru

    https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/2sDZh/

    Komentarz


    • #3
      Serdecznie dziękuję za odpowiedź i pomoc.Jestem z Sierpca miasteczko obok płocka.Czy w trakcie tej mojej modernizacji mogę liczyć też na pomoc dla Ciebie to Pikuś.Pozdrawiam Krzysiek

      Komentarz


      • #4
        A co powiesz o zmianie radia swing czy będę miał aux iblutut

        Komentarz


        • #5
          Do swinga trzeba dokupić osobny moduł BT. Aux masz w podłokietniku
          OIIFL Kombii - 198 Km / 457Nm - R Stage One
          http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5-o2fl-2-0-tdi


          T: 500286848

          Komentarz


          • #6
            Juź mam dość tego wszystkiego,kolejny problem.Kluczyki które mam do tego auta to są zwykłe dwa komplety do których dołączone są pilociki.Moje pytanie czy mogę dorobić do tego auta scyzoryki jak ma większość tych samochodów

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez Rafał Oskar Zobacz wpis
              Do swinga trzeba dokupić osobny moduł BT. Aux masz w podłokietniku
              Tylko, że najpierw musi ten podłokietnik założyć.
              SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
              ​​​
              Grzegorz

              Moja Ambitna Czarnula

              Komentarz


              • #8
                Ten podłokietnik to muszę razem z tunelem wymienić czy nie

                Komentarz


                • #9
                  Podłokietnik to całość razem z tunelem, scyzoryk to nie problem kupujesz kluczyk scyzoryk przekładasz immo ze starego docinasz grot, programujesz pilot i wszystko. Swing będziesz miał aux ale bez bluetooth, nawet obecny blues ma wyjście aux,
                  Służę pomocą jak coś pytaj
                  Skoda Octavia II FL
                  Motul 8100 X-Cess 5W40, Filtry Knecht, Świece Beru

                  https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/2sDZh/

                  Komentarz


                  • #10
                    Dzięki naprawdę pomogłeś mi bardzo dużo.Napewno będę jeszcze potrzebował Twojej pomocy.Dzięki za teraz może będę mógł Ci się jakoś odwdzięczyć bo bez Twojej pomocy bym chyba zrezygnował.Pozdrawiam raz jeszcze.

                    Komentarz


                    • #11
                      Powiedz mi jeszcze jedno.Ta moja wersja to jest chyba najniższą nic tu nie ma nawet głupiego kluczyka

                      Komentarz


                      • #12
                        Przepraszam zapytam jeszcze może masz lub znasz kogoś kto by miał taki podłokietnik do sprzedania byłoby to dla mnie bardzo dużo

                        Komentarz


                        • #13
                          Czasami na forum w dziale ogłoszeń ktoś ma na sprzedaż musisz pilnować, podłokietnik musi być kompletny z kanałami do nawiewu na tylną kanapę i zaworem do chłodzenia podłokietnika, śruby i śrubę dystansową kupisz w ASO za kilka zł,
                          Skoda Octavia II FL
                          Motul 8100 X-Cess 5W40, Filtry Knecht, Świece Beru

                          https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/2sDZh/

                          Komentarz


                          • #14
                            Dzięki będę śledził

                            Komentarz


                            • #15
                              Pytaj kolesia - Piotrka on się tym zajmuje - ma zawsze takie bajery do załatwienia.

                              510150407
                              OIIFL Kombii - 198 Km / 457Nm - R Stage One
                              http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5-o2fl-2-0-tdi


                              T: 500286848

                              Komentarz


                              • #16
                                Pomożesz mi może w uzyskaniu kodu do radia blues 1Z0035152E SW 0010HW H07 . Podaję numer tego radia SKZAZ5L1533805 bo w serwisie żądają 150 zeta,a
                                ja nie wiem jak się do tego zabrać.

                                Komentarz


                                • #17
                                  Podam swój numer więc jak coś to puść sygnał to oddzwonię 512 302 475 Krzysiek

                                  Komentarz

                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                  Pracuję...
                                  X