Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wygłuszenie maski

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wygłuszenie maski

    Witam Czy warto montować w benzynie wygłuszenie maski czy to coś da

  • #2
    Ludzie na forum piszą że nie. Wizualnie poprawie wygląd maski i w zimie trzyma ciepło.

    Komentarz


    • #3
      Dokładnie tyle daje. Dołożyłem i innych zmian nie było.

      Komentarz


      • #4
        Dziękuję panowie za informację myślałem że może trochę będzie ciszej ale jeśli nic to nie zmienia to nie ma co inwestować

        Komentarz


        • #5
          Ja zamontowalem i w srodku jest ciszej ... jak krecisz kolo 4000 to bedzie mniej silnik slychac...ale calkowicie nie wyciszy

          Komentarz


          • #6
            Ja tam polecam jest ciszej , fakt niewiele i przy wyższych obrotach , ale silnik zimą dłużej ciepło trzyma i zdecydowanie poprawia walory estetyczne. Z modów pod maska polecam też uszczelkę na pas przedni i siłownik maski , Małe a cieszy

            Komentarz


            • #7
              A ja się podłącze z tym samym pytaniem do O3 1.4. W 1.4 nie ma maty wygluszajacej w standardzie - przynajmniej ja nie dostałem W 1.0 jest. A jak nazbieram puszek i sprzedam na złom - a pieniądze zainwestuję w matę to coś to da w O3 1.4 czy lepiej nie wydawać tej kasy?
              Mój czarnuch
              http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...h-musampa-2018

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez Musamp Zobacz wpis
                A jak nazbieram puszek i sprzedam na złom - a pieniądze zainwestuję w matę to coś to da w O3 1.4 czy lepiej nie wydawać tej kasy?
                Kup matę.
                Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                Komentarz


                • #9
                  Prawie mnie przekonałeś ...jedno ale...kupić bo..?
                  Mój czarnuch
                  http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...h-musampa-2018

                  Komentarz


                  • #10
                    Już był osobny wątek do tego tematu, w którym właśnie pytałem o sens maty w O3 1,4 CHPA. Nawet zapytałem o to w ASO i odpowiedź kolesia z serwisu - "jakby mata była potrzebna, to by była montowana fabrycznie". Według nich (przynajmniej w ASO Lellek Opole) to nie ma sensu. Póki co nie montowałem, ale cały czas się waham. Cena w sumie (ok 130 w ASO) jeszcze do przejścia.

                    Komentarz


                    • #11
                      Jestem właśnie w podobnej sytuacji - niby chcę ale zastanawiam się czy to ma sens/coś da
                      Mój czarnuch
                      http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...h-musampa-2018

                      Komentarz


                      • #12
                        Co do sensu zakładania maty odpowiedź już padła.

                        Zamieszczone przez boonsaw Zobacz wpis
                        jest ciszej , fakt niewiele i przy wyższych obrotach , ale silnik zimą dłużej ciepło trzyma i zdecydowanie poprawia walory estetyczne.
                        Moje zdanie na ten temat jest identyczne.
                        SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
                        ​​​
                        Grzegorz

                        Moja Ambitna Czarnula

                        Komentarz


                        • #13
                          Czyli ciszej jest na niskich obrotach czy wysokich? (mówimy o BSE). Bo jak tak jest to może by się skusił głównie dla wysokich obrotów.

                          Komentarz


                          • #14
                            Placebo.

                            Komentarz


                            • #15
                              Tak jak myślałem pozostaje tylko estetyka i ciepło pod maską

                              Komentarz


                              • #16
                                Moim zdaniem przy wysokich obrotach jest zdecydowanie ciszej. Fakt ten potwierdziła moja żona, nie mówiłem jej,że założyłem mate, sama podczas podróży poteierdziła, że jest ciszej.


                                Wysłane z mojego S2 LITE przy użyciu Tapatalka

                                Komentarz


                                • #17
                                  Zakładaliście takie zamiennniki : Link ? Jak z jakością i spasowaniem? Czy może ori z aso???

                                  Komentarz

                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                  Pracuję...
                                  X