Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Radio nawigacja 2018 - Eunavi WG8026 zapraszam użytkowników. Pomoc, porady

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Radio nawigacja 2018 - Eunavi WG8026 zapraszam użytkowników. Pomoc, porady

    Witam,
    Posiadam skode octavie II combi elegance rocznik 2006. Chcialbym wymienic moje radyjko Stream i przymierzam sie do zakupu nawigacji, radia Eunavi WG8026. Nawigacja jest dedykowana do mojego samochodu.
    Cena na all.. to 1699zl i nie wystepuje tam pod zadną marką ani nazwą. Na Ali expres jest do sciagniecia za 1100zl

    Najbardziej zalezy mi na wypowiedzi osób ktore uzytkują to radio, patrzac na klientow radia na ali expres jest tam sporo Polaków.
    Chcialbym sie dowiedziec czy radio spelnia funkcje, ktore są tam przedstawiane i na jakie problemy natrafili przy montazu:
    radia,
    kamer cofania,
    radia dvb,
    nawigacji,
    sterowaniu z kierownicy
    usb
    obslugi klimstronica
    telefonu itp, etc

    Ponizej adres
    Link
    Link

    Jesli cos zle zrobilem, prosze nie obuzajcie sie. Pierwszy raz jestem na forum
    Załączone pliki
    Darek

  • #2
    W poruwnaniu z konkurencyjnym sprzetem u naszych wschodnich braci, sprzet ma najnowszy procesor, pamiec, wyswietlacz i najnowszego androida
    Darek

    Komentarz


    • #3
      A tak wygladala by ta nawigacja po zamontowaniu u mnie w samochodzie
      Załączone pliki
      Darek

      Komentarz


      • #4
        darek.zg a jak odbiera radio....?
        Dawid
        czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

        Komentarz


        • #5
          No wlasnie, zdjecie przedstawia nawigacje ale nie u mnie w aucie. Tak by wygladala jak bym ja zamontowal. Szukam na forum osob, ktore, korzystaja z tej navi. Wyglada o niebo lepiej niz stary poczciwy stream. Generalnie navi ma pelna funkcje tabletu mozna ogladac filmy, korzystac z przegladarki, nawet po zamontowaniu odpowiedniej anteny mozna ogladac telewizje naziemną, ale to juz bajery, na ktorych mniej mi zalezy.
          Darek

          Komentarz


          • #6
            Tak na prawdę to te radia środek mają taki sam a wygląd zewnętrzny inny.

            Radio spełnia funkcje które wymieniłeś tzn. powinno

            Moje radio również na androidzie obsługuje
            - kamera cofania + wizualizacja odległości z czujników parkowania
            - nawigacja goole maps plus to co jest fabrycznie na karcie działa bardzo dobrze
            - dvd nie sprawdzałem bo po co jak jest yt, cda, netflix itd.
            - radio (zasięg i jakość dźwięku) działa wręcz jedwabiście bo nie mam separatorów tylko złącze fakra - z separatorem odbierało słabo
            - USB obsługuje 3 jednocześnie, jak dasz huba to też sobie poradzi
            - sterowania z kierownicy nie mam w RS'ie ale w radiu jest funkcja przyuczenia więc stawiam na to, że działa
            - nie wyświetla parametrów z climatornic ani informacji o włączeniu podgrzewania szyby ale po co to komu ?
            - obsługa telefonu bezproblemowa włącznie z powiązaniem kontaktów z telefonu, jakość rozmów 3,5 na 5

            Ja bym szedł w inną jednostkę, ta nie wygląda atrakcyjnie a link z alledrogo to tak na prawdę pośrednik, który dolicza sobie 400 zł nie wiadomo za co.
            Zobacz, że nawet kraj wysyłki podaje chiny.
            Była O2 RS 190 km / 436 Nm
            Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

            Komentarz


            • #7
              Dzieki za wpis.
              Od jakiego czasu jestes uzytkownikiem swojego radyjka?
              Czy naptkales jakies problemy przy instalacji,?
              Mozesz bardziej rozwinąć temat separatora i zlącza fakra, co za co odpowoada i jak podłączyć

              Wyżej podalem dwa linki jeden jest na aliexpres i cena jest o niebo niższa, link poniżej:

              Link

              Wybralem ten model bo najbardziej przypominal streama pod wzgledem ulozenia klawiszy. U mnie nie moze wygladac za nowoczesnie, nie bedzie pasowalo do reszty deski.
              Możesz zapodać model jaki posiadasz?

              Darek

              Komentarz


              • #8
                Model jaki posiadam odnajdziesz w show room w temacie mojego auta.
                nie napotkałem żadnych problemów przy montażu.
                Tą jednostkę którą mam obecnie mam od kilku miesięcy ale wcześniej miałem radia podobne ale o słabszych parametrach - również na androidzie
                Separator antenowy to przejsciówka ze zwykłego wtyku antenowego właśnie na złącze fakra. Moim zdaniem jest z tym problem bo separatory są słabiej jakości przez co radio odbiera dość kiepsko. Tzn gubi fale. Bynajmniej u mnie się to zdarzało. Złącze fakra bezpośrednio w radiu niweluje ten problem.
                Nie wiem co masz na tej desce ale domniemam że jest taka sama jak moja i nie rozumiem skąd pomysł że byłoby zbyt nowoczesne
                Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                Komentarz


                • #9
                  darek.zg
                  Czytać temat jedyne 33 str. a koniecznie str 13 w temacie gateway to 1K0907530F.? Jaki masz u siebie ?
                  Radio BONROAD 2din android + kamera cofania + mikrofon - Octavia Club Polska
                  do_mar

                  do_mario Kraków

                  Komentarz


                  • #10
                    Do uzytkownikow obslugujacych OBD. Caly czas zastanawiam sie nad zakupem nawigacji-radyjka jak w temacie. Jakie oprogramowanie polecacie do tego modulu. Wiem ze jest wiele softu od rodzimych firm i po polsku. Cos co wizualnie ladnie przedstawia funkcje i dobrze wykrywa bledy. Zdjecie ponizej. Chyba ze jakis inny modol, obslugujacy bluetooth

                    Załączone pliki
                    Darek

                    Komentarz


                    • #11
                      Standardowo Android w radiach nie obsługuje ELM327 , moduł bleutooth nie widzi go , tylko soft Malaysk wykrywa ELM327

                      Komentarz


                      • #12
                        Na aukcji producenta jest napisane ze obsluguje. Znalazlem strone z programami.

                        Diagnostyka samochodowa (OBD) (Android) - dobreprogramy

                        Tych programow jest sporo i wiekszosc na androida i do tego po polsku. Nawigacja ma zainstalowanego androida 8, moze to cos zmienilo.

                        klon skad czerpales info na temat obslugi OBD, moze masz faktycznie racje, jakie masz radyjko?
                        Darek

                        Komentarz

                        POWRÓT NA GÓRĘ
                        Pracuję...
                        X