Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Asystent hamowania

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Asystent hamowania

    Czy ktoś wie jak sprawdzić czy można w O2FL caxa włączyć własnie tę usługę(podczas nagłego hamowania samoczynnie włączają się awaryjki)... ew jak ktoś temat przerobił, poproszę o info

  • #2
    było o tym...
    możliwe że masz to ale przy naprawdę mocnym hamowaniu to zadziała.Tak koduje się to też
    Dawid
    czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

    Komentarz


    • #3
      Ja dodam od siebie ze teoretyczne mam to zakodowane, ale udało mi się to uruchomić RAZ na osniezonej drodze przy dość sporej prędkości. Czasem widzę jak w niektórych samochodach awaryjne ze stopami migaja nawet przy gwaltowniejszym dohamowaniu do skrzyżowania. W Skodzie to o wiele trudniejsze

      Komentarz


      • #4
        ^^
        Przeciez tez EBD czy system wspomagania hamowania jest przeznaczony do sytuacji hamowania awaryjnego podczas jazdy z duzymi predkosciami.
        Mi sie wlacza dosc czesto gdy hamuje ostro z 170, 150, 120 km/h do 40, 20, zera a ma miejsce to dosc czesto na zatloczonych autostradach na zachod od Odry. Wtedy swiatla awaryjne sie wlaczaja.
        A tak naprawde ten system oblicza predkosc z jaka kierowca nacisnal na pedal hamulca i z jaka predkoscia duza porusza sie auto. To jest wlasnie awaryjna sytuacja bo nikt normalny nie hamuje w ten sposob w normalnych warunkach wiec ciezko to tak sobie poprobowac... Dwa, jak sie ma dobre opony, to mi sie np prawie nigdy nie wlacza ESP a koledze co ma taka sama a mlodsza Skode ciagle, ale on jedzi na budzetowych oponach... Wiec w Skodach nie jest to trudniejsze tylko w zaleznosci w jakis stanie znajduje sie auto. Wiec jak komus sie zapalaja swiatla awaryjne przy dojezdzaniu do skrzyzowania to bym powiedzial, ze to nie z autem, ale z kierowca jest nie tak...

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X