Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wymiana radia na radio z Androidem

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Zamieszczone przez unicestwiacz_wszechrzeczy Zobacz wpis
    A to chyba nie ma problemu z pozbyciem się tego z ekranu oryginalnego sprzętu? U siebie nie wyświetlam zegara na wyłączonym radiu, bo mi wystarczy ten na górze wyświetlacza zegarów.

    To zasłanianie to nie bardzo przeszkadza, bo trwa przecież ze 2 sekundy.
    Z oryginalnego Swinga nie ma takiej możliwości jak pozbycie się tego. Nie wiem jak jest w wyższych wersjach sprzętu. W Androidzie natomiast jest w domyśle pokazywane i programowo tego się też nie usunie w opcjach radia. Dla mnie to zbędna rzecz i 2 sekundy nie mają znaczenia, ale chętnie bym wyłączył. Napisałem to w kierunku cytowanego wcześniej posta, że upieranie się, aby to było, bo fabryka tak wymyśliła jest trochę sztuką dla sztuki, jeśli diody w przyciskach tak ładnie wszystko sygnalizują
    Ostatnio edytowany przez kamill_n; 39682.

    Komentarz


    • #27
      Te diody w przyciskach to taka stara szkoła. W poprzednim aucie miałem ekranik dla samej klimy, na którym wszystko było wyświetlone. Ale obojętne mi to.

      Komentarz


      • #28
        Zamieszczone przez unicestwiacz_wszechrzeczy Zobacz wpis
        Te diody w przyciskach to taka stara szkoła. W poprzednim aucie miałem ekranik dla samej klimy, na którym wszystko było wyświetlone. Ale obojętne mi to.
        Po prostu niemiecka szkoła ergonomii. Audi A8 z tego czasu ma takie samo rozwiązanie. Ekraniki do klimy to domena Włochów i Francuzów.

        Dobra, nie ma co ciągnąć tematu, każdy ma swoje preferencje.

        Komentarz


        • #29
          W chinczyku wystarczy nie podpiąć kabla od wyświetlania klimy na radiu i nie będzie wyświetlać ;-)

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X