Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zarówki LED w światła cofania

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zarówki LED w światła cofania

    Witam, jakie polecacie żarówki LED do świateł cofania????, włożyłem z MOTO HID z CAN BUS i wywala błąd spalonej żarówki,

  • #2
    Wszystkie inne wywalą to samo. Trzeba dołożyć "grzejniki", aby pobór prądu był w okolicach 21W.

    Nie kupuj tego w motohidzie, bo tam wszystko jest absurdalnie drogie.
    Ostatnio edytowany przez ; 44763.

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez rafaello20 Zobacz wpis
      Witam, jakie polecacie żarówki LED do świateł cofania????, włożyłem z MOTO HID z CAN BUS i wywala błąd spalonej żarówki,
      Ja kupiłem od Artura aryziomex . Pytaj jego czy jeszcze jakies ma. Te co mam nie wywalają błędu. Przynajmniej przez pierwsze 5 minut.
      SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
      ​​​
      Grzegorz

      Moja Ambitna Czarnula

      Komentarz


      • #4
        Ok, dzięki za info

        Komentarz


        • #5
          Ja nabyłem takie Link
          W O2 2005 bez błędu.
          obecnie Mazda 6 GL 2.5 Pb AT
          wcześniej O1 1.9 TDI AGR & O2 2.0 TDI BKD

          Markizy tarasowe, balkonowe, koszowe, rolety wewnętrzne -> www.x-mark.pl

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez georgg Zobacz wpis
            Pytaj jego czy jeszcze jakies ma.
            Nie mam bo wszystko poszło co było a i zainteresowania nie było zbyt wielkiego
            Ale sprowadzić to nie problem.
            moje nie mają dodatkowych "grzejników" wszystko P&P czy to do wstecznych czy do kierunków, jedynie do "dziennych" potrzebne będą rezystory.

            Zamieszczone przez mamaj12 Zobacz wpis
            Ja nabyłem takie W O2 2005 bez błędu.
            O2 jest takie że tam gdzie wywala błąd w O2fl w O2 nie wywali, testowane na żarówkach ba15s cree które mam w dziennych, w O2fl wali a w O2 na wstecznych nie
            Ostatnio edytowany przez aryziomex; 17412.
            http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...a-by-aryziomex

            Komentarz


            • #7
              Tak jak mówi aryziomex też mam od niego i zero błędu ani we wstecznym i kierunkach sprawdzony towar jak coś to brać od niego . Motohid ma dużo drożej i wychodzi że i tak walą błedem.

              Komentarz


              • #8
                witam ja mam u siebie coś takiego zero błędów świeci bardzo przyjemnie Page Not Found - Aliexpress.com
                Dla wszystkich forumowiczów OCP 15% rabatu w serwisie komputerowym MSC
                MSC ul. Kłodnicka 97 tel: 791-221-517

                Komentarz


                • #9
                  Ja mam takie i nie ma żadnych błędów
                  37.02zł 23% OFF|2 sztuk P21W LED 1156 BA15S LED żarówki 1200lm samochodów światło cofania i kierunku światła hamowania R5W 3030 LEDs 12V 24V samochodów DRL lampa samochodowa|Lampy sygnałowe| - AliExpress


                  Czarna RSka: http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...-bwa-by-hering

                  Komentarz


                  • #10
                    djhering testowaleś w O2fl ? Jak wyżej wspomniałem akurat one są bardzo wybredne
                    http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...a-by-aryziomex

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez mamaj12 Zobacz wpis
                      Ja nabyłem takie Link
                      W O2 2005 bez błędu.
                      W samej nazwie jest że zawiera rezystor podciągający

                      Komentarz


                      • #12
                        No to robią się z tyłu światła mijania, bo fabryczne H7 pewnie nie mają tych deklarowanych tutaj 1300 lumenów.

                        Komentarz


                        • #13
                          Tak całkiem serio, skoro smd5630 daje 45-50 lumenów (oczywiście ile stron tyle informacji) a jest ich 33szt. to kto wyliczył że daje to 1300lm oraz jak ?
                          Akurat takie pisanie można między bajki włożyć a osoba która to sprzedaje nie ma zielonego pojęcia o tym
                          Wiem że tego nie można tak bezpośrednio dodawać ale mimo dobrych rezystorów/kondensatorów te smd lubią się "wypalać" za co za tym idzie po jakimś czasie słabiej świecą.
                          Do tego dochodzi ich konsumpcja na "prund" 150mA oraz 2,8-3,4V dla jednej smd
                          Jeśli chcecie coś jasnego i w miarę długo żyjącego najlepiej zapatrzeć się w smd3030 czyli Seoul gdzie potrzeba ich mniej a co za tym idzie przy takiej samej obudowie są w stanie szybciej oddać ciepło do radiatora jakim jest cała obudowa

                          P.S. To co na allegro jest wystawione za 28zł/szt u chińczyka kupuje się za 10zł/2szt jeśli ktoś sprawdzi że ta żarówka nie wali błędem w O2fl to będzie świetnie (wątpię) a jak to sprawdzić ? odpalić auto wrzucić wsteczny i poczekać tak z kilka minut po jakim czasie "wyskoczy błąd".

                          25.2zł |2 sztuk 1156 P21W BA15S 5630 5730 światła stopu led 12V lampa cofania samochodu włącz sygnał do jazdy dziennej czerwone światło biały żółty|daytime running|daytime running lightsdaytime running led - AliExpress

                          Chińczyk podaje 250lm na żarówkę :P

                          Nie napisałem iż jestem nieomylny ale na prawdę wątpię w ich długą żywotność.

                          Dziękuję za wyrozumiałość.
                          Ostatnio edytowany przez aryziomex; 17412.
                          http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...a-by-aryziomex

                          Komentarz


                          • #14
                            A czy w o2 fl po zamianie świateł cofania na LEDy jest najpierw dyskoteka/stroboskop po wrzuceniu wstecznego?

                            Komentarz


                            • #15
                              Zamieszczone przez unicestwiacz_wszechrzeczy Zobacz wpis
                              A czy w o2 fl po zamianie świateł cofania na LEDy jest najpierw dyskoteka/stroboskop po wrzuceniu wstecznego?
                              Tak. Jest dyskoteka.
                              SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
                              ​​​
                              Grzegorz

                              Moja Ambitna Czarnula

                              Komentarz


                              • #16
                                No to nie będę nawet na próbę zakładał. Nie ma to sensu, żeby było gorzej niż jest. A do tego kiczu nie znoszę.

                                Cała ta LEDowa gorączka to jakaś masowa, odmóżdżająca infekcja - każdy chce mieć, chociaż to gorzej i krócej działa niż rozwiązanie fabryczne, najtańsze.
                                Ostatnio edytowany przez ; 44763.

                                Komentarz


                                • #17
                                  Zamieszczone przez unicestwiacz_wszechrzeczy Zobacz wpis
                                  A czy w o2 fl po zamianie świateł cofania na LEDy jest najpierw dyskoteka/stroboskop po wrzuceniu wstecznego?
                                  jest znacznie wcześniej niż po wrzuceniu wstecznego-jest zaraz po włączeniu zapłonu.

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Łomatko! To skucha konkretna. Jak można z czymś tak obciachowym jeździć?
                                    Ostatnio edytowany przez ; 44763.

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      bez przesady, dobre żarówki ledowe o normalnej barwie też istnieją i takie co nie mrugają jak w remizie na imprezie świecąc.
                                      a z żywotnością się nie zgadzam - mam dobre założone i żyją już bardzo długo
                                      choć faktycznie we wstecznym trzeba mieć mocne, żeby coś było widać cofając. skolei oczoj..... za mocno przy rejestracjach czasem wieś tuningiem jadą...
                                      poprostu we wszystkim trzeba mieć umiar.... w tym też
                                      Ostatnio edytowany przez sew1981; 6296.

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        Zamieszczone przez unicestwiacz_wszechrzeczy Zobacz wpis
                                        Łomatko! To skucha konkretna. Jak można z czymś tak obciachowym jeździć?
                                        Przecież ledy migaja tylko przy sprawdzaniu/diagnozie żarówek podczas uruchamiania auta.
                                        BTW dla jednego obciach dla innego nie.
                                        SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
                                        ​​​
                                        Grzegorz

                                        Moja Ambitna Czarnula

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          ... jak widać większość kupuje LED i zakłada wszędzie gdzie można, nie marudzą, że przez 2 sek. migają, nawet szczęśliwi są

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            Zamieszczone przez rafaello20 Zobacz wpis
                                            nie marudzą, że przez 2 sek. migają
                                            U mnie przednie kierunki robią 5 mrugnięć przy każdym odpaleniu silnika i nie narzekam. Te mrugnięcia nie są zresztą na pełnej mocy żarówki. Pozostałe ledy, które mam (postój z przodu, kierunki tył, wsteczne, oświetlenie tablicy) nie wykazują żadnych objawów ubocznych.

                                            Czarna RSka: http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...-bwa-by-hering

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              Zapodaj jakiś link do led w postój przód które masz, też mam plan założyć

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                Czuję, że całkiem pokaźny cyrk zrobiłby się po zebraniu tych wszystkich efektów ubocznych. Nie byłem tego świadomy.

                                                Gdy byłem dzieckiem, to uwielbiałem chodzić do cyrku. Niestety, minęło mi.

                                                :-)

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  Zamieszczone przez rafaello20 Zobacz wpis
                                                  Zapodaj jakiś link do led w postój przód które masz, też mam plan założyć
                                                  Page Not Found - Aliexpress.com

                                                  Zamieszczone przez djhering Zobacz wpis
                                                  U mnie przednie kierunki robią 5 mrugnięć przy każdym odpaleniu silnika
                                                  Na forum ktoś wrzucał filmik jak to wygląda.

                                                  Zamieszczone przez unicestwiacz_wszechrzeczy Zobacz wpis
                                                  Gdy byłem dzieckiem, to uwielbiałem chodzić do cyrku. Niestety, minęło mi.
                                                  :-)
                                                  Widzisz...nigdzie nie jest napisane, że do cyrku mogą chodzić wyłącznie dzieci :-)

                                                  Czarna RSka: http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...-bwa-by-hering

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X