Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wymiana foteli w O2 2007 na inne.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wymiana foteli w O2 2007 na inne.

    Witam ,na początku chciałbym sie przywitać.Mam na imię Tomasz i jestem nowym użytkownikiem forum.Zwracam sie do Was z prośba o poradę jakie stołki byście polecali jako plug&play do tego modelu ? Prędzej byłem posiadaczem Passata B5 i różnica w komforcie i wygodzie to jak piekło z niebem :-) .Tutaj na forum nie mogłem nic znaleść ,sa tylko odnośniki do O1.Sprawdzałem rozstaw szyn w Passacie B6 i idealnie pasują rozmiarem i nawet mi pasuja te fotele.Czy ktoś z Was robił już takiego moda ?Może jakieś inne propozycje? Pozdrawiam

  • #2
    Gdzieś widziałem zdjęcia takiej czarnuli z fotelami z Passata ale to bardzo dawno było.

    Tu masz link i zdjęcia

    Moja Skoda Octavia II FL

    ...Moje Cappuccino MPi...

    jest jeszcze Fabia 2 FL 1.2 MPi + LPG
    sprzedana O1 1.6 MPI AKL + LPG
    wcześniej Corsa 1.0 12V "WŚCIEKŁY LITR"

    Komentarz


    • #3
      Przekładałem niedawno fotel z pełną elektryką i masażem z passata B6 do mojej O2. Ogólnie wszystko p&p, chyba tylko wtyczka od poduszki trochę się różniła. Dolne plastiki fotela spokojnie się mieszczą między progiem a tunelem środkowym. Jedynie jest wrażenie że fotel z vw jest trochę wyższy ale może to kwestia tego że gąbki i tkaniny założyłem ze starego fotela.

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez tomek_lodz Zobacz wpis
        Przekładałem niedawno fotel z pełną elektryką i masażem z passata B6 do mojej O2. Ogólnie wszystko p&p, chyba tylko wtyczka od poduszki trochę się różniła. Dolne plastiki fotela spokojnie się mieszczą między progiem a tunelem środkowym. Jedynie jest wrażenie że fotel z vw jest trochę wyższy ale może to kwestia tego że gąbki i tkaniny założyłem ze starego fotela.
        Wstaw foto jak to wygląda

        ...Moje Cappuccino MPi...

        jest jeszcze Fabia 2 FL 1.2 MPi + LPG
        sprzedana O1 1.6 MPI AKL + LPG
        wcześniej Corsa 1.0 12V "WŚCIEKŁY LITR"

        Komentarz


        • #5
          Dziekuję za odpowiedzi ,Tomasz czy jest problem z przełożeniem zamków ? Ja mam z sygnalizatorem zapięcia pasów.

          Komentarz


          • #6
            IMG_20190201_142416-600x800.jpg

            Między siedziskiem, a obudową jest niestety kilkucentymetrowa przerwa, ale nie ma na razie czasu żeby to zaslepić, pewnie szybciej kupie panel z Octavii. No i kolor ale akurat pod ręką była taka guma w sprayu.

            Co do mocowania pasa to zazwyczaj jest z fotelem i nie ma potrzeby wymiany.

            Komentarz


            • #7
              Panel można łatwo kupić, gorzej z drutami, które go trzymają. Można w aso kupić, ale cena chora.
              Aktualne zużycie paliwa

              Komentarz


              • #8
                A orientujesz się czy tylna kanapa z Passata b6 będzie pasować?

                Komentarz


                • #9
                  Ja mam u siebie wrzucone stołki z O3 przód p&P tylko kostkę od airbag trzeba było przeszczepic że starego fotela. Kanapy na tył niestety musiały być porzeźbione przez tapicerka... Ale ogólnie na Plus

                  Komentarz


                  • #10
                    Wracając do tematu wczoraj przymierzałem fotele z B6 i niestety nie pasują roztawy śrub jak i gabarytowo bardzo słabo.O włożeniu tylnej kanapy i siedzisk można zapomnieć.

                    Komentarz


                    • #11
                      Jak dla mnie kombinujesz za bardzo...fotele z RS'a albo szukaj z tej samej płyty podłogowej.

                      Komentarz


                      • #12
                        Z Jetty GTI podejdą?

                        ...Moje Cappuccino MPi...

                        jest jeszcze Fabia 2 FL 1.2 MPi + LPG
                        sprzedana O1 1.6 MPI AKL + LPG
                        wcześniej Corsa 1.0 12V "WŚCIEKŁY LITR"

                        Komentarz


                        • #13
                          Czy da się włożyć fotele z Octavii III? Udało się to komuś w Octavii II?
                          Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                          Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                          Komentarz

                          POWRÓT NA GÓRĘ
                          Pracuję...
                          X