Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Octavia II FL, kolory plastików, niby takie same, a inny odcień

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Octavia II FL, kolory plastików, niby takie same, a inny odcień

    Jakiś czas temu próbowałem zakupić nowy pochwyt lewych drzwi z racji, że obecny strasznie skrzypi. Poszedłem do salonu i na podstawie numeru VIN zamówiłem część. Jakie było moje zdziwienie, gdy przy próbie wymiany uchwytu okazało się, że nowy ma zupełnie inny odcień niż obecny. Stary uchwyt był typową czernią. Nowy raczej grafitem, do czerni mu daleko. Wg papierów kolor moich plastików to czarny onyx. Mało tego. Ostatnio postanowiłem zakupić listwy progowe. Znalazłem komplet nowych, w których brakowało jednej przedniej. Przyszły w kolorze czarny, wpadający w grafit. W innej aukcji znalazłem dwie nowe, w których była ta brakująca. Zamówiłem no i co przyszło? Zupełna czerń. I jedne i drugie listwy są z tego samego rocznika. Czy skoda mogła stosować w różnych latach różne mieszanki tworzyw? W sumie nawet nie latach bo w/w listwy są z tego samego roku, mają identyczne oznaczenia na naklejkach a barwa zupełnie inna.

  • #2
    Partia , skład , sposób składowania , a dodatkowe utrudnienie to w początkowej fazie produkcji elementy pokryte taką gumą teraz już chyba nie do dostania .

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez Zeus86 Zobacz wpis
      Jakiś czas temu próbowałem zakupić nowy pochwyt lewych drzwi z racji, że obecny strasznie skrzypi.
      U mnie pomogła wazelina techniczna.

      Komentarz

      POWRÓT NA GÓRĘ
      Pracuję...
      X