Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Włącznik świateł chrom

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Włącznik świateł chrom

    Hej szukam do O2 włącznik świateł z końcówka chromowaną błyszczącą. Większość sa jakby matowe. Ładna chromowana jest w O3 ale tutaj mamy inne średnice O2 ma 68 O3 63. Ogólnie chcę przenieść samą gałkę. Znalazłem, że włącznik z passata b5/polo/ golf 4 ma ładny chrom ale gniazdo jest już inne więc po rozebraniu w środku może nie być tak samo jak w O2. Passat b6/tiguan itp ma ten chrom matowy.
    Na allegro czy aliexpress wszystko to samo w cenie ~40zl ale ciężko zamawiać w ciemno. Ktoś coś takiego przerabiał? Ktoś przenosił samą galkę?
    A ogólnie chcę uzyskać taki efekt jak ma krzynol w swoim aucie tylko, że ja nie potrzbuję funkcji AUTO bo nie mam czujnika więc chcę tylko błyszczący chrom jak na klamkach, lewarku, no i na tym filmiku czy innym z kanału krzynola widać, że ma podświetlenie czerwone więc jest to coś dla AUDI czy VW.

    link:

    Przykłady:
    Włącznik Passat b6/tiguan/golf 5 (matowy jakby)
    b6.jpeg
    Włącznik Passat b5 (ładny chrom ale końcówka wielka stara)
    b5.jpeg
    Octavia 3 ładny chrom ale inny wymiar
    O3.jpg
    Ostatnio edytowany przez smajler; 44848.

  • #2
    moje nie jest dla audi czy vw, tylko skoda ze zmienionym podświetleniem
    ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
    ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
    poprzednie modele:
    ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
    ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
    O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

    Komentarz


    • #3
      krzynol no to tylko teraz czy octavia 1 czy octavia 2 miales (zakladam ze O2 i nic nie przerabiales)? Bo tak jak mowie na zdjeciach do O2 czy Passata b6 wyglada chrom na "matowy"

      Komentarz


      • #4
        A w ogóle od czego podchodzi ten włącznik chrom do octavii 2 FL ? Żeby było P&P .

        Komentarz


        • #5
          Pewnie podchodzi od passata b6, golfa 5 itp. Wcześniejsze jak passat b5, octavia 1 miały włącznik z dużą kostką z tyłu. Ja szukanego jak na filmie nie znalazłem - ładny chrom.

          Komentarz


          • #6
            smajler mam u siebie taki wyłącznik od Superba. Miałem problem z wycięciem tarczy wyłącznika z O2. Wyłącznik z O2 uległ zniszczeniu podczas demontażu.

            Jest SUPERB III 2.0 TDi CRLB STYLE 181,2 KM 413,9 Nm
            Były Szara Elegantka 2,0 CFHF 2.0 TDi BMM ELEGANCE
            Spoty Śląskie (Katowice i okolice)

            Komentarz


            • #7
              gradek włącznik z superb pasuje bez żadnych kombinacji do O2?

              Komentarz


              • #8
                smajler no właśnie nie całkiem. Trzeba tarczę wymienić i nie jest to takie proste. Jakoś sobie poradziłem z demontażem tarczy z Superba, natomiast żeby nie zniszczyć tarczy z Octavii wolałem rozwalić pokrętło wyłącznika.

                Jest SUPERB III 2.0 TDi CRLB STYLE 181,2 KM 413,9 Nm
                Były Szara Elegantka 2,0 CFHF 2.0 TDi BMM ELEGANCE
                Spoty Śląskie (Katowice i okolice)

                Komentarz


                • #9
                  gradek czyli operacja taka, że zainwestuje w włącznik z superb, samo pokrętło trzeba przełożyć do włącznika O2 ale jest ryzyko, że mogę oba włączniki uszkodzić. Trzeba przemyśleć.

                  Komentarz


                  • #10
                    smajler mi udało się zdemontować tarczę z przełącznika z Superba bez uszkodzenia samego wyłącznika i to już był połowiczny sukces. Wtedy zabrałem się za demontaż pokrętła z O2. Niestety uległo zniszczeniu, ale tarcza zeszła i udało się ją zamontować do przełącznika z Superba.

                    Jest SUPERB III 2.0 TDi CRLB STYLE 181,2 KM 413,9 Nm
                    Były Szara Elegantka 2,0 CFHF 2.0 TDi BMM ELEGANCE
                    Spoty Śląskie (Katowice i okolice)

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X