Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Lampka schowka od pasażera

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Lampka schowka od pasażera

    Witam wszystkich. Przeleciałem wszystkie strony związane z doposażaniem i nie znalazłem niczego o dołożeniu fabrycznego oświetlenia w schowku od pasażera. Czy ktoś to robił, jakieś numery części, gdzie fizycznie się wpiąć do instalacji a może ktoś posiada jakaś foto relacje montażu owej lampki. Pozdro.

  • #2
    A nie była ona w każdej wersji wyposażenia? Może ktoś ją wyjął z twojego pojazdu?

    Komentarz


    • #3
      Kolego zaślepka u mnie jest od nowości. Także Skoda musiała skąpić na niektórych modelach. Może u Ciebie w rejonach Dębicy mechanicy preferują podczas serwisowania wyciąganie części jednemu klientowi, a drugiemu odsprzedaż za atrakcyjne pieniążki. Żart kolego. Taki żart.

      Komentarz


      • #4
        Kolego numer lampki 1J0947301, podłączona jest na jednej lini z lampkami oświetlenia bagażnika.

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez Gregor02 Zobacz wpis
          podłączona jest na jednej lini z lampkami oświetlenia bagażnika.
          Ale prościej chyba będzie wpiąć się do któregoś z wolnych miejsc w bezpiecznikach z bypasem z alledrogo.

          ...Moje Cappuccino MPi...

          jest jeszcze Fabia 2 FL 1.2 MPi + LPG
          sprzedana O1 1.6 MPI AKL + LPG
          wcześniej Corsa 1.0 12V "WŚCIEKŁY LITR"

          Komentarz


          • #6
            Ja jak dokładam lampkę w Octavii to masa idzie na najbliższą śrubkę pod schowkiem a plus zakończony pinem leci do skrzynki bezpieczników na zasilanie z aku. Lampka ma w ten sposób swój bezpiecznik i wszystko jest jak z fabryki.

            Jesteś z Gliwic więc zapraszam na montaż do mnie. Lampkę mam jakby co.
            Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
            Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X