Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Radio Swing podłączenie zestawu głośnomówiącego

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Radio Swing podłączenie zestawu głośnomówiącego

    Witam, posiadam radio swing do którego chciałem podłączyć zestaw głośno mówiący noki ck 200, zestaw podłączony do złącza w radiu Nfr+ Nfr- mute, niestety dziwięk nie jest przekazywany przez radio, nawet nie jest wyciszane (brak napisu phone na wyświetlaczu) dodam że w blokach pomiarowych radia opcja mute działa, przy wykonywaniu połączenia z zestawu opcja mute jest aktywna ale tylko w vcdesie, może macie jakiś pomysł jak podłączyć zestaw aby dźwięk przechodził przez radio.

  • #2
    wydaje mi się że nie uaktywniłem opcji telefonu w menu radia i stąd brak połączenia z zestawem

    Komentarz


    • #3
      Napisz w jakiej konfiguracji masz ten zestaw nokii , do tych pinów nie podłączaj , jakość przez nie jest masakryczna , podepnij się tylko kablem mute z centralki do pinu mute w radiu i użyj centralki rozłączajacej głośniki nokii na złącza ISO. Jeżeli nie masz dodatkowego złącza( wiązki ISO-FAKRA )do wpięcia centralki to trzeba będzie dokupić . Dopiero takie podłączenie daje efekt .
      Złącze i centralka jak na foto .
      Po takim połączeniu zestawu na radiu pokaże się PHONE a rozmowę będziesz miał w głośnikach auta .Jakość rozmowy będzie bardzo dobra .
      VCDS nie będzie potrzebny bo całą robotę zrobi ta centralka nokii . Błędy też nie będą generowane

      Tu masz to ładnie opisane :Link
      Załączone pliki
      Ostatnio edytowany przez Wojtenio; 23729.

      Komentarz


      • #4
        Mam tą centralkę od noki, tak jak pisze jakość rozmów jest ok, chciałem zestaw puścić przez radio żeby wiązki z centralną nie upychać, lecz chyba przy niej zostanę i podłącze tylko mute w radiu

        Komentarz


        • #5
          Ja do swojego Swinga dokładałem i zestaw Nokii a potem Burego , którego po drobnej modyfikacji sygnału wejściowego (był odrobinę za niski) wpiąłem jednak do radia pomimo tego że Bury tak jak i Nokia ma swój mini wzmacniaczyk z zestawem przekaźniczków ;-) .

          Zamieszczone przez Wojtenio Zobacz wpis
          Błędy też nie będą generowane
          Tego akurat nie byłbym na 100 % pewien ale jak się pojawią to będą mało istotne !!!!

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X