Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dynamiczne kierunkowskazy O II FL

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #51
    Chodzi mi o to czy na jakieś oznaczenia patrzą podczas przeglądu dotyczące homologacji. Np tak jak na tym zdjęciu.
    Załączone pliki

    Komentarz


    • #52
      Kris_hawk jeśli auto przechodzi przegląd z zewnętrznym oświetleniem LED-owym, to co za problem z kierunkowskazami dynamicznymi?
      Żeby diagnosta był na bieżąco z wszelkimi nowinkami, które wchodzą w samochodach musiałby chyba co roku szkolenia odbywać.

      Jest SUPERB III 2.0 TDi CRLB STYLE 181,2 KM 413,9 Nm
      Były Szara Elegantka 2,0 CFHF 2.0 TDi BMM ELEGANCE
      Spoty Śląskie (Katowice i okolice)

      Komentarz


      • #53
        To super, wszystko sobie wyjaśniliśmy, w takim razie montuję, i 18 grudnia z przeglądem nie będę miał problemu ;-)

        Komentarz


        • #54
          Panowie zrobiłem tego moda narazie jedna strona. Obudowy audi z Anglika, ale wydaje mi się ze to nie ma znaczenia. Czy te obudowy od audi maja takie same spasowanie jak te ze skody ? Bo powiem szczerze dolna obudowa lusterka z Octavi średnio zgrywa się z obudowa lakierowana z audi, czy macie podobne przemyślenia ? Nie mówię ze jest złe - ale nie idealnie jak te z Octavi.

          Komentarz


          • #55
            Zamieszczone przez michul3k Zobacz wpis
            Panowie zrobiłem tego moda narazie jedna strona. Obudowy audi z Anglika, ale wydaje mi się ze to nie ma znaczenia. Czy te obudowy od audi maja takie same spasowanie jak te ze skody ? Bo powiem szczerze dolna obudowa lusterka z Octavi średnio zgrywa się z obudowa lakierowana z audi, czy macie podobne przemyślenia ? Nie mówię ze jest złe - ale nie idealnie jak te z Octavi.
            Nie mogę wyedytować - doły obudów dałem tez z audi (podmieniłem) pasują bez problemu i spasowanie jest ideolo.

            Auto odmłodziło się




            ​​​​​​​

            Komentarz


            • #56
              Zamieszczone przez michul3k Zobacz wpis
              doły obudów dałem tez z audi (podmieniłem) pasują bez problemu i spasowanie jest ideolo.
              Kurde. Dzięki za cenną wskazówkę. Będę to robił i teraz wiem, że doły też trzeba wymienić a nie brałem tego pod uwagę.
              Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
              Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

              Komentarz


              • #57
                koleś Piotr wg mnie nie ma konieczności wymiany dołów, wiadomo wymieni się wszystko, to zawsze będzie lepiej spasowane.

                Jest SUPERB III 2.0 TDi CRLB STYLE 181,2 KM 413,9 Nm
                Były Szara Elegantka 2,0 CFHF 2.0 TDi BMM ELEGANCE
                Spoty Śląskie (Katowice i okolice)

                Komentarz


                • #58
                  Zamieszczone przez gradek Zobacz wpis
                  wg mnie nie ma konieczności wymiany dołów,
                  No i nie mogę tego zrobić bo w dole lusterka jest lampka a audi tego nie ma.
                  Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                  Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                  Komentarz


                  • #59
                    koleś Piotrek najlepiej będzie jak zobaczysz na żywo połączenie czapek Audi i spodów z Octavii

                    Jest SUPERB III 2.0 TDi CRLB STYLE 181,2 KM 413,9 Nm
                    Były Szara Elegantka 2,0 CFHF 2.0 TDi BMM ELEGANCE
                    Spoty Śląskie (Katowice i okolice)

                    Komentarz


                    • #60
                      Zamieszczone przez koleś Zobacz wpis
                      No i nie mogę tego zrobić bo w dole lusterka jest lampka a audi tego nie ma.
                      Dokładnie, dlatego ja też zostałem przy dołach z Octavii. W Audi też były jakieś lampki ambient, ale te z Octavii nie pasują, o ile się nie mylę.
                      Nie ma się co bać niedopasowania. Trzeba dosłownie minimalnie zaokrąglić rożek (na zdjęciu po lewej stronie).
                      BTW. Jak tam Wasze Blind Spot Alerty? Działają już?


                      Aktualne zużycie paliwa

                      Komentarz


                      • #61
                        majonezz osobiście nie montowałem lusterek, składał mi je znajomy blacharz-lakiernik i wątpię, żeby zaokrąglał wskazany przez ciebie róg. Mi osobiście to nie przeszkadza.

                        Jest SUPERB III 2.0 TDi CRLB STYLE 181,2 KM 413,9 Nm
                        Były Szara Elegantka 2,0 CFHF 2.0 TDi BMM ELEGANCE
                        Spoty Śląskie (Katowice i okolice)

                        Komentarz


                        • #62
                          Mod zakończony sukcesem!!
                          Dzięki za ten temat.
                          Łączny koszt 114 zł ;-)
                          Lusterka kupiłem z anglika i jedną i drugą stronę.
                          Srebrne. Kolor audi to LX7W i nie widzę różnicy ze srebrnym metalicznym mojej skody.
                          Doły oczywiście wykorzystałem już z lusterek audi, bo te skodowskie mają inne zaczepy.
                          Efekt mi się bardzo podoba ;-)

                          Dodatkowo powiem, że też wymieniłem lusterko na dwusferyczne. Z lewej i z prawej strony mam, i powiem Wam, że nie zaobserwowałem martwego punktu podczas jazdy ;-). Rewelacja ;-) Prawie jak line assistant;-)

                          Komentarz


                          • #63
                            Ledwo co mod doszedł do skutku a już mi na ulicy obrysowali lusterko... Eh. Na szczęście kamera zarejestrowała sprawcę.

                            Komentarz


                            • #64
                              odgrzeje temat, przestał mi mrugać prawy kierunek w lusterku i pomyślałem o tym temacie i znalazłem chyba gotowca

                              57.31zł 1% OFF|Dynamiczny migacz LED dla Skoda Octavia 2 MK2 II A5 SuperB B6 3T włącz sygnał świetlny światło lustrzane 2009 2010 2011 2012 migacz strzałka|Lampy sygnałowe| - AliExpress

                              ktoś próbował, faktycznie pasuje?
                              Mateusz

                              Komentarz


                              • #65
                                kali_sw ja zamówiłem te
                                28.01zł |2 sztuk dla Skoda Octavia 2009 2013 SUPERB 2008 2014 dynamiczny kierunkowskaz LED migacz sekwencyjny wskaźnik lustro migacz światła|Lusterko i pokrowce| - AliExpress
                                wszystko wygląda na to samo, tutaj wysyłka w pczkomat co mi pasuje. Jedni mówią, że pasuje idealnie, inni że przy kostce pinów coś pilnikować trzeba... Ja tam zainwestowałem, sprawdzę i będę wiedział. Mam nadzieję, że przypłynie w miarę szybko ...

                                Komentarz


                                • #66
                                  smajler tez sie jednak skusilem i zamowilem tez do paczkomatu, teraz w weekend jest jakaś znowu promocja, więc wyszly mnie do paczkomatu niecale 70zł, potem kupilem jeszcze pare gratów i udalo się użyć kuponu na -4$

                                  jak zamontuje to dam znać
                                  Mateusz

                                  Komentarz


                                  • #67
                                    Do mnie też jadą od wczoraj do paczkomatu
                                    Wirus -> 136 KM 310 Nm
                                    https://forum.octaviaclub.pl/forum/m...kombi-by-szere

                                    Komentarz


                                    • #68
                                      A ja nie mam możliwości zamówienia do paczkomatu. Jak to robicie?
                                      Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                                      Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                                      Komentarz


                                      • #69
                                        Koledzy, nie wiem jak jest w O2FL, ale u mnie w Yeti po zainstalowaniu bliźniaczego produktu dopasowanego do mojego zwierzaka pojawił się błąd spalonej żarówki kierunkowskazu (lewego i prawego). Nie jest on sygnalizowany na Maxi-Dot, a "jedynie" pod podpięciu np. VCDS. Błąd można za każdym razem skasować...Przyczyną są zapewne same w sobie LEDY...ciekaw jest czy tak samo będzie u Was
                                        Moja nowa pasja

                                        Były posiadacz O1FL

                                        Były posiadacz 6Nki

                                        Komentarz


                                        • #70
                                          Zamieszczone przez koleś Zobacz wpis
                                          A ja nie mam możliwości zamówienia do paczkomatu. Jak to robicie?
                                          Nie wszystko sie da, a do paczkomatu obowiazuje limit, nie jestem pewien czy nie od 6$ w górę
                                          Ja kupuje przez aplikację to po nacisnieciu kup teraz jest opcja wyboru czy chce na adres czy do paczkomatu, tyle
                                          Mateusz

                                          Komentarz


                                          • #71
                                            koleś ja rozpoznaje paczkomat jak szukasz produkty i masz napisane "Darmowy zwrot" wtedy już w opisie produktu możesz zauważyć, że jest pod kosztami wysyłki zapis "Darmowy zwrot do paczkomatu Inpost" czy jakoś tak. Często wysyłka jest płatna około 20zl. Czasem wysyłka darmowa i paczkomat ale cena już podnieiona o te ~20zl

                                            Komentarz


                                            • #72
                                              Wczoraj zamontowałem. Wyglądają całkiem spoko. Spasowanie troche chińskie, ale obudowa się ostatecznie zeszła
                                              Mateusz

                                              Komentarz


                                              • #73
                                                kali_sw cos musiales pilnikiem pracowac?

                                                Komentarz


                                                • #74
                                                  smajler nie, jedyne co, to troche wg mnie nie pasował kąt w jakim powinna być wkręcona śrubka trzymają kierunkowskaz, ale tworzywo dość miekkie, więc sie poddało jak chciałem. T

                                                  rzeba było wciskać kierunek do środka jednocześnie nasuwając obudowę. Piny też te chińskie troche mniejsze i kostka słabo siedziała, ale podoginałem blaszki wewnątrz + odrobina kleju na gorąco i powinno być ok. Ogólnie spoko, jak ktoś myśli nad tym to polecam, fajnie wygląda, montaż prosty, cena niezła.

                                                  Ostatnio edytowany przez kali_sw; 48791.
                                                  Mateusz

                                                  Komentarz


                                                  • #75
                                                    kali_sw no moje juz od 2 tyg leza i czekaja az przyjdzie ladna pogoda do pracy na pod blokiem

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X