Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Video rejestrator jazdy, kamerka samochodowa - podpięcie pod bezpieczniki

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Video rejestrator jazdy, kamerka samochodowa - podpięcie pod bezpieczniki

    Witajcie,
    chciałbym podpiąć video rejestrator poprzez bypass w skrzynce bezpieczników, podpowiedzcie proszę który bybass wybrać - 11mm, 13mm, 19mm?
    Do tego przetwornica 12v na 5v i 3A? Czerwony (plus) z przetwornicy pod kabel od bypass a masę (czarny) gdzie podpiąć, jest masa w skrzynce bezpieczników? Jaki dodatkowy/nowy bezpiecznik włożyć w bypass pod kamerkę oraz pod który bezpiecznik włożyć bypass aby zasilanie i koniec zasilania był po stacyjce lub lepiej z otworciem/zamknięciem drzwi z pilota?
    Czytałem o podłączeniu pod oświetlenie wnętrza ale coś wolałbym zastosować wersję z bypassem - marny elektryk ze mnie
    Obecnie za każdym razem wachluję zasilaczem w gnieździe zapalniczki :/
    Wirus -> 136 KM 310 Nm
    https://forum.octaviaclub.pl/forum/m...kombi-by-szere

  • #2
    To wszystko zależy jakie zasilanie potrzebuje Twoja kamerka. Moja potrzebowała 12V po zapłonie i 12V stałe. Wystarczy prosty miernik za parę złotych z marketu budowlanego (przyda Ci sie nie tylko do tego, tylko do następnych "prac") i sprawdzasz w skrzynce bezpieczników. Rozmiar bypass, to rozumiem, że rozmiar "bezpiecznika", nie miałem osobiście O2 wiec nie pomogę.
    Co do masy, wystarczy np. założyć na kabel masowy zasilacza kamerki tzw. oczko i pod dowolną śrubę je założyć (np. tą trzymającą bezpieczniki). Wszystko wtedy masz ładnie w jednym miejscu
    Powodzenia
    Moja nowa pasja

    Były posiadacz O1FL

    Były posiadacz 6Nki

    Komentarz


    • #3
      [O2] Zasilanie Kamerki i nie tylko po kluczyku. - Octavia Club Polska
      SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
      ​​​
      Grzegorz

      Moja Ambitna Czarnula

      Komentarz


      • #4
        Dziękuje za link
        Wirus -> 136 KM 310 Nm
        https://forum.octaviaclub.pl/forum/m...kombi-by-szere

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X