Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Relingi na dach?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Relingi na dach?

    Witam

    Mam pytanie odnośnie relingów na dach do Skody Octavia 2 (rocznik 2011). Obecnie nie mam nic na dachu, a w przyszłości chciałem na nim umieścić rowery albo "trumnę". Zaczął bym od rowerów, jakieś porady jaki bagażnik wybrać? I najważniejsze jakie relingi bo przecież nic na dachu nie mam.

  • #2
    Ja też nie mam relingów na dachu, ale mam używki już po lakierowane i kpl. śrub nowych. Potrzeba mi jeszcze nitonakrętek i chciałbym mieć jakiś szablon na dach by wiedzieć w którym miejscu dokładnie będą leżeć. Nie wspomnę ile roboty z tym jest by wyjąć podsufitówkę.

    Komentarz


    • #3
      I właśnie z tego powodu nie chce mi się za te relingi zabierać, a są mi zupełnie niepotrzebne - tylko przeszkadzają przy myciu auta. Na dodatek mam srebrne matowe, czyli do niczego innego nie pasują.

      Komentarz


      • #4
        Ja mam je rok i też nie bardzo mi się chce za nie brać.

        Komentarz


        • #5
          Ale ja potrzebuje coś przewieść na dachu...

          Komentarz


          • #6
            Okej. To ja czekam na jakiegoś toturiala

            Komentarz


            • #7
              No to kup bagażnik dedykowany do Twojego samochodu, tylko zaznacz, że nie masz relingów... Przecież są również i takie.

              Ja zakładałem u siebie w O1. Roboty dużo, najwięcej przy zdejmowaniu plastików i podsufitki. W O1 jeszcze było łatwiej, ponieważ dziury pod nie już były wywiercone fabrycznie. Osobiście gdybym miał sam przewieracać się przez dach, to bym się za to raczej nie brał. Chociaż gdzieś na forum jest fotorelacja jak ktoś w Romsterze montował i kleił szablon.
              Tempo!! I tak cały tydzień, życie idzie jak na spidzie!

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez vwaldini81 Zobacz wpis
                Ja mam je rok i też nie bardzo mi się chce za nie brać.
                Nieprecyzyjnie się wyraziłem. Chodziło mi o ich usunięcie.

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez Pixon Zobacz wpis
                  No to kup bagażnik dedykowany do Twojego samochodu, tylko zaznacz, że nie masz relingów... Przecież są również i takie.

                  Ja zakładałem u siebie w O1. Roboty dużo, najwięcej przy zdejmowaniu plastików i podsufitki. W O1 jeszcze było łatwiej, ponieważ dziury pod nie już były wywiercone fabrycznie. Osobiście gdybym miał sam przewieracać się przez dach, to bym się za to raczej nie brał. Chociaż gdzieś na forum jest fotorelacja jak ktoś w Romsterze montował i kleił szablon.
                  A to nie wiedziałem że są takie bagażniki bez relingów. Chociaż w sumie oprócz rowerów będę chciał na dachu "trumnę" wozić, a do niej to już chyba potrzeba relingów?

                  Komentarz


                  • #10
                    Niekoniecznie, rozejrzyj się wkoło po autach. Tu przykład:

                    Komentarz


                    • #11
                      Jest tylko małe ale , octavia 2 combi nie ma wejścia na śruby po otwarciu drzwi do takiego bagażnika jak na foto wyżej , liftbacki mają . Sam się zdziwiłem jak to zobaczyłem .

                      Komentarz


                      • #12
                        No chyba że taki system montażu belki to wtedy tak , tylko czy konstrukcja tego profilu dachowego będzie odpowiednia .

                        Komentarz


                        • #13
                          Tylko ja nie mam kombi tylko liftback własnie

                          Komentarz


                          • #14
                            Zamieszczone przez mareczek87 Zobacz wpis
                            I najważniejsze jakie relingi bo przecież nic na dachu nie mam.
                            To jakie ty relingi chcesz założyć na tak krótki dach? Całe to oryginalne pytanie jest bez sensu teraz.

                            Czy naprawdę tak trudno jest uzupełnić profil? Czy ty masz może fejsbuka albo ukończyłeś gimnazjum?
                            Ostatnio edytowany przez ; 44763.

                            Komentarz


                            • #15
                              Zamieszczone przez unicestwiacz_wszechrzeczy Zobacz wpis
                              o jakie ty relingi chcesz założyć na tak krótki dach? Całe to oryginalne pytanie jest bez sensu teraz.

                              Czy naprawdę tak trudno jest uzupełnić profil? Czy ty masz może fejsbuka albo ukończyłeś gimnazjum?
                              Opanuj się..


                              Mam dziury pod drzwiami. Po prostu myślałem, że aby był bagażnik na dachu to muszę mieć rellingi.
                              Link tutaj widzę, że jednak nie. Tylko pytanie co mogę dać na taki bagażnik. Na pewno kufer, ale to wtedy kufer ma swoje mocowania?

                              Chociaż mi głównie o rowery chodzi. To może coś takiego #404 - nie znaleziono strony...

                              Komentarz


                              • #16
                                Zamieszczone przez mareczek87 Zobacz wpis
                                Opanuj się..
                                I uzupełnij wreszcie profil...

                                Komentarz


                                • #17
                                  Zamieszczone przez mareczek87 Zobacz wpis
                                  Opanuj się..


                                  Mam dziury pod drzwiami. Po prostu myślałem, że aby był bagażnik na dachu to muszę mieć rellingi.
                                  Wprowadziłeś zamieszanie. Relingi idą wzdłuż samochodu a belki dachowe idą w poprzek samochodu.
                                  Dobrze byłoby poprawić temat i od początku napisać co i do czego potrzebujesz.

                                  Komentarz

                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                  Pracuję...
                                  X