Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Octavia II Scout [O2] wymiana na BARDZIEJ WYGODNE fotele

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Octavia II Scout [O2] wymiana na BARDZIEJ WYGODNE fotele


    wiem, ze podobne tematy byly juz nie raz, ale zaden besposrednio nie nawiazuje do mojego tematu.
    chcę wymienic fotele w Octavii 2 na bardziej wygodne i tak oto nastepujace pytania:

    1. mam skode octavie 2 scout i moge wymienic na komplet foteli ze sportowej wersji VRS lub tez na w pelni ze skory. PYTANIE ktore z nich beda najwygodniejsze, bardziej niz te, co mam obecnie w scoucie? czy jest to po prostu to samo wypelnienie foteli co w scoucie tylko z innym materialem zewnetrznym i nie ma sensu wogole ich zamieniac?

    2. czytalem rowniez, ze mozna wymienic caly komplet z innych samochodow grupy VAG. PYTANIE z ktorych aut i jakiej wersji bedzie pasowac tylna kanapa p&p do octavii II scout (kombi) a z jakich tylko przedni fotel, bo byc moze najlepiej bedzie kupic oddzielnie kanape i oddzielnie przednie fotele?

    3. czy do octavii II beda pasowac fotele z superb kombi? jezeli tak to z jakiej wersji i rocznika? i czy sa wygodniejsze od tych, ktore mam obecnie?

  • #2
    1. Ja wymieniłem z VRSa na takie pół skóra i pół alkantara - MEGA ZADOWOLONY JESTEM. Siedzisz sztywno i wygodnie ja w konfesjonale

    2. Coś tam pasuje - ale dokładnie nie wiem które

    3. Nie będą żadne od superba pasować - inna płyta
    OIIFL Kombii - 198 Km / 457Nm - R Stage One
    http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5-o2fl-2-0-tdi


    T: 500286848

    Komentarz

    POWRÓT NA GÓRĘ
    Pracuję...
    X