Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wymiana radio Melody na Swing

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wymiana radio Melody na Swing

    Witajcie,

    Zakupiłem radio SWING 5J0035161D z aukcji, gdzie była informacja, że pochodzi z Fabii II fl.
    Na forach czytałem, że takie radio będzie pasować do Octavia II FL - no ale nie pasuje.
    Ramka nie pasuje.
    Ogólnie to po podłączeniu radia wszystko działa elegancko i od razu mi się spodobało. No ale ta ramka ... można jakąś inna zakupić ?
    Czy wtopiłem kupując 5J0 zamiast 1Z0 ?

  • #2
    Dokupić ramkę i będzie OK . Jak byś poczytał wcześniej to forum to byś się dowiedział że swingi maja różne wielkości a co za tym różne ramki do nich . Elektronika w nich jest podobna lub taka sama . Ogarnij jeszcze temat anteny bo na pewno zgłasza błąd braku drugiej no i zasięg gubi po za miastem .Jak to zrobić też jest na forum . Bo wtyk antenowy na pewno masz pojedynczy . Bo jak jest podwójny to jest OK .

    Komentarz


    • #3
      Może ktoś pomóc w doborze ramki ?
      Mam możliwość zwrotu radia, pytanie czy to ma sens.
      Jak ramka ma kosztować kolejne 200 zika to mało to opłacalne.

      Zamieszczone przez Wojtenio Zobacz wpis
      Jak byś poczytał wcześniej to forum to byś się dowiedział że swingi maja różne wielkości
      Oczywiście masz racje, czytałem inne tematy i zakodowałem, że tak będzie pasować i już dalej nie czytałem a być może było wspomniane o ramce

      Wspomniany błąd to pewnie z kompa odczytam, bo w radiu nic nie mam. Natomiast wiem, że muszę dokupić kabel fakra 2x1


      EDIT:

      Jak dobrze patrze, to taka byłaby dobra:
      ● RAMKI radiowe+głośnikowe, SKODA,
      Ostatnio edytowany przez lolekgl; 48216.

      Komentarz


      • #4
        No niestety szklanej kuli nie mam i nie potrafię potwierdzić Tak lub Nie bo nie wiem jaki masz panel od klimatyzacji , czy climatronic czy manual lub climatic . Zwróć uwagę na to bo otwór na same radio to za mało , jeszcze jest istotny otwór na panel klimatyzacji . W tej ofercie jest o tym wspomniane . A jeżeli chodzi o otwór pod radio to tak to jest pod te co masz .
        Widzisz sam że kupno po okazyjnej cenie radia czasami niesie za sobą dodatkowe koszta o których dowiadujesz się później i czasami lepiej dać więcej i mieć święty spokój . Teraz musisz sobie przeanalizować co dla Ciebie jest korzystniejsze .
        Jeżeli chodzi o błędy od radia to tak jak najbardziej będzie je widać w scanie interfejsu diagnostycznego .

        Komentarz


        • #5
          U braci z ryżowego kraju masz ofertę w rozsądnych cenach , o ile nie zależy na czasie .
          69.31zł 1% OFF|2 Din ramka wykończeniowa radia dla Skoda Octavia Audio Stereo montaż panelu zestaw na deskę rozdzielczą rama wykończeniowa Adapter|Deski rozdzielcze| - AliExpress

          Page Not Found - Aliexpress.com

          Komentarz


          • #6
            I właśnie od braci z bliskiego kraju usłanego ryżem zakupiłem taki panel do radia z klima manualna. Do tego wziąłem jeszcze kabel antenowy no i czekam na przesyłkę. Jak tylko otrzymam to zamontuje i wrzucę zdjęcia wraz z opisem.

            Dziękuję za porady

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X