Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Xiaomi ROIDMI 3S Transmiter

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Xiaomi ROIDMI 3S Transmiter

    Witam. Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem Skody Octavii 2 generacji. Jest to model z 2008 roku i mam z nim pewien problem. Mianowicie w radiu nie ma ani USB ani AUXa ani tym bardziej Bluetootha. Chciałbym jednak móc puszczać muzykę z telefonu i natrafiłem w internecie na urządzenie podane w tytule. Spotkałem się z opiniami, że w niektórych autach jakość dźwięku jest do kitu, natomiast w innych działa super. Jeżeli ktoś używał tego, lub podobnego urządzenia w Octavii, to będę wdzięczny za informacje jak to jest w tym przypadku.

    Pozdrawiam.

  • #2
    Mam to u siebie i powiem tak nie mam pojęcia od czego to zależy ale czasami działa to super czasami wystarczy zrestartować częstotliwość, a czasami są szumy i nic się zrobić nie da. Nie mam pojęcia od czego to zależy , nie mniej uważam ,że warto. Nie kosztuje to dużo a suma sumarum swoją funkcje spełnia. Oprócz muzyki przydają się tez komunikaty z nawigacji i sygnał dzwonienia telefonu w głośnikach.

    Komentarz


    • #3
      Potwierdzam. W 98% gra dobrze, a raz na jakiś czas musiałem zmienić częstotliwość . Ogólnie byłem zadowolony z urządzenia. Teraz dołożyłem emulator zmieniarki i praktycznie roidmi już nie używam

      Komentarz


      • #4
        Jak dokładnie działa ten emulator zmieniarki?

        Komentarz


        • #5
          Witam. Planuje do swojej O2 FL (radio Swing) również zakupić emulator. Możesz podać jaki dokładnie model emulatora posiadasz i jakie złącze (8 pin czy 12 pin)? Pozdrawiam.

          Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

          jerzygdi1

          Komentarz


          • #6
            To nie jest emulator a transmiter. Łączy się z telefonem po Bluetooth, następnie nadaje dźwięk z telefonu na FM, na odpowiedniej częstotliwości, w aplikacji wyświetla również napięcie w zapalnice, generalnie dobra ładowarka. Ja kupiłem na chińskim Allegro i niestety trafił mi się egzemplarz, gdzie jeden kanał nie działał.

            Komentarz


            • #7
              To wiem..... Pytania były do "kruposza"

              Wysłane z mojego KOB-W09 przy użyciu Tapatalka

              jerzygdi1

              Komentarz


              • #8
                Ten emulator nazywa się Yatour YT-M06. Chyba, że mówimy o innym.

                Komentarz


                • #9
                  US $19.97 15%OFF | Dla VW samochodowy adapter cd MP3 interfejs audio AUX USB SD 12P podłącz zmieniarka cd dla Audi A3 A4 dla VW Beetle Golf dla Skoda Superb
                  404 page



                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X