Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Żarówki do soczewek w FL

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Żarówki do soczewek w FL

    Witajcie,

    Jakie polecacie żarówki do soczewek w wersji FL? W nocy prawie nic nie widzę jadąc samochodem, są jakieś sensowne ledy? Ktoś na FB pisał i jakiś motohid czy cuś..
    Chcę po prosu włożyć i by świeciły (jakiś gotowiec)
    A jak nie to spróbuję z Tungsramem 130% czy coś podobnego (w poprzednim aucie inwestowałem w te wszystkie sky moto super hiper Vision od Philipsa, Osrama Boscha itd i paliły się na potęgę) i na upartego zwykłe tungsramy spisywały się najlepiej

    Ale technologia poszła do przodu, dlatego może jest możliwość ledów? Barwa 4300

  • #2
    Witam, też próbowałem z różnymi żarówkami, m. in. z tymi które wymieniłeś, zatrzymałem się na BOSMA Pure white, światło białe, ale również słabe, jadąc w deszczu to już masakra.
    Zdecydowałem się, że zamontuje Xenon.

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez rafaello20 Zobacz wpis
      Witam, też próbowałem z różnymi żarówkami, m. in. z tymi które wymieniłeś, zatrzymałem się na BOSMA Pure white, światło białe, ale również słabe, jadąc w deszczu to już masakra.
      Zdecydowałem się, że zamontuje Xenon.
      A jaki koszt montażu Xenonów?
      Ja nie chce za bardzo ingerować w to auto, bo pojeżdżę jeszcze z rok i będę sprzedawał. Dlatego szukam rozwiązania Plug&Play - podpiąć i ma świecić bez bawienia się w programowanie, wiązki itd..
      Nie wiem czy to przypadłość VW ale i audi, VW i teraz widzę skoda także ma bardzo słabe te światła (soczewki)..a miałem już sporo aut

      Komentarz


      • #4
        Rozumiem, że nie chcesz inwestować, koszt to ok 2500 pln. Ja się zdecydowałem zamontować, obecne soczewki z H7 to jakiś żart ....

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X