Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

O2FL Kombi radio 2DIN

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • O2FL Kombi radio 2DIN

    Witam serdecznie

    Zastanawiam się nad zakupem radia 2 din zależy mi na androidzie, jak największym wyświetlaczu i oczywiście stylu nie chcę typowej "chinki" bo wygląda to w autach jak kupa...
    Docelowo chcę zainstalować subwoofer w schowku bocznym bagażnika w miejscu dedykowanym + wzmacniacz. Kamera cofania itd itp..
    Nie miałem do czynienia z radiami 2 din więc za dużo nie wiem, wiem tylko ze czym więcej pamięci ram tym lepiej. Macie jakieś doświadczenia możecie coś doradzić, polecić? Myślę, że te wszystkie radia poniżej 1 tyś zł to średni się nadają. Obecnie mam :

    Fot z internetu


    A znalazłem takie o to radio parametry ma dobre, wygląd naturalny, może ktoś coś więcej się na ten temat wypowie:

    Link

  • #2
    Zamieszczone przez Patryk_ZS Zobacz wpis
    Witam serdecznie

    Zastanawiam się nad zakupem radia 2 din zależy mi na androidzie, jak największym wyświetlaczu i oczywiście stylu nie chcę typowej "chinki" bo wygląda to w autach jak kupa...
    Docelowo chcę zainstalować subwoofer w schowku bocznym bagażnika w miejscu dedykowanym + wzmacniacz. Kamera cofania itd itp..
    Nie miałem do czynienia z radiami 2 din więc za dużo nie wiem, wiem tylko ze czym więcej pamięci ram tym lepiej. Macie jakieś doświadczenia możecie coś doradzić, polecić? Myślę, że te wszystkie radia poniżej 1 tyś zł to średni się nadają. Obecnie mam :

    Fot z internetu


    A znalazłem takie o to radio parametry ma dobre, wygląd naturalny, może ktoś coś więcej się na ten temat wypowie:

    Link
    Edit1.

    Znalazłem jeszcze polską produkcję, ciekawa opcja tylko droższa..

    ]"]Strona nie znaleziona - Błąd 404 | Fotosik.pl

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez Patryk_ZS Zobacz wpis
      nie chcę typowej "chinki" bo wygląda to w autach jak kupa...
      bzdury piszesz
      Ten link co wkleiłeś właśnie tak wygląda
      Zamieszczone przez Patryk_ZS Zobacz wpis
      Znalazłem jeszcze polską produkcję, ciekawa opcja tylko droższa..
      Jaką produkcję ??????????

      Tu masz 39 stron wiedzy na temat radia na androidzie.
      Zdjęcia z montażu, problemy, opinie, dodatki.
      Radio BONROAD 2din android + kamera cofania + mikrofon - Octavia Club Polska

      A ze swojego doświadczenia powiem Ci, że nie warto przepłacać na allegro bo zakup stacji multimedialnej z ali to bardzo często dostawa w max 5 dni przy cenie niższej o 200-500 zł .
      Była O2 RS 190 km / 436 Nm
      Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

      Komentarz


      • #4
        Jaką produkcję ??????????
        Źle to ująłem, chodziło mi o dystrybucję w Polsce i serwis. Mają bardzo fajny sprzęt.

        Dziękuję za link na pewno przejrzę cały temat.

        Komentarz


        • #5
          oolsztyniak ma rację bo prawda jest taka że większość sprzedawców ciagnie z ali albo nawet i nie tylko kopiuje ofertę dorzuca 500zl i polaczek kupuje. Olalbym serwis bo oni oddają do elektronika i tyle co mozesz zrobić sam

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez Patryk_ZS Zobacz wpis
            chodziło mi o dystrybucję w Polsce i serwis
            po co Ci ten serwis ?
            Warto dopłacać ileś set zł?
            Była O2 RS 190 km / 436 Nm
            Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

            Komentarz


            • #7
              To co krótko mówiąc warto teraz kupić z 2din i gdzie? Zależy mi na dobrym audio, androidzie i żeby chodziło płynnie bez mulenia np. Na dwóch włączonych apkach + muzyka.

              Komentarz


              • #8
                Android 8.1 minimum 2 GB ramu i szukaj na aliexpress kup samo radio bez wideorejestratora i bez kamery bo to uniwersalne poszukaj i dokup osobno

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez MixerGDA Zobacz wpis
                  Android 8.1 minimum 2 GB ramu i szukaj na aliexpress kup samo radio bez wideorejestratora i bez kamery bo to uniwersalne poszukaj i dokup osobno
                  Czyli tylko nadroid 8.1/9 + i 2gb ram nie patrzeć na firmę itd? A DSP pod muzykę, dźwięk tez musi być ta opcja?

                  Link np. to radio na alli jest w bardzo podobnej cenie....
                  Ostatnio edytowany przez Patryk_ZS; 50315.

                  Komentarz


                  • #10
                    Android 8 i minimum 2 gb ram, firma bez znaczenia.
                    Szukaj też na px5 bo można rootować cały system

                    optymalna opcja 4 gb ram
                    mam ponad rok i tylko raz się zwiesiło

                    yt, google maps i yanosik działają jednocześnie bez żadnego zmulenia

                    Szukaj czegoś z większym wyświetlaczem, to co wklejasz to "bieda"

                    Moje radio ma dsp i słychać różnice w porównaniu do radia bez.
                    Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                    Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                    Komentarz


                    • #11
                      A co konkretnie ty masz? Bądź co polecasz z aktualnych sprzętów dostępnych.

                      Komentarz


                      • #12
                        Forum - Octavia Club Polska
                        Skoda Octavia II FL
                        Motul 8100 X-Cess 5W40, Filtry Knecht, Świece Beru

                        https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/2sDZh/

                        Komentarz


                        • #13
                          Miałem dwa najpopularniejsze radia na Androidzie z Chin - isudar i ownice.
                          Obecnie mam Isudar - jednak moim zdaniem Ownice jest lepsze.
                          Wygląda super i najlepiej kupować prosto z Chin bo w Polsce to samo dokładnie radio kosztuje +50%

                          Komentarz


                          • #14
                            IMG_1267.jpg

                            Komentarz


                            • #15
                              Zamieszczone przez michul3k Zobacz wpis
                              Coś takiego miałeś:
                              1609.39zł |6G 128G IPS sieci Ownice Octa 8 Core Android 10.0 2 Din samochodowy odtwarzacz DVD nawigacja GPS Radio odtwarzacz dla VW Volkswagen Skoda Octavia 2 siedzenia|2 din|2 din car2 din car dvd - AliExpress

                              Ramka jest potrzebna specjalna pod to? Czy pasuje seryjna?

                              Komentarz


                              • #16
                                Zależy jakie seryjnie miałeś radio - potrzebujesz tego co ja wyżej - tylko najlepiej wybrać wersje 4GB RAM

                                Komentarz


                                • #17
                                  Zamieszczone przez michul3k Zobacz wpis
                                  Zależy jakie seryjnie miałeś radio - potrzebujesz tego co ja wyżej - tylko najlepiej wybrać wersje 4GB RAM
                                  Widac moje seryjne radio wyżej na zdjeciach. Ramka też z ali? Wiem chcę możliwie najmocniejsza wersje 4gb ram +.

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Miałem Columbusa, wiec ramka pasowała do radia, nie musiałem zmieniać.

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Jeżeli chodzi o DSP to nie usłyszysz różnicy bo to uklad scalony który zmienia sygnał analogowy na cyfrowy, sorki ale nie przy zestawie seryjnym jeżeli chodzi o głośniki. Teoretycznie moze usłyszysz jakieś dźwięki w tle których wcześniej nie było ale zwrotnice przytnal do zadanego pasma.
                                      zestawy audio buduje się na porzadnym radiu, wzmacniaczu procesorze dzwieku plus aktywna zwrotnica i wtedy to gra. Samo DSP na seryjnych glosnikach bez wzmaka nic nie da

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        Zamieszczone przez Patryk_ZS Zobacz wpis
                                        Bądź co polecasz z aktualnych sprzętów dostępnych.
                                        mam to samo co wkleił Maly745 albo coś podobnego i takie radio polecam.
                                        Zamieszczone przez MixerGDA Zobacz wpis
                                        Samo DSP na seryjnych glosnikach bez wzmaka nic nie da
                                        ale wiesz to z własnego doświadczenia czy słyszałeś, że może tak być?

                                        Bo ja mam zgoła inne zdanie. Miałem radio bez DSP i grało bardzo płytko wręcz słabo.
                                        Po zmianie na radio z DSP różnica jest bez porównania.

                                        I audio mam seryjne, po dołożeniu wzmaka i subwoofera jak dla mnie nie ma już co kombinować, żeby nie przesadzić.
                                        I uważam, że dla laika a nie jakiegoś turbo audiofila takie radio w zupełności wystarczy.
                                        Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                                        Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Słyszałem, jeździłem na spoty klubu CA swojego czasu ale napisałem teoretycznie że nie usłyszysz.
                                          Po dolozeniu wzmaka i suba moglo zostać podbite na tyle ze uslyszales. Majac DSP mozesz uslyszec dźwięki w tle że bez dsp mozess nie uslyszec, wszystko zależy od ucha czlowieka utworu i jakosci jego przetworzenia.

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            No tak tylko tu nikt na chińczyku raczej nie będzie budował profesjonalnego CA raczej
                                            Chociaż moim skromnym zdaniem - da się.
                                            Jak jest wyjście na wzmacniacz to i tak on zrobi gro roboty.
                                            Jednostka pójdzie wówczas na drugi plan.
                                            Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                                            Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              Zamieszczone przez oolsztyniak Zobacz wpis
                                              No tak tylko tu nikt na chińczyku raczej nie będzie budował profesjonalnego CA raczej
                                              Chociaż moim skromnym zdaniem - da się.
                                              Jak jest wyjście na wzmacniacz to i tak on zrobi gro roboty.
                                              Jednostka pójdzie wówczas na drugi plan.
                                              No dokladnie, wyjscie RCA zawsze są przejściówka wiec da rade podpiąć wzmaka i radio pelni zadanie tak jak mowisz.

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                W golfie też mam radio od majfrendow, dodałem pilot na BT na kierownice i wymienilem przejsciowke na fakry. Ogólnie grzebl trochę krzynol z pilotem i fakra, radi andek 8.1 2GB ramu i 32 GB flashu i 4 rdzenie 1.2 GHz
                                                Załączone pliki

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  A coś takiego w wersji 4gb ram?

                                                  340.17zł 31% OFF|Android Auto Sync | Radia Carplay | Odtwarzacz samochodowy | Elektronika | Auto Radio-Samochodowy odtwarzacz multimedialny-Aliexpress

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X