Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

witam

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • witam

    Witam klubowiczów.
    Mam dwa zapytania.
    Posiadam Octavię 2 fl 2011 rok a modelowo 2012 1.6 MPI więc golasa i pomału dokładam różne rzeczy.
    Dziś zamontowałem regulator poziomowania świateł z regulatorem jasności deski rozdzielczej. Miałem tylko same poziomowanie, kupiłem używkę i poziomowanie działa a regulacja jasności nie działa. Może tak być że nie działa bo trzeba to odblokować tą funkcję na vcds ? Może ktoś zna temat?
    Druga sprawa mialem radio swinga czy bluesa bo już nie pamiętam i wrzuciłem bolero i kupiłem na aliexpres kamerkę zintegrowaną z klamką klapy bagażnika i podłączyłem i działa super na ekranie pokazuje obraz ale tylko na zapłonie a jak odpalę silnik to znika ekran a jak np pokręcę kierownicą czy poprzełączam przełącznikam świateł to na chwilę pojawia się super widok z kamerki ale to na sekundę i znów znika. Byłem u jednego magika to mówił kup i wrzuć kabel ekranowany i zrobiłem i zero poprawy. Może ktoś przerabiał temat, radio sprawdziłem obsługuje kamerę cofania.

  • #2
    Hej, poszukaj tematu o kamerach, ostatnio go przeglądałem i cos chłopaki pisali o podpieciach kabli. Tam zgłębisz bardziej temat

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez Arkadius Zobacz wpis
      wrzuciłem bolero i kupiłem na aliexpres kamerkę zintegrowaną z klamką klapy bagażnika i podłączyłem i działa super
      jak to podłączyłeś??
      w bolero kamera cofania?
      nie kopiłeś czasem Columbusa??

      ...Moje Cappuccino MPi...

      jest jeszcze Fabia 2 FL 1.2 MPi + LPG
      sprzedana O1 1.6 MPI AKL + LPG
      wcześniej Corsa 1.0 12V "WŚCIEKŁY LITR"

      Komentarz


      • #4
        Zestaw na aliexpress czyli kamerka zintegrowana z klamką. Z tyłu pod wsteczny i kabel video do radia. Bolero radio. Link do mojego radia poniżej

        404 Not Found

        Komentarz


        • #5
          Z tym że musiałem dokupić konwerter interface link poniżej

          Interfejs do podłączenia kamery cofania VW, Skoda,Seat RNS510, Columbus, Trinax - Trinax | CAR-TRONIC

          Komentarz


          • #6
            Także taniej by wyszło chyba kupić jakies radio na androida kombajn z kamerkami itd. ale myślałem na początku że tylko ten zestaw z chin starczy za stuwke . A jak już zacząłem to chciałem skończyć więc dokupiłem ten interfejs.

            Komentarz


            • #7
              Także na zapłonie super działa widok super na wyświetlaczu mojego radia bolero tyłu auta a potem jak odpalę silnik czar pryska. Kombinowałem już najpierw jazda na kompa i nic .potem za radą jego dokupiłem kabel ekranowany głośnikowy i na krótko wnętrzem auta puściłem i dalej lipa a potem mówię kupię zwykły gruby antenowy albo pomoże albo już nie wiem nic. Także teraz siedzę w martwym punkcie. Jest jeden pomysł aby zasilanie kamerki interfejsu z podłączenia do kabli idących do radia zmienić na bezpośrednie zasilanie do skrzynki bezpieczników a więc zamontować dodatkowy bezpiecznik. Bo to tak wygląda jakby momentalnie odcinało obraz - zasilanie gdy odpalę silnik. Niby to przez zakłócenia tak mi powiedział magik elektronik ale nic nie pomogły kable ekranowane jako video.

              Komentarz


              • #8
                Także radio bolero obsługuje kamerki ale trzeba sprawdzić czy akurat dany model obliguje po numerze radia. Bo wszystkie bolero nie obsługują kamerek.

                Komentarz


                • #9
                  Teraz rozumiem - radio VW. Bolero skodowskie nie ma możliwości podłączenia kamerki.

                  Zamieszczone przez Arkadius Zobacz wpis
                  Jest jeden pomysł aby zasilanie kamerki interfejsu z podłączenia do kabli idących do radia zmienić na bezpośrednie zasilanie do skrzynki bezpieczników a więc zamontować dodatkowy bezpiecznik.
                  zasilanie musi być po wstecznym z żarówki lub jak robił jeden z kolegów z przycisku włączania systemu parkowania - jeśli masz.

                  ...Moje Cappuccino MPi...

                  jest jeszcze Fabia 2 FL 1.2 MPi + LPG
                  sprzedana O1 1.6 MPI AKL + LPG
                  wcześniej Corsa 1.0 12V "WŚCIEKŁY LITR"

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X