Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wymiana Bolero na coś z Apple Carplay.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wymiana Bolero na coś z Apple Carplay.

    Chciałbym wymienić fabryczne Bolero w Octavii II FL z 2009 roku na coś z Apple Carplay.

    Widzę na Aliexpress jakieś kombajny SilverStrong w dosyć przystępnej cenie.

    Powiedzcie - jeśli to kupię, nie strzelę sobie w stopę? Jest to cokolwiek warte? A może powinienem czegoś innego poszukać? Czego konkretnie? Skoro już mam wydać 800 zł. to jeśli wydam 1200 to przecież nie będzie jakaś gigantyczna różnica.

    Znalazłem takie coś:
    1112.29zł 1% OFF|2din,4G,Android 12,64G,8 rdzeniowy, samochodowy odtwarzacz DVD, Radio samochodowe dla Skoda Octavia 2 A5, Radio samochodowe IPS DAB +, opcja 2 g32g, CarPlay,TPMS DSP|Samochodowe odtwarzacze multimedialne| - AliExpress

    Lub takie coś na Allegro:
    Link


    Generalnie, skoro już to kupuję, to chciałbym tam mieć wszystko co się da, łącznie z Access Pointem.

    Ile może kosztować wymiana takiego radia? Ktoś coś poleci w Krakowie?

  • #2
    Kolego może szukaj MIB2 . Wiem że jest droższy ale jak już czegoś szukać to lepiej to. Przerabiałem kilka sprzętów od jakiegoś noname po rns315, rcd330, teraz mam MIB2 i jestem mega zadowolony. Radio bez problemu współpracuje z tanimi kamerami cofania i oczywiście posiada DAB i APP CONNECT ( ANDROID AUTO APPLE CARPLAY i MIRROR LINK)
    ByŁ Leonsio 1.8T 200 km. Jest Szkodnik 140km

    Komentarz

    POWRÓT NA GÓRĘ
    Pracuję...
    X