Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zmiana BLUES na COLUMBUS i problem z kierownicą

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zmiana BLUES na COLUMBUS i problem z kierownicą

    Witam wszystkich forumowiczów,
    od dłuższego czasu jestem użytkownikiem Octavii 2 FL z 2010, dzięki temu forum i informacjom na nim zawartym udało mi się ją trochę podrasować oraz kilkukrotnie zaoszczędzić sporo na dobrych radach o rozwianiach różnych "mechaników". Moje auto wyposażone jest fabrycznie w kierownicę wielofunkcyjną, wyświetlacz MAXI DOT, bez problemu z pomocą jednego z forumowiczów kilka lat temu dołożyliśmy tempomat.
    Jakiś czas temu zmieniłem fabryczne radio BLUES na COLUMBUS, radio działa, pokazuje się oczywiście błąd anteny oraz brak tylnych głośników ale problem jest z fabryczną kierownicą, działa tylko rolka głośniej/ciszej a nie można z kierownicy zmieniać rozgłośni radiowych i żadnych innych funkcji ;/ Jak czytałem w innych postach powinna być to tylko kwestia przełączenia kostki czy należy też coś w tej kostce teraz jeszcze pozmieniać?
    Z góry dziękuję za pomoc

  • #2
    Raczej to nie problem wtyczki i kabelków. Np. przy nie działającej rolce głośności pomaga wgranie łtaki do radia. Może z drugą rolką jest tak samo?
    Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
    Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez marmarcin Zobacz wpis
      błąd anteny oraz brak tylnych głośników

      A masz w ogóle z tyłu w drzwiach tylne głośniki ?

      Która antena wali błędem - chyba ta od nawi ?
      OIIFL Kombii - 198 Km / 457Nm - R Stage One
      http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5-o2fl-2-0-tdi


      T: 500286848

      Komentarz


      • #4
        Głośników nie ma bo ma błąd. Gdyby miał nie byłoby błędu.
        Błąd anteny ma bo blues jest na jedną antenę a Columbus na dwie.
        Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
        Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

        Komentarz


        • #5
          marmarcin pierwsze proponuję wgrać łatkę oprogramowania Columbusa: ,6219972545.iso(archive)]Octavia_fix_5xxx-6xxx.iso"]Bad Request


          Jest SUPERB III 2.0 TDi CRLB STYLE 181,2 KM 413,9 Nm
          Były Szara Elegantka 2,0 CFHF 2.0 TDi BMM ELEGANCE
          Spoty Śląskie (Katowice i okolice)

          Komentarz


          • #6
            Wgrałem łatkę na płytkę ale coś jej nie chce czytać radio, chwile się pokręci w środku i wyskakuje że błędny plik i wypluwa płytę. Poszukam tu na forum jakiegoś magika w okolicy wawy to może to ogarnie bo faktycznie może chodzić o błąd w oprogramowaniu radia. Po podpięciu komputera żadnych innych błędów po za dwoma wcześniej wspominanymi (brak anteny i tylnych głośników) nie pokazuje.
            Dzięki za podpowiedz Panowie

            Komentarz


            • #7
              Pisz do Pawła - pab567
              Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
              Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez gradek Zobacz wpis
                marmarcin pierwsze proponuję wgrać łatkę oprogramowania Columbusa: ,6219972545.iso(archive)]Octavia_fix_5xxx-6xxx.iso"]Bad Request
                Ale po co mu wgrywanie łatki jak pacjent to OII FL ? Zaczął bym od sprawdzenia kodowania Columbusa

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X