Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] [O2][FL] - Dołożenie czujnika deszczu i zmierzchu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Witam. Frytek czy założyłeś ten czujnik do siebie?? Jeśli tak to daj namiar na "montażystę"
    Ostatnio edytowany przez mcaris; 37031.
    ByŁ Leonsio 1.8T 200 km. Jest Szkodnik 140km

    Komentarz


    • Właśnie nie, dalej poszukuję osoby która by się tego podjęła

      Komentarz


      • Mogę wam zamontować. Ale dość daleko macie.
        Skoda Octavia Combi 2012 elegance 2.0 TDi 140 KM 320Nm

        Komentarz


        • Witam wszystkich.
          Im dłużej czytam tym mam większy mętlik w głowie mieszają mi się wskazówki O2 z O2Fl. Ja mam O2 Fl mod już zrobiony, poza podpięciem lusterka proszę napiszcie mi jeszcze raz pod który pin w której wtyczce podpiąć 3 pin z lusterka "wsteczny". Reszta w miarę już działa z małymi niedociągnięciami może moglibyście mi kogoś polecić lub ktoś jest z okolic Rzeszowa kto mógłby mi zakodować domykanie szyb itp.
          Z góry dziękuję za pomoc...
          Ostatnio edytowany przez koprolit; 33508.

          Komentarz


          • Hej potrzebujesz przykleic czujnik do szyby czy tylko wiązkę?masz kable? Chcesz lusterko foto czy sam czujnik? Ja włożyłem sam czujnik ale dołożyłem lusterka i tak naprawdę z nich jestem bardzo zadowolony. Teraz mieszkam w Wwa jak chcesz mogę pomoc z kodowaniem mam kabelek


            Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

            Komentarz


            • Hej wszystko zrobione, nie mam tylko wiązki od lusterka chce zrobić opcje na trzy kable. A jeśli nie będę pewien co do tego pinu w BCM to skończę na opcji na dwa kable :-( Co do kodowania pasowało bo zmienić czułość na światło, nie działa LH, Ch już tak ale można by było skrócić czas domykanie szyb podczas deszczu... I pewnie jeszcze coś by się znalazło :-P Wawa to kawałek :-\

              Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

              Komentarz


              • I jak nikt nie doradzi?

                Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

                Komentarz


                • B33 po raz n-ty
                  Alarmy, zabezpieczenia antykradzieżowe, GPS, zestawy BT, elektryka i elektronika TOYOTA, VAG, FIAT, OPEL

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez low-raider Zobacz wpis
                    B33 po raz n-ty
                    Dziękuję

                    Komentarz


                    • Czy lusterko 1K0 857 511 F będzie posiadać kolor zielony podświetlenia? wg Etki pasuje do VW i Rapid? Czyżby rapid miał podświetlenia czerwone?
                      Garbus jest zawsze uśmiechnięty

                      Komentarz


                      • Może ktoś podrzucic jak wygląda kodowanie domykania szyb podczas deszczu bo mnie to nie zadziałało
                        http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...kal_84&start=0

                        Komentarz


                        • Co może być powodem, że w trybie auto światła przełączają się z dziennych na mijania, pomimo jazdy w dzień i nie wracają już do poprzedniego trybu.
                          Zauważyłem, że zaczęło się to po wymianie akumulatora. Ponadto chyba istotne jest też to, że gdy wycieraczki mam włączone w trybie automatycznym, podczas przełączania się świateł z dziennych na mijania zawsze jest jeden ruch ramion. Błędów brak (oprócz tych związanych z sondą lambda, które od kilku lat mam na okrągło). Poza tym czujnik reaguje prawidłowo na zmianę warunków oświetleniowych.

                          Komentarz


                          • może przekraczasz prędkość 140km/h ?
                            jest taki tryb do zakodowania, że powyżej tej prędkości włącza się całe oświetlenie auta dla bezpieczeństwa
                            ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                            ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                            poprzednie modele:
                            ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                            ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                            O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                            Komentarz


                            • Dzięki Krzynol za odzew. Mam tę funkcję wyłączoną a 140 km/h to już z rok nie pomykałem. Dzieje się to przy każdej prędkości.

                              Komentarz


                              • popróbuj z kodowaniem czułości na światło, są tam takie opcje
                                ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                                ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                                poprzednie modele:
                                ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                                ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                                O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                                Komentarz


                                • Po ponownym zakodowaniu problem pojawił się po ok. tygodniu. Nie wiem, czy nie kończy mi się sterownik centralnej elektryki. Kiedyś podczas otwierania drzwi pilotem zapaliło mi się przednie pozycyjne światło.

                                  Komentarz


                                  • Czy ktoś z Was wie, jaka jest różnica pomiędzy lusterkami 1Z0 857 551 , 1Z1 857 511 , 1Z2 857 511 ? 1Z1... oraz 1Z2... zewnętrznie identyczne. Które właściwe do OII Tour?

                                    Komentarz


                                    • Przymierzam się do montażu lusterka foto wraz z czujnikiem , szyba i tak mi pękła , szukam nowej i tu się pojawia problem , dzwoniłem do kilku firm i twierdzą że po 2009 roku zmieniły się mocowania do lusterek fotochromatycznych , nie wiem czy w ogóle się w to bawić . Jakie muszę znaleźć lusterko pod te nowe mocowania ? czy takie podejdzie jak do starszych : Captcha ? Kolejna sprawa , czy taki czujnik podejdzie : Captcha ? rozumiem że kanały kablowe to i tak sobie dokupię w aso ? Odrazu mówię że czytam te posty prawie od początku ale na te pytania nie odnalazłem odpowiedzi , trzeba przyznać że i tak się zrobił ładny harmider .
                                      Odrazu mówie jak tylko mi się uda to podłączyć , to postaram się opisać taka skróconą wersję podłączania czujnika / lusterka dla octavii 2FL , dla potomnych .
                                      Z góry dziękuję za pomoc

                                      Komentarz


                                      • 1Z1 to europa
                                        1Z2 to anglik


                                        sensor deszczu pdejdzie AH
                                        natomiast mocowania lustra zawsze były takie same, różnice to zależnie od auta w długości i kształcie rurki plastikowej do podsufitki
                                        ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                                        ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                                        poprzednie modele:
                                        ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                                        ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                                        O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                                        Komentarz


                                        • Krzynol dzięki za odpowiedź , masz może gdzieś numery tych rurek plastikowych do Octavii po 2009r ? czy lepiej wziaść szybę z czujnikiem do roku 2009 i zamontować to lusterko z aukcji ? Captcha ?

                                          Komentarz


                                          • zamontowałem szybę pod fotochoma , lusterko z octavii 2006 r nie pasuję do mojej z 2010 , nie ma szans żeby wskoczyło na te dwie wypukłe kropki , które są na mocowaniu . Trzeba chyba szukać po lifcie lusterka :/

                                            Komentarz


                                            • mam pytanko
                                              czy zaslepka nr 1K0857304 w które wchodzi korytko z kablami (jak na zdjęciu) będzie dobrze pasowało do tapicerki w octavii?? bo dzwoniłem do aso skody i powiedzieli mi że w skodzie nie mozna kupic takiego elementu, tylko w VW.
                                              Zakładał ktoś już taki zaślepkę w skodzie??
                                              Prosiłbym osoby które posiadają w swoich octaviach oryginalne lusterko fotochrom z czujnikiem o zrobienie zdjęcia i pokazanie jak fabrycznie to korytko wchodziło do podsufitki
                                              Załączone pliki
                                              Ostatnio edytowany przez KamilSOIIFL; 40753.
                                              KamilSOIIFL KR

                                              Obecnie: Skoda Octavia II FL 1.6 MPI BSE
                                              Skoda Fabia Sedan 1.4 16V 2006
                                              Była: Skoda Felicja Combi 1.3 1997102 KM 2011

                                              Komentarz


                                              • Ta zaślepka jest z VW do Octavii nie pasuje.Ja mam tak zrobione jak na zdjęciach.
                                                Załączone pliki

                                                Komentarz


                                                • a czym zakończyłeś to korytko? co to jest?
                                                  KamilSOIIFL KR

                                                  Obecnie: Skoda Octavia II FL 1.6 MPI BSE
                                                  Skoda Fabia Sedan 1.4 16V 2006
                                                  Była: Skoda Felicja Combi 1.3 1997102 KM 2011

                                                  Komentarz


                                                  • Ja mam założony z VW i to szare bo osłonę czujnika i lusterko mam szare i pasuje idealnie jak znajdę czas to podam zdjęcie.
                                                    Chyba że kanał kablowy jest okrągły, ja mam taki spłaszczony że idealnie pasuje do otworu. A spotkałem się już z kanałem okrągłym.
                                                    pozdrawiam
                                                    roberta

                                                    Skoda SuperB 1,4 TSI iV Hybryda

                                                    http://chomikuj.pl/Roberta9

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X