Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Boczki drzwi sedan i kombi

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2] Boczki drzwi sedan i kombi

    Tak, udało się . Po wielu przemyślenieach doszedłem do wniosku, że nie ma innej opcji...więc odciąłem z lampki bolce z gwintem, na lampę dookoła nałożyłem klej silikonowy (coś jak klej do szyb, ale słabszy) przyłożyłem równo do otworu i.....wcisnąłem na siłę :twisted: . Nadmiar kleju wytarłem, wyschło i jest super. Innej opcji bez rwania lotki nie wymyśliłem, a tak dzięki sklejeniu przynajmniej lampka się uszczelniła i woda już się do niej nie dostanie... :twisted: :wink:

  • #2
    [O2] Boczki drzwi sedan i kombi

    witam . Mam Octavię 2 w wersjii sedan i chcę sobie wrzucic wnętrze od RS ale od kombi ? Ogólnie zastanawia mnie to czy boczki tyllnych drzwi bedą pasowac od kombi bo kanapa na pierwszy rzut oka wygląda tak samo . Proszę o odpowiedz . Z góry dziękuję
    OCTAVIA I 1.9TDI 110KM +chip 2001 ROK AMBIENTE

    Komentarz


    • #3
      Re: Boczki drzwi sedan i kombi

      Zamieszczone przez tymon152
      witam . Mam Octavię 2 w wersjii sedan i chcę sobie wrzucic wnętrze od RS ale od kombi ? Ogólnie zastanawia mnie to czy boczki tyllnych drzwi bedą pasowac od kombi bo kanapa na pierwszy rzut oka wygląda tak samo . Proszę o odpowiedz . Z góry dziękuję
      Kanapa będzie pasować. Boczki tylne mają trochę inny kształt. Chodzi o tę górną część. W sedanie doł bardzo płynnie, łukiem zmierza ku górze i spotykają się w jednym punkcie. W kombi tył tej górnej części jest ścięty i generalnie jest ona krótsza o jakieś 10 cm.
      Mimo to da się przeszczepić boczki z kombi do sedana tylko trzeba z ori boczków zdemontować tą całą górną część i wstawić ją do boczków z kombi. Wszystko inne pasuje p&p. Przerabiałem to u siebie.
      Octavia II FL 1.4TSI Rosso Brunello

      Komentarz

      POWRÓT NA GÓRĘ
      Pracuję...
      X