Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] maxi DOT a niepełny DOT - funkcje komputera

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Zamieszczone przez AstraOPC
    dobrał bym się do niego i sprawdził jego oznaczenie
    AstraOPC, a po co?sprawdź VCDSem-będziesz wiedział co masz

    Zamieszczone przez AstraOPC
    Np. tempomat + komputer w Octavia = AAA
    tempomat + komputer w Superb = AAA czy już może AAB
    nie jest tak prosto- zależy jaką masz kierownicę- czy zwykła, czy multifunkcja, z obsługą tel albo z manetkami do DSG

    akurat model Skody nie ma żadnego znaczenia- liczy się "poziom" wyposażenia
    zresztą kilka postów wyżej obrus, ci odpowiedział co potrzebujesz

    zresztą u ciebie jest jeszcze inaczej- gdybyś chciał założyć tempomat, bo to niestety nie jest już tylko manetka
    przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

    wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

    Komentarz


    • #27
      AstraOPC,

      heh, nie tak prosto
      potrzebujesz manetek zespolonych mniej więcej takich:
      Link

      to są manetki zespolone ze sterownikiem od razu w tej aukcji
      Pozdrawiam
      Marcin

      Komentarz


      • #28
        Dzięki
        Wersję mam raczej ubogą bo bez sterowania z kierownicy, bez DSG, bez telefonu itp. Kierownica zwykła. Tempomat raczej nie jest mi koniecznie potrzebny. Gdyby nie był problemem to chętnie bym się nim zainteresował ale jak to ma być powiązane z dodatkową wiązką to dam spokój. Szukam raczej prostych rozwiązać na fajne udogodnienia

        Komentarz


        • #29
          Jeżeli masz OC 2FL z 2011r to będziesz miał najprawdopodobniej manetki zespolone. Ja mam w swojej zespolone z 2012r.

          Komentarz


          • #30
            jednym z moich planów był/założnei tempomatu...wiem, że mam pojedynczą manetke , ale nie wiem czy jest tam ta wiązka czy co tam...i tak się z tym modem grzebie :P
            \
            ale jeszcze mialem sie zapytać....chciałbym założyć kierkę multi no i czy nie do tego nie będe potrzebował wyświetlacza właśnie MAXI-DOT :?:
            nasze auta: MÓJ SMOCZEK

            Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło!

            Komentarz


            • #31
              BADYL, do kiery multi potrzebujesz:
              A) kiery multi
              B) kabelka do kiery multi
              C) modułu ubsługującego kiere multi

              Maxidot do tego moda nie jest ci potrzebny.

              Ale masz dwa sety przyciskow na kierze (na bth i tylko mfa), wiec zastanow sie, czy bedziesz dokladal bth, zeby bylo przyszlosciowo

              Nie wiem tylko jak z prawą manetką... Ja mialem halfdota i wymienialem manetke prawa na obslugujaca mfa (mialem tez kiere mfl, w ktorym prawy set noe obslugiwal mfa). Po zamontowaniu maxidota obsluguje mfa z kiery a prawa manetka jest nieaktywna ( jutro ja zmieniam na goła, bez przyciskow mfa).
              Moja Octavia II Combi 1.6 Mint Anthracit - "odmintowiona"

              Komentarz


              • #32
                sparrov, dzięki za info...tak myślalem, że trochę z tą multi jest zabawy....jeżeli juz to załoąże sobie tempomat....ale to przyszlościowo jak będę miał odwiedzić przyjaciół w Belgii bo na nasze drogi tempomat mi nie potrzebny :wink:
                nasze auta: MÓJ SMOCZEK

                Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło!

                Komentarz


                • #33
                  Zamieszczone przez BADYL
                  na nasze drogi tempomat mi nie potrzebny
                  tu bym polemizował :roll:
                  przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

                  wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

                  Komentarz


                  • #34
                    Zamieszczone przez piotrek_gdy
                    Zamieszczone przez BADYL
                    na nasze drogi tempomat mi nie potrzebny
                    tu bym polemizował :roll:
                    zalezy gdzie i ile się jeździ...ja jeżdzę mało do tego wakacje raz w góry (karpacz) raz morze...powiedz mi gdzie ja ten tempomat włącze jeżeli muszę się skupić by omijać dziury w jezdni i uważać na radary roboty drogowe i zawalidrogi?....a z naszych autostrad to nie korzystam :P
                    np. nad morze będę walił przez Poznań 11ką Piła, Szczecinek, Koszalin (dalej się zobaczy )...nawet w nocy jest tam niezły ruch :shock:

                    tak jak wcześniej napisałem...tempomat fajny bajer i pewnie w końcu go zamontuję, ale dopiero wtedy gdy będę wiedzial, że odwiedzę przyjaciół...lub zona zdecyduje się na wyjazd autem gdzieś dalej...Cro czy też Włochy

                    sorry za OT ops:
                    nasze auta: MÓJ SMOCZEK

                    Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło!

                    Komentarz


                    • #35
                      a ja sobie wlasnie zamowilem w ASO tempomat i czekam az dadza znac ze moge podjechac na montaz

                      Komentarz


                      • #36
                        Jeśli możesz to napisz jaka cena za tempomat i montaż :?:
                        Zamawiałeś zespolony :?:
                        O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
                        O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
                        =================================================

                        Komentarz


                        • #37
                          wiesz co nie wiem czy zespolony czy nie.. powiedzialem ze chce wsadzic tempomat oni ze tysiak ja ze ok

                          Komentarz


                          • #38
                            Zamieszczone przez andrus
                            ...oni ze tysiak...
                            Tym oto wpisem wzbudziłeś moją szczerą miłość do misiek^wro. :lol:
                            Toż to jako opcja przy konfiguracji auta jest tańsze. Chyba, że chodzi o coś więcej niż tempomat - moduł kierownicy?
                            Jest: Toyota Corolla 1.8 VVT-i, Jeep Grand Cherokee Overland 4x4 3.6L V6
                            Była: Octavia II FL 1.2 TSI,

                            Komentarz


                            • #39
                              Zamieszczone przez grajewiak
                              Zamieszczone przez andrus
                              ...oni ze tysiak...
                              Tym oto wpisem wzbudziłeś moją szczerą miłość do misiek^wro. :lol:
                              Toż to jako opcja przy konfiguracji auta jest tańsze. Chyba, że chodzi o coś więcej niż tempomat - moduł kierownicy?
                              powiem szczerze ze nie mam pojecia jak i co oni tam zrobia. chcialem wziac jako opcje wyp. dodatkwego(900) przy konfigurowaniu ale auto juz bylo zamowionewiec domowilem. a ze duzo i w ASO.. coz.. to nowy statek nie chce miec problemow z gwarancja a skoro bylem przygotowany na 900 to ta stowke potraktowalem jako robocizne

                              Komentarz


                              • #40
                                W sumie faktycznie zadna różnica.
                                Jest: Toyota Corolla 1.8 VVT-i, Jeep Grand Cherokee Overland 4x4 3.6L V6
                                Była: Octavia II FL 1.2 TSI,

                                Komentarz


                                • #41
                                  teraz nie wiem czy sie ze mnie smiejesz czy mowisz powaznie :diabelski_usmiech

                                  Komentarz


                                  • #42
                                    Nie smieje. Powaznie. Rozumiem argumenty i tyle.
                                    Jest: Toyota Corolla 1.8 VVT-i, Jeep Grand Cherokee Overland 4x4 3.6L V6
                                    Była: Octavia II FL 1.2 TSI,

                                    Komentarz


                                    • #43
                                      koledzy mam pytanie związane z licznikiem MAXI DOT
                                      kupiłem taki licznik, jest zakodowany, działa, ale MENU nie jest w j.polskim czy takie MENU się wgrywa w jakiś sposób, czy ustawia za pomocą jakiegoś programu, czy może to być spowodowane np. radiem które też nie ma PL MENU (amundsen)

                                      pomożecie
                                      Było miło

                                      Komentarz


                                      • #44
                                        Panowie, a powiedzcie, czy jest opcja wyswietlania na wyswietlaczu nie maxi-dot aktualnej predkosci w km/h tak jak na tym filniku?


                                        dzieki za odpowiedź

                                        Komentarz


                                        • #45
                                          eryrok, dopiero od 2011+ wchodzi polskie menu na MaxiDocie
                                          nie ma to związku z radiem i jego typem
                                          mozesz spróbować sobie dograć polskie menu- gdzieś na allego poszukaj
                                          przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

                                          wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

                                          Komentarz


                                          • #46
                                            Zamieszczone przez stolar
                                            Panowie, a powiedzcie, czy jest opcja wyswietlania na wyswietlaczu nie maxi-dot aktualnej predkosci w km/h tak jak na tym filniku?


                                            dzieki za odpowiedź
                                            No hej. Ja u siebie w wyswietlaczu bez maxi dot mam taka opcje. Normalnie w komputerze po nacisnieciu przycisku kolyskowego na manetce od wycieraczek

                                            Komentarz

                                            POWRÓT NA GÓRĘ
                                            Pracuję...
                                            X