Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Czy montaż relingów możliwy gdy nie ma listwy?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Czy montaż relingów możliwy gdy nie ma listwy?

    r2r, muszę czytać ale spoko nie jest tak źle zresztą robię to w ramach wolnego czasu. Aaaa i nieie ma czegoś takiego jak klucze

    a teraz dobranoc starczy mi na dzisiaj siedzenia na OCP
    Trust me, I'm an engineer.

  • #2
    Czy montaż relingów możliwy gdy nie ma listwy?

    Witam,

    jestem od kilku dni posiadaczem Octavii kombi z 2008r. Zbliżają się wakacje i zacząłem zastanawiać się czy ja w ogóle będę mógł zamontować u siebie bagażnik na rowery na dachu, gdy nie mam relingów. Wiem że relingi można kupić, tylko czy da się je zamontować gdy nawet nie ma miejsca na nie? Miejsca w sensie listwy ściaganej pod którą jest rynienka na uchwyty?

    Jeśli ktoś ma doświadczenie w tej dziedzinie to byłbym wdzięczny za pomocne słowo
    Pozdrawiam,
    bors

    Komentarz


    • #3
      bors79, można zamontować
      poszukaj na forum- jest temat co sie robi ale .... w ASO :wink:
      przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

      wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

      Komentarz


      • #4
        acha, czyli nie jest niemożliwe! To już dobra wiadomość. Dziękować
        A orientuje się ktoś może ile kosztuje taka przyjemność w ASO?
        pozdr,
        bors

        Komentarz


        • #5
          >>Schemat<<
          tyle piszą w instrukcji serwisowej.
          myślę, że jak nie boisz się przewiercić dachu pod nitonakrętki, to z montażem sobie poradzisz.
          ALE - sam bym tego nie robił. widać że jest tam profil zamknięty i nie wiadomo jak to zabezpieczyć od środka przed korozją.
          lepiej użyć standardowe belki.
          OII sprzedana


          Następca dużej czarnej - Mała czarna MC 1Z1Z

          Komentarz


          • #6
            Dzięki kapi za schemat!

            Dla zainteresowanych tematem - ten post też dużo wyjaśnia: Forum - Octavia Club Polska

            pozdro

            [ Dodano: Pią 01 Mar, 13 12:04 ]
            Jeśli ktoś się boi wiercenia a bagażnika chce używac 2x w roku (na narty i na rowery) to może wystarczą takie bagażniki:
            Bagażniki dachowe Thule :: Kup bagażnik samochodowy w sklepie Andra

            Komentarz


            • #7
              bors79, możesz tez załozyć bagażnik montowany na hak holowniczy- tam nie masz żadnej ingerencji w blachę
              przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

              wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

              Komentarz


              • #8
                piotrek_gdy, w mojej wersji Octavii Pacco nie przewidzieli widocznie bagażników, bo nie ma ani relingów ani haka :lol:

                Komentarz


                • #9
                  bors79, hak sobie bez problemu założysz
                  możesz założyć ori wypinany albo podróbę :P
                  zależy co ci się bardziej opłaca

                  cenowo- uzywane relingi (ok 400pln) plus montaż w ASO- podobno ok 900pln :roll: ale sprawdź u siebie w ASO
                  hak- uzywka ok 1000-1200pln razem z elektroniką chyba, że dostaniesz taniej

                  your choice :wink:
                  przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

                  wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

                  Komentarz


                  • #10
                    box dachowy

                    mam pytanie czy po zalozeniu boxu o dlugosci 190cm do octavi sedan antene trzeba demontowac czy tez mozna ja wygiac

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X