Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Rozmieszczenie czujników parkowania tył hatchback

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2] Rozmieszczenie czujników parkowania tył hatchback

    Lecę się wykąpać za jakiś czas wrócę

    [ Dodano: Sro 12 Mar, 14 20:06 ]
    ahmed799, clarion to mój stary sub podobało mi się jego granie teraz brat go ma

  • #2
    [O2] Rozmieszczenie czujników parkowania tył hatchback

    Witam. Jak są oryginalnie rozmieszczone 4 czujniki parkowania z tyłu w O2? Prosiłbym któregoś z posiadaczy O2 z oryginalnie zamontowanymi czujnikami parkowania z tyłu o informację na temat rozmieszczenia tych czujników.

    Generalnie chce sobie zamontować pomalowane czujniki (zestaw z pikadłem za 60zł), ale chciałbym, żeby były rozmieszczone tak jak w oryginale.

    Dzięki!
    O2
    1.9 TDI BLS 105KM
    Hatchback

    Komentarz


    • #3
      narasta, powinno być zaznaczone na zderzaku od środka

      Komentarz


      • #4
        narasta, Oryginalne cechowania masz po zdjęciu zderzaka , a jak nie chcesz ściągać to tu masz wymiary :
        Wszystkie czujniki 2 cm poniżej dolnej krawędzi czarnej listwy zderzaka , odległość między czujnikami 1-2 3-4 41,5 cm i 2-3 46 cm .
        Naklejasz taśmę malarską na tej wysokości zderzaka co podałem , cechujesz i wiercisz na średnicę jakie mają czujniki i gotowe .
        Odległości masz podane tylko trzeba całość wycentrować by nie było przesunięcia ale z tym już nie powinieneś mieć problemu .

        Komentarz


        • #5
          Skoro rozmieszczenie jest na zderzaku od środka to ok - i tak trzeba będzie go zdjąć bo podobno dojście jest trudne (kable etc...)

          Dzięki

          A jak to jest z malowaniem czujników metalikiem? Słyszałem, że malować jak najbardziej, ale nie lakierem z metalikiem. Jutro oddaję auto na poprawki lakiernicze to akurat by mi wtedy psiknął te czujniki.
          O2
          1.9 TDI BLS 105KM
          Hatchback

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X