Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Grzane fotele - przyklejenie maty grzewczej.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Grzane fotele - przyklejenie maty grzewczej.

    bolo81, -- > PW

  • #2
    Grzane fotele - przyklejenie maty grzewczej.

    Mam do Was pytanie, może ktoś zmierzył się z takim problemem...

    Poprzedniej zimy tak mi dupsko zmroziło, że zachciałem grzanych foteli w swojej miętówce... Tak się złożyło, że akurat były wystawione u nas grzane fotele z Elegance. Pomyślałem - czemu nie, mają fabryczne maty, przy okazji więcej w nich regulacji niż w moich podstawowych fotelach... Kupiłem więc zestaw... Jedyny minus o którym wiedziałem to - brak poduszek bo zostały przełożone. Pomyślałem Ok, założę z własnych foteli, w końcu moje mają rok więc są świeże i z pewnością działają.

    Niestety od tamtego czasu cierpiałem na nieustający brak czasu więc fotele czekały w piwnicy. Ostatnio postanowiłem coś z nimi podziałać. No i... zdejmuję tapicerkę z oparcia i co k*#@$a widzę? Mata jest odklejona, całośc wygląda trochę jak po przejściu tornada... Wkurzyłem się nieco - przede wszystkim na własną naiwność i łatwowierność. No ale nic - jakoś muszę to poskładać. Tutaj więc mam pytanie.

    Czym przykleić te pieprzone maty żeby spełniało to swoją rolę i nie odkleiło/stopiło się za chwilę?

    Komentarz


    • #3
      iFi,


      taśma dwustronna

      klej tapicerski

      rzepy (podklejane taśmą)
      kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

      SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

      Komentarz


      • #4
        Dzięki LUKI za zainteresowanie

        Znalazłem w końcu klej o nazwie: BONATERM A-plus

        Zastanawiałem się nad taśmą dwustronną ale mam pewne obawy. Nie wiem jaka będzie odpowiednia, jest ich od cholery, powierzchnia nie jest gładka po oderwaniu i mam wrażenie, że taśma mogła by tego dobrze nie chwycić.

        Zobaczymy jak będzie z klejem...

        Komentarz


        • #5
          iFi, daj znać jak ogarniesz temat :!:
          kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

          SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

          Komentarz


          • #6
            Spoko, zrobię jakąś małą relację ale najpierw muszę dorwać odpowiednie narzędzia aby przyczepić tapicerkę do oparcia. Można to zrobić opaskami zaciskowymi ale jakoś mnie ciągnie, żeby zrobić jak w fabryce czyli tymi klipsami, kółeczkami metalowymi. Muszę tylko znaleźć narzędzia w dobrej cenie

            Komentarz


            • #7
              Forum - Octavia Club Polska
              ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
              ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
              poprzednie modele:
              ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
              ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
              O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

              Komentarz


              • #8
                Masz rację, relacja będzie raczej zbędna , ale czy klej dał radę i dam znać...

                [ Dodano: Pon 17 Cze, 13 07:52 ]
                Odpowiem tylko jeszcze tutaj... użyłem kleju Boll Spray:



                Trzymało się Ok więc tak już zostało... chciałem pierwotnie użyć kleju o którym już pisałem ale nakładanie go pędzlem to była by chyba przesada i zbyt gruba warstwa

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X